• Bosna86
    11.5k
    Kup nastavljamo utakmicom u Rudesu protiv istoimenog drugoligasa. U prosloj rundi Dinamo je pobijedio Ferdinandovac sa 7:1, a Rudes Novigrad sa 3:1. Utakmica ce igrati na jako losem travnjaku, ali isprika nema i sve osim prolaza bi se smatralo debaklom.
    1. Kakav rezultat ocekujete? (42 votes)
        prolaz Dinama
        81%
        prolaz Rudesa
        19%
  • Bosna86
    11.5k
    Isprike na kratkom uvodu i kasnom otvaranju teme, u stisci s vremenom sam i nisam stigao prije
  • Navijač Dinama
    7.3k
    u RudesuBosna86

    Valjda u Zagrebu :wink:
  • Neki tip
    18.8k
    ajd ne ispravljaj ak ne znaš..

    Rudeš nije samo ime kluba, već i kvarta po kojem je, uostalom, i dobio ime.

    Da Dinamo igra protiv NK Dubrave, pa valjda bi napisao da igraju u Dubravi, kao preciznijem određenju, a ne Zagrebu, jel tako?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Rudeš nije samo ime kluba, već i kvarta po kojem je, uostalom, i dobio ime.Neki tip sa Zapada

    Ma znam , ja se "sprdam" sa kolegom, valjda sam zato i stavio žmigeca.
  • NORTE
    8.9k
    Zagi-Stojanović-Laura-Perić-Leovac-Franjić-Burton-Tolić-Beli-Hajro-Ćuže

    Tako bi izgledalo da su samo rezerve, ali nema šanse da njima prepusti prolazak u kupu. Gavro i Ivanušec vjerojatno u prvoj, možda Kastrati.
  • Neki tip
    18.8k
    -Laura-NORTE

    Tako bi izgledalo da su samo rezerveNORTE

    Otkad je Lauritsen rezerva? Po onome što pruža otkad je došao, rekao bih i da nam je on prvi stoper.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Sumnjam da će Perić igrati ako je tako težak teren. Mislim da će Šutalo igrati jednog stopera.
    Zagi- Stojke, Šutalo, Theo, Jurišić- Burton- Hajrović, Ivanušec, Tolić, Ćuže- Gavran
  • NORTE
    8.9k
    Otkad je Lauritsen rezerva? Po onome što pruža otkad je došao, rekao bih i da nam je on prvi stoper.Neki tip sa Zapada

    Nemamo baš neku drugu opciju za stopera. Theophilea ne bi slao na taj teren, preskup za kaljužu ako nije nužno.
  • Infinity
    15.1k
    Rudes ima apsolutno pravo da igra kuci ako HNS kaze da su uslovi za igru zadovoljavajuci, al ova osveta je :lol:


    - Spustio bih loptu na zemlju, ne da mi se svađati. Mi smo prije nekog vremena pitali Dinamo da nam kupi traktor, da ga donira našem klubu. Nama je netko ukrao traktor prije godinu dana u četiri sata ujutro. Kazao sam ljudima iz Maksimira da nam doniraju taj traktor, čak sam kazao da ću kao direktor kluba sam sjesti na traktor i urediti igralište, te javno kazati da nam ga je Dinamo kupio! Oni to nisu htjeli napraviti. Da jesu, mi bismo imali radni stroj s priključcima s kojim bi maksimalno uredili teren. Traktor je, inače, stavka od 50 do 70 tisuća kuna, mi taj novac nemamo. Nakon svega je naša Uprava odlučila da se igra u Rudešu - kazao nam je Čondrić.
  • NORTE
    8.9k
    Traktor. Dinamo im nije htio kupit traktor. Možemo se mi tu i smijati tome, ali u interesu nogometa u gradu mogao je, bolje nego da klub financira uređenje kuće nekome tko izrađuje lažne prepiske za potrebe obrane čovjeka kojem se sudi za pljačku Dinama. Kako je napisano u temi optužnice, opljačkanim novcem mi bi danas imali novi stadion, kamp i duplo jaču ekipu.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Traktor. Dinamo im nije htio kupit traktor.NORTE

    Valjda znaš da su odnosi Rudeša i Dinama malo kompleksniji od traktora.
  • NORTE
    8.9k
    Znam da su surađivali s Hajdukom i da ima tu i ona priča o pokušaju preuzimanja Dinama.
  • xavier
    11.1k


    A kako je kolega @The Undertaker napisao na drugom mjestu, volio bih vidjeti toga koji je Pripuzu ukrao traktor.
  • Eduardo
    17.1k
    Kupio bi im ja i plug ne samo traktor, ionako ona njiva nije za drugo nego za poorati i posaditi usjev.
  • gh0c
    256
    Trebao bi Krasnodar, recimo zbog stadiona na rubu regularnosti, pokušati otkupiti domaćinstvo od GNK.

    OnT: Nadam se da će GNK i nakon 15 sati imati razloga za kmeč.
    ASYLFC!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.