• Draž
    1.1k
    Previše čitaš glavine trolove na facebooku
  • Jaro
    5.4k
    pa ako je prihvate na razmatranje (jbg o tome odlucuje hrv sudac) past ce - jer nisu svi iz postupka imali jednaka prava na sudjenju. Jbg, zivimo gdje zivimo..
  • Olmic
    2.7k
    nisam procitao rekli su mi, sad ako su oni procitali na fejsu isprike svima
  • Draž
    1.1k
    Pojavila se objava u facebook grupi u kojoj su glavini trolovi i koji vode tu grupu.
  • Šteco
    530
    Mislim da je to došlo od velikog štovatelje lika i djela Daltona, "povjesničara književnosti i člana Domovinskog pokreta, Slobodana Prosperova Novaka", koji je gostovao na potkastu koji je linkan u shit of the day temi. Govorio je baš to, da to sigurno pada. Tvrdio je i Dalton svojevremeno da i kod nas to pada, mahao i raznim "dokazima", pa se potvrdilo kao shit of the day. Ne vjerujem u te priče, a kako me prišarafilo slušajući njegove izjave, ugasio sam snimku i otišao obaviti svoj shit of the day.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Slobodana Prosperova NovakaŠteco

    Ministar kulture Bandićeve vlade u sjeni svojedobno.
  • Olmic
    2.7k
    onda isprike
  • Bruh
    887
    je al onda mogu pokrenuti postupak za davanje mita i mislim da se čak ponavlja suđenje?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Upravo to, i da padne presuda nije da je on slobodan čovjek, suđenje se ponavlja plus kaj ima i drugo suđenje.
  • Jaro
    5.4k
    mislom da ide ispocetka proces, ali da, drugo sudjenje je u tijeku, valjda mu nebi dali da se brani aa slobode posto je vec pobjegao al nis me nebi cudilo. Jedino kaj bu mu frend glavni tuzitelj postao pa je pitanje kaj bu/bi se izdesavalo...
  • Bruh
    887
    U vezi tog drugog suđenja se vjerovatno može braniti ako padne pravomoćnost prve presude jer se tad može vratiti u Hrvatsku. Mislim džabe mu sve to kad će sigurno biti kažnjen za davanje mita i ako je samo u tom procesu gdje je i on davao njima mito osuđen nekako imam ojećaj da će samo doći do ponavljanja presude. Osim ako ga politika ne zaštiti što čisto sumnjam...
  • masacusec
    3k
    Nadam se da Milanovićeva ukazanja i prokazivanja turudića, turudiću kao velikom mamićevom amigosu uvelike otežavaju i inhibiraju njegove ambicije za tron DORH-a, međutim, živimo u RH, tak da….
  • Ivdzo11
    2.9k
    Tužiteljstvo BiH sumnja da je Debevec pogodovao obitelji Mamić glede odluka Suda BiH koje su se odnosile na postupke izručenja Zdravka Mamića u Hrvatsku, kao i deblokada računa na kojima se nalazilo nekoliko milijuna KM, a čiji je vlasnik bio Mamićev sin. Sve je, sumnja Tužiteljstvo, dogovoreno na sastanku u Grudama gdje su se sreli Debevec i Mamić, a glavni posrednik je bio hercegovački biznismen Ljiljanko Palac, koji se intenzivno družio s dekanom Stomatološkog fakulteta u Sarajevu Muhamedom Ajanovićem i suspendiranim predsjednikom Suda BiH Rankom Debevecom. Mamić je, sumnja dalje Tužiteljstvo, odlučio pokloniti sat Ranku Debevecu (vrijednost 15 tisuća eura), posrednik prilikom predaje sata bio je biznismen Ljiljanko Palac. Upravo su ovaj sat pripadnici SIPA-e večeras tražili u stanu Ranka Debeveca, ali ga, prema informacijama Istrage, nisu pronašli.


    Pokopat ce ovi satovi suce kako u RH tako i u BIH :rofl:
  • Oluja
    3.6k
    Uz sve koji su sudjelovali u ovoj aferi treba zatvoriti i Ljiljankove roditelje jer su mu dali takvo ime.
  • mali M
    3.3k
    Kakav plot twist! Pa ovo je sve! Stomatološki milje se udružio sa urarskim miljeom da bi podmazali pravosudni milje u korist solarnog miljea!!!

    Sve je povezano, zamisli ovu prijetnju koja ih sve zajedno veže: "Razbit ću ti zube, vrijeme ti curi, presudit ću ti, nećeš sunca vidjet više!"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.