• bluelions
    250
    Ne sjećanje = uključuje vožnja po gepeku ili kućne posjete ljudi u crnim odjelima i autima
  • Mali Zeus
    9.8k
    ajd ak niš bar je rekao da ne kaže da nije mamić al da se ne sjeća.
  • SAS1987
    13.5k
    ma tko ce se sjetiti svakog puta kad dobije 80 000€ u kešu. Pa nismo mi kompjuteri :lol:
  • Droljo
    5.1k

    Baš. Nek si ga pljuga mara sa tim selektivnim sjećanjem.
  • DiddyGuela
    971
    Njemu je 80 000€ ko nama 800€.
    S obzirom na zivotni stil nogometasa, uopce me ne bi cudilo da se "ne sjecaju".
  • Oluja
    3.7k
    Ispao Mara govno jednako kao Modric s tim da se Modric nikada nije ni borio protiv sotone
  • Ali
    1.9k
    Marin stari je nacugan opljackao kockarnicu i zaglavio u buksi. I kaj je klinac Mara mogao napraviti nego pristati na sve kombinatorike da ga izvadi lova van iz bukse. To bi napravilo 99% ljudi na zoni. I sto mozes nakon 10-15 godina kad te sud pozvove nego reći, jesam uzeo sam lovu ali neznam detalje, ne sjecam se. To je normalno i ocekivano ljudski.

    Druga stvar kaj kod nas sudstvo takvo da se postupak pokrece i vodi kad vec pol svjedoka bude ili mrtvo ili dementno. To je rak rana RH. Na "zastari" se okrecu deseci miliardi eura koje odvjetnici i sudovi vjesto izvlace. To nikog ne smeta jer svima u sustavu pravosudja to tak odgovara. A sudjenja su zabava za medije.

    Treba uvesti jednostavno pravilo nesto u stilu, godinu dana od pocinjenje kaznenog djela tuzitelj mora podignuti optuznicu, optuznica nemoze sadrzavati vise od cca 10 stranica, sud mora u roku od tri mjeseca pozvati predlozene svjedoke i presuda mora biti napisana u roku od godine dana od podizanja.
    Za sve tri strane koje prekrse ove rokove ide kazna i to ozbiljna, poput oduzimanja licenci i slicno. U 2023g uvedi digitalizaciju (cuj, nije mu se urucio poziv ??? , imas mail, telefon, kaj god uvedi u zakon da npr. svaki građanin mora provjeravati sustav e-građanin, za nepreuzimanje poziva uvesti privodjenje na sud...) za sprijecenost iz opravdanaih razloga, uvesti javljanje putem video veze. Ma mislim malo sam radikalan ali mi smo pravosudno u 'urcu sam takvom.

    U nogometu se opce je poznato vrti puno prljavog novca, i zato ak djelujes pravovremeno mozda nesto i uredis. A ne kad placas nekoj stranci reket radi sto hoces i kako hices, kad dodje nova stranka ako ne platis isti iznos pokrece se istraga. Koja do pravomocnosti nece doci za zivota aktera ak je velika lova u pitanju... i svima odgovara, optuzenik sa tom tom lovom stvara novu lovu, odvjetnik nabija satnice, ovi na sudu uzmu svoj dio za spavanje na dnu ladice, tuzitelji pisu romane koje nemogu ni Tolstoj ni Proust skupa dostici po broju stranica i tako nabijaju satnice... pa tko se onda iznova nebi upustio u novi kriminal.

    I sad ce se deset dana javnost zabavljati kak je Mara rekel "ne sjecam se" i dio ce ga braniti, dio kritizirazi, umjesto da je taj predmet prije deset godina vec zakljucen.
  • miro
    3.2k
    Mara, drag si mi uvijek bio, ali od danas više nisi jedan od nas, jebiga stari
  • IstokKa96
    557
    'Mara, sjebo si se...'
  • Droljo
    5.1k
    A kak je često bio pijan možda se stvarno i ne sjeća :lol:
  • Mali Zeus
    9.8k
    ↪Mali Zeus ma tko ce se sjetiti svakog puta kad dobije 80 000€ u kešu. Pa nismo mi kompjuteri :lol:SAS1987

    meni se to stalno događa. :D
  • Mali Zeus
    9.8k
    optuznica nemoze sadrzavati vise od cca 10 stranicaAli

    Ima super dijelova, al ovo mi je ipak najbolji.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Mara, drag si mi uvijek bio, ali od danas više nisi jedan od nas, jebiga starimiro

    Kad vidim popis svjedoka, bojim se da nije zadnji...
  • Draž
    1.1k
    ↪Mali Zeus ma tko ce se sjetiti svakog puta kad dobije 80 000€ u kešu. Pa nismo mi kompjuteri :lol:SAS1987

    Mrzim kad mi se to dogodi.
  • Papastrumf
    10k
    Treba uvesti jednostavno pravilo nesto u stilu, godinu dana od pocinjenje kaznenog djela tuzitelj mora podignuti optuznicu,Ali

    Decko, ti si bas lumen. Steta ne iskoristiti tvoje znanje i ideje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.