• Infinity
    15.2k
    Od kad je dosao u CSKA, Vlasic je propustio sedam utakmica. U tih sedam utakmica CSKA je slavio u cetiri, tri puta je bilo nerijeseno. Jos uvijek nisu izgubili utakmicu u kojoj nije igrao Vlasic, mada se i meni cini da im je on pola ekipe.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ok, al je bitno i protiv koga su igrali te tekme.
  • deda
    27.4k
    Ma i mi ćemo istrcat s poludrugom postavom.
  • vjeko1701
    5.9k
    Samo se nadam d će biti tekma shvaćena ozbiljno. Svaki bod je bitan za budućnost. Dobiti CSKA, čak i kao zadnjeg u grupi nije nešto za baciti. Ipak je to bogatiji klub iz jače lige.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja bi izašo s prvom i išo pobjedit. Em pare, em koeficijent, em mogućnost ulaska u povijest, em reputacija, em dizanje vrijednosti igračima, da ne idem dalje. Možda nam utakmica nije bitna za prolaz, ali nam nosi priličan broj lijepih stvari.
  • xavier
    11.1k
    Ok, al je bitno i protiv koga su igrali te tekme.vjeko1701

    Baš to, ne možeš tu izvaditi stvari iz konteksta.
  • Infinity
    15.2k
    Pobjeda i cista mreza nam sigurno jako puno znace. Ne bih to odbacio tek tako.

    Mislim da bi mozda neki drugi trener malo pustio gas, al cisto sumnjam da ego manijak poput Zorana ne zeli zavrsiti grupu ciste mreze. On je i Rotterdamu izveo Petkovica i Kastratija, a uveo Tolica i Perica pred kraj susreta. Jasno je dao do znanja da ne zeli primiti gol. Ocekujem sutra jako oprezan Dinamo kojem je prvi cilj prazna mreza, a tek onda gol na suprotnoj strani.


    Ok, al je bitno i protiv koga su igrali te tekme.vjeko1701

    Dynamo 2-2, Samara 6-0, Tyumen 0-0, Alania 3-1, Khimki 2-0, Tambov 2-1 i jednu imam viska. Realno bezveze protivnici.
  • deda
    27.4k
    Svi su negativni
  • Majki2111
    2.6k
    Vrhunski, kakve mi sreće imamo, čudo jedno. Treba to iskoristit.
  • deda
    27.4k
    Dojma sam da je samopouzdanje u svlačionici drastično naraslo
  • Infinity
    15.2k
    Takodjer. Imam osjecaj da nas je ono gostovanje u Austriji diglo za tri stepenice. Slavlje u Rotterdamu, razbijanje u Koprivnici i mislim da cemo sad na krilima tog raspolozenja dobiti i CSKA i sve tri u Hrvatskoj do kraja. Steta sto je kraj tako blizu.
  • serbus
    3.4k


    Moguće baš bi se tu na rukometašice nadovezao udeš u seriju i gaziš sve nije bitno ime protiv kojeg igraš. Da opale sa centra vjerojatno bi ušlo. Dinamo je isto blizu te razine ponovo da sve ide ali ostat ću dosljedan svojoj skroz krivoj prognozi ovogodišnje grupe pa ću i za ovu tekmu reći poraz pa nek me opet miniraju. :)
  • Ludovic IX
    5.1k
    Jebeš to ako ne možemo odigrati dvije tekme u 4 dana u najjačem sastavu..gavro već sad znamo da mjenja petka, a vjerojatno i orša ivanušeca
  • marcio amoroso
    31.9k
    gavro već sad znamo da mjenja petka, a vjerojatno i orša ivanušecaLudovic IX

    To će vjerojatno biti i dvije jedine zamjene.
  • LovroZG
    1.3k
    Došo CSKA bez Vlašića, Fernandesa, Magnussona, Dzagoeva i onog krila Ejukea. Dost dobre šanse da ne primimo gol sutra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.