• xavier
    11.1k


    I meni se čini da je ovo. Gavro ubrzava, a Ademi stoji pa kad dobije loptu, Gavro je dosta naprijed i izgleda kao zaleđe, ali po snimci se čini da Gavro u trenutku kad Ademi kreće dodavati, stvarno nije ispred njega.
  • Bosna86
    11.6k
    Postoji 5 pravila za zaleđe
    1) Nema iz outa
    2) centar igrališta
    3)Gleda se zadnji igrač obrane
    4) Ako lopta ide unazad
    5) Ako je igrač bio iza lopte u trenutku upućivanja

    Gavro je bio iza lopte bez obzira sto je ona išla naprijed, čist gol 100%
  • Dudu
    2.6k
    Cudno mi je da je Cuze vracen nazad iz Lokomotive, a ne sjecam se da je ijednu minutu upisao otkad se vratio?!
  • Navijač Dinama
    7.3k
    1-3 i Gavro, kako ovdje tako i na predictoru, molit ću glavnog sudca da polako svira kraj. :blush: :cool:
  • Mali dioničar
    14k
    Cudno mi je da je Cuze vracen nazad iz Lokomotive, a ne sjecam se da je ijednu minutu upisao otkad se vratio?!Dudu

    “ Je li točno da Mario Stanić brine o vašoj karijeri?

    - S Marijem se odavno znam jer smo obitelj, oženio je moju prvu rođakinju, Dragana i ja djeca smo dva brata. Sa Stanićem već dugo razgovaram i upijam njegove savjete, pa uz Vlaovića i Živkovića i on brine o mojoj karijeri.”
  • Mali dioničar
    14k
    1-3 i Gavro, kako ovdje tako i na predictoru, molit ću glavnog sudca da polako svira kraj. :blush: :cool:Navijač Dinama

    :razz:
  • Bosna86
    11.6k
    Ajmo Hajrudine nazad u formu
  • Neki tip
    19k
    Ivanušeeeec, njega sam igrao :grin:

    w4srmaaey0vduj1t.jpg
  • Dudu
    2.6k
    Kakva asistencija Petka :D
  • Morales7
    184
    Šteta za grešku Perića. Sve u svemu nije bilo davljenja i dečki su bili nesebični ( Ademi dva puta i Petko sad na kraju) I jedno pitanje za raspravu. Gvardiol da ili ne na euro kao rješenje za stopera i lijevog beka? Po meni kao stoper ispred njega su čaleta car i lovren, a kao lijevi bek daleko najbolji obrambeno, prema naprijed ima igru, centaršut nismo imali baš prilike vidjet
  • Mali dioničar
    14k
    Gvardiol da ili ne na euro kao rješenje za stopera i lijevog beka?Morales7

    Da.

    Šteta za grešku Perića.Morales7

    Je, Perić je pogriješio samo je Ivanušec trebao zabiti za 4:0 pa ne bi došlo do njihove akcije.
  • Carrasco
    4k
    Jedan je Bruno Petković. :heart:
  • Bosna86
    11.6k
    Gvardiol, Majer, Moro.... Nema se tu sta puno čekati
  • LovroZG
    1.3k
    Još jedna dobra tekma. Treba se pohvalit momčad za ovaj tjedan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.