• xavier
    11.1k
    Ovo moje je inače bilo općenito. Ja već godinama ne mogu slušati njegova obraćanja javnosti :rage:
  • Eduardo
    17.1k
    “Iako još nisam primio pisanu presudu iz Osijeka u kojoj sam nepravomoćno osuđen – čitam novinske izvještaje i portale, kao i komentare čitatelja na njih. Ovom prilikom iznijet ću svoj stav o toj temi: “Ne priznajem tu presudu jer su je sačinili neovlašteni tužitelji Sven Mišković i Tonći Petković, koji su izvršili udruženi zločinački pothvat s predsjednikom županijskog suda u Osijeku Antom Rašićem, te sucima Miroslavom Jukićem, Miroslavom Rožcem i Darkom Krušlinom. Presuda je davno prije dogovorena, a suđenje je bilo samo dimna predstava za javnost. Ta je presuda ruganje svim građanima Hrvatske i cjelokupnoj pravnoj struci. Sudac Darko Krušlin je za obavljeni posao odmah nagrađen, te je nakon presude imenovan drugostupanjskim sucem, a sucima Jukiću i Rožcu su također obećane nagrade: jednom je obećana funkcija predsjednika suda, a drugome šefa Uskočkih sudaca Županijskog suda u Osijeku. Izbor je u tijeku. SRAMITE SE!!!!! No, jednoga dana, stat ćemo pred lice Boga, pred Vrhovnog Suca svih sudaca, koji sudi po pravdi, gledajući djela. Ja želim slijediti riječi svoga Boga, kojega odabrah za Odvjetnika srca svoga. Molim za one koji me progone, blagoslivljam svoje neprijatelje, jer kad dođe kraj, neka se svima dobri Bog smiluje”.
  • Mali Zeus
    9k
    Fascinantno je koliko on laži može reći u kratkom vremenu.
  • Eduardo
    17.1k
    OPTUŽNO vijeće osječkog Županijskog suda morat će ponovno odlučivati o prijedlogu Uskoka da se Zdravku Mamiću odredi istražni zatvor u drugom po redu slučaju zbog izvlačenja novca iz Dinama, nakon što je Vrhovni sud ukinuo raniju odluku osječkog suda koji je odbio takav zahtjev Uskoka.

    Po riječima glasnogovornika osječkog suda Miroslava Rožca optužno vijeće u srpnju je odbilo Uskokov prijedlog pozivajući se na praksu da se rješenja o istražnim zatvorima ne dupliciraju.

    No, Vrhovni je sud tu odluku ukinuo pa će se nova sjednica optužnog vijeća na kojoj moraju odlučivati o istim zahtjevima obrane i optužbe održati na osječkom sudu najvjerojatnije idućeg tjedna, kazao je Rožac.

    Iz izvora bliskih istrazi doznaje se da će, u slučaju da sud ovoga puta odredi istražni zatvor Mamiću, Hrvatska moći zatražiti njegovo izručenje, budući je riječ o slučaju koji je uslijedio nakon potpisivanja međudržavnog sporazuma o izručenju s Bosnom i Hercegovinom.

    Ta je država Mamića nakon prve presude u kojoj je nepravomoćno osuđen na zatvorsku kaznu odbila izručiti navodeći da su inkriminacije koje mu hrvatsko pravosuđe stavlja na teret počinjene prije potpisivanja ugovora Hrvatske i BiH o međunarodnoj pravnoj pomoći u kaznenim stvarima.

    Osim o zahtjevu Uskoka o istražnom zatvoru optužno vijeće će, po riječima glasnogovornika osječkog suda, ponovno morati raspravljati i o prijedlogu obrane da se iskazi nekih svjedoka izdvoje kao nezakoniti, iako je Vrhovni sud u tom dijelu potvrdio raniju odluku optužnog vijeća.

    #tatta se vraća... možda? Naravno :grin:
  • Infinity
    15.1k
    Kad sam danas vidio naslov i u oci mi upale rijeci 'zalba', 'mamic', 'povratak u hrvatsku' vec sam pomislio da su ga oslobodili krivice i da cemo opet gledati njegovu njusku na Maksimiru.

    Al ipak iz keca u dvojku i to hendikep na kraju. Kako kazu u mom kraju, dugo zivot i tesku bolest.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Jel istina da je smeće zbrisalo u Emirate kod Zokija?
  • Infinity
    15.1k
    Gospa nije od pomoci pa ide malo kod Muhameda
  • Mr Anderson
    5.2k
    Svi pišu o tome. U biti, sumnjam da će od toga klub imati neke koristi. Samo veće troškove telefona i smještaja. Mogli bi uskoro kupiti kojeg perspektivnog sina nekog ugostitelja iz Emirata.
  • Infinity
    15.1k
    Meni pada jedna pozitivna stvar napamet. Sad je jos dalje :cool:
  • xavier
    11.1k
    Nije ipak pobjegao iz BiH...za sad. Baš sam napisao u jednoj drugoj grupi:

    Naravno da bih ga primarno želio u jako, jako dugom zatvoru u Hrvatskoj, ali jedan mali dio mene bio bi sretan i da više nikad ne prijeđe granicu u ovom smjeru te da ostatak života provede bježeći i skrivajući se po afričkim i južnoameričkim rupama.
  • 000
    941
    Teze bi ga pogodila medijska izolacija u pustinji, nego tucanje kamena na Golom.
    Nismo mi te srece.
  • SAS1987
    13.2k
    Sanader u zatvoru... spavaš li mirno Zdravkane?
  • SAS1987
    13.2k
    U torak(21.5) u 10.00 ce opet biti odlucivanje o potvrdivanju druge optužnica. Vjerovatno ce odvjetnici opet nekako odgoditi odluku.
  • xavier
    11.1k
    U torak(21.5) u 10.00 ce opet biti odlucivanje o potvrdivanju druge optužnica. Vjerovatno ce odvjetnici opet nekako odgoditi odluku.SAS1987

    Optužnica je potvrđena...baš me zanima što će se sad dogoditi :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.