• Pop corn
    4.8k
    Koliko vidim iz transkripta, nigdje se ne spominje da je za mito korišten novac Dinama već privatan novac braće Mamić. Ako je to točno, Dinamo kao tvrtka nema veze sa tim. Vlatka Peras kao privatna osoba ima, samo je pitanje koja je njena uloga u tome tj. da li je znala da je lova za mito ili ne.The Undertaker

    Poslusaj audio Mamića USKOK-u pa bus vidio da se opet mulja tu

    Ima imovine, pa u svakom financijskom izvješću je.

    Ima i materijalnu i nematerijalnu imovinu. Ima novac na računu. I novac je imovina veli Ankica Lepej.
    Mali dioničar

    Kaj ima od imovine osim nesto love na računu? Pa ni igrači ne ulaze u imovinu, stadion je u koncesiji, auteki na leasingu, mislim da ni autobus nije njihov. Gledali smo to kad je bilo aktualna preoblikovanje u šdd
  • Papastrumf
    9.5k
    Eto mozemo se praviti da nije znala, ako nam je tako lakse.
  • Mali dioničar
    14k
    Kaj ima od imovine osim nesto love na računu? Pa ni igrači ne ulaze u imovinu, stadion je u koncesiji, auteki na leasingu, mislim da ni autobus nije njihov.Pop corn

    276 milijuna imovine sa 31.12.

    https://gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/financijski-izvjestaj-gnk-dinamo-za-2020-godinu
  • SAS1987
    13.3k
    Mislim da Plenković i ostali političari proklinjanju dan kada su Mamiće pustili iz Hrvatske. Mogli su imati pod kontrolom u Remetincu a sada im rade jako velike političke probleme :rofl:

    Mamić se zajebao jer njemu definitivno nije u interesu da mu se sudi pošteno - niti jedan sudac nije toliko glup da će nakon ovog sranja s njime sklapati bilo kakve dogovore pa će u sjedećim suđenjima sigurno biti u istražnom zatvoru (ili u BiH). Zanimljivo da je USKOK jako dugo imao sve te "dokaze" (famozno USB stick) ali su ih ignorirali do presude tako da ako ništa drugo barem se USKOK trudi da ga sjebu :cool:

    Ali iskreno, od Mamića me više zanima kada će biti napravljena revizija statuta i novi koraci prema demokratizaciji kluba.
  • Mali dioničar
    14k
    Ali iskreno, od Mamića me više zanima kada će biti napravljena revizija statuta i novi koraci prema demokratizaciji kluba.SAS1987

    :up:
  • martens
    323
    Par puta mi je (misli se na Mamića) rekao da se ništa ne brinem jer je on to sve riješio sa svojim prijateljima. Znao mi je reći da je sve to posao, a jednom me je i pitao: " Misliš li ti da bi ja njima toliko bio na dispoziciji, vodio ih na putovanja i davao im novac, a da oni meni nisu nešto obećali?" Izričito mi je spominjao da je sve to dogovorio sa sucem Vekićem

    Zdravko Mamić je često odlazio u restoran Zelenjak, a jednom mi je prije odlaska predao određenu svotu novaca da je spremim u kuvertu, što sam i napravila. Kada bi se vraćao s tih ručkova on je bio vidno dobro raspoložen te bi mi rekao da će optužnica biti obustavljena, a spominjao je i neovlaštenog tužitelja pa sam zaključila da je on išao na ručkove s Vekićem



    Da,baš je pitanje jel znala da je taj novac bio mito
  • The Undertaker
    4k
    Ja govorim o konkretnom činu, konkretnom paketu novca. Ako je znala za što je onda je direktno sudjelovanje. Očito je DORH, barem za sada, procijenio da nije. Nekako mi se čini da je napravljeno, po instrukcijama nekog pravnika, točno tako da je svjedok a da ne može biti optužena.
    Pitanje je da li je ovo i kompletna i originalna izjava.
  • xavier
    11.1k


    Hmmm...nosiš kovertu punu novca ljudima za koje znaš da su suci...kolika je šansa da ne znaš o čemu se radi ako imaš više od 8 godina?
  • marcio amoroso
    32k
    Jedino dobro u svemu je što Mamić sada apsolutno nikoga više neće moći potkupiti.
    Valjda su svi stariji od 8 godina što kaže xavier shvatili da je cinkaroš, ljiga i da bi dao guzice da se on izvuče.
  • martens
    323


    Konkretno žena je nosila konkretan paket novca na zahtjev Mamića, konkretnom sucu uz popratni komentar Mamića da je sve dogovoreno, i da će optužnica bit obustavljena. Konkretno gospođica je rekla da je znala da Mamić tim novcem plaćao suce da ga oslobode. Osim ako staviš prste u uši i ruke na oči.
  • Pop corn
    4.8k
    Ali iskreno, od Mamića me više zanima kada će biti napravljena revizija statuta i novi koraci prema demokratizaciji kluba.SAS1987

    A ima par koraka koji se moraju dogoditi u Gradskoj upravi i onda kreće to sve s time da će se oni žaliti Ministarstvu uprave i sl.

    276 milijuna imovine sa 31.12.Mali dioničar

    Na datum koji si napisao. Poslije toga opet ni kredit zaposlenici ne mogu dobiti zbog solventnosti Udruge građana GNK Dinamo.

    Kužim ja kaj ti govoriš, al ja pod imovinu gledam nešto na kaj se može banka upisati. Toga nema. Tako da opet i za stadion bu uknjiždba na gradsku imovinu koja je samo u koncesiji. I nek ne vrate par rata jer ih izbace neki Albanci ili se ozlijedi netko prije transfera, pjevaj borbene. Zato je nervozica u klubu
  • Pop corn
    4.8k
    Al kaj se svi čudite, pa je isto je Hotko radio Vargi i Antolić vraćao pare
  • The Undertaker
    4k
    Nije sucima direktno nego Tadiću, barem koliko sam ja shvatio. Ako je sve jasno onda je za zaključiti da Vlatka Peras ima žnoru u DORH-u.
  • SAS1987
    13.3k
    A ima par koraka koji se moraju dogoditi u Gradskoj upravi i onda kreće to sve s time da će se oni žaliti Ministarstvu uprave i sl.Pop corn

    Potrajati ce ali nema legalne alternative :smile:
  • Blue 67
    212
    Evo nek ovdje stoji i jedan videozapis ljage cjelukupnog slučaja

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.