• Bosna86
    11.5k
    Nakon odgodenog derbija, prvenstvo nastavljamo utakmicom u Koprivnici. Europu smo rijesili bolje nego sto se itko nadao i vrijeme je da pocnemo praviti prednost i u HNL. Trenutno smo -1 u odnosu na Osijek, ali imamo i 2 utakmice manje. Slaven Belupo je u solidnoj formi i imaju 2 pobjede sa gostovanja u nizu... Pobijedili su Sibenik i Goricu. Takoder, vrijedi napomenuti da su s nama na Maksimiru odigrali 3:3 i tako napravili veliko iznenadenje. Sto se tice nas, ocekujemo par promjena u sastavu i odmaranje glavnih igraca za CSKA. U svakom slucaju, sve osim nase pobjede bi bilo veliko iznenadenje
    1. Kakav rezultat ocekujete? (52 votes)
        Pobjeda Dinama
        71%
        Nerijeseno
        15%
        pobjeda Slaven Belupa
        13%
  • Krizy
    35k
    Nadam se da će Tolić napokon dobiti priliku odigrati čitavu utakmicu. Nije igrao puno ali ovo što je odigrao je bilo jako dobro.
  • deda
    27.3k
    S obzirom da je nama važnija tekma u nedjelju od one u četvrtak očekujem gotovo udarnu postavu.
  • Nino Bule
    11.2k
    Sta je s misicem ? Kad ce on ugledat teren ?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    bio sam stavio i ja upit, Majki je prekopiro samo:

    07.11. krenuo trenirati.
    Ovo je iz sportskih:

    Josip Mišić u subotu je odradio prvi trening u Maksimiru, u novom okruženju. Igrač koji je stigao na posudbu iz Sportinga zadnjeg dana prijelaznog roka još je u fazi oporavka i laganog povratka nogometu, nakon operacije i problema koje imao u zadnjih pola godine. Činjenica da se napokon priključio Modrima i počeo s treninzima svakako je dobra vijest za igrača za kojega se u Dinamu nadaju da će se u konačnici pokazati kao pojačanje.

    - U subotu sam se konačno priključio treninzima u Dinamu. Neko vrijeme radit ću individualno, nadam se ubrzo početi trenirati s ostatkom momčadi. Sad je sve na meni da se što prije pripremim i počnem konkurirati za sastav - priča Mišić, koji nije želio previše ulaziti u medicinsko objašnjavanje što ga je točno mučilo i zakočilo u dobroj fazi karijere.


    - Imao sam određenih zdravstvenih problema, ali to je iza mene. Ne bih išao u detalje jer su moje misli isključivo usmjerene prema onome što me čeka.

    Kako sad stvari stoje, što misli kad bi se mogao potpuno vratiti nogometu, konkurirati za utakmice? Nekako se optimalnim čini nastavak sezone na proljeće.

    - Stvarno ne znam odgovor na to pitanje. Ja se osjećam dobro, fizički se nisam zapustio, ali stvarno je potrebno vrijeme da se vratim na razinu koja je potrebna za igranje u Dinamu. Hoće li to biti za tjedan, mjesec ili početkom nastavka sezone, teško mi je procijeniti. U svakom slučaju, dat ću sve od sebe da taj period maksimalno skratim.
  • Eduardo
    17.1k
    S obzirom da je nama važnija tekma u nedjelju od one u četvrtak očekujem gotovo udarnu postavu.deda

    Ja udarnu momčad očekujem protiv CSKA. Možda je četvrtak ipak "povijesno" važniji. Ne završava se europska skupina svaki dan bez primljenog gola. Eventualni kiks protiv Belupa se ima vremena za nadoknaditi, dok su Rusi prilika za pisanje povijesti. Očekujem nešto izmijenjenu postavu.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ja bi isto rađe da izguramo sad i taj CSKA bez primljenog gola od pobjede protiv Belupa.
  • Infinity
    15.1k
    Ja mislim da mi taj Belupo moramo dobiti i bez 3-4 prvotimca. Pobjeda i za vikend i u cetvrtak. Nema tu mjesta kalkulacijama, jednostavno smo u mogucnosti da uzmemo sest bodova.
  • og1986
    2.9k
    Treba se opasno pozabaviti ligom jer ove sezone se vidi da može svatko svakom otkinuti bod.
    Da se ne bi dogodila nešto ko Riječka sezona, jer sve osim prvog mjesta i kvalifikacija za ligu prvaka je podbačaj teži.
    Sjećam se i te sezone kada je Rijeka osvojila da smo u drugom dijelu prvenstva baš protiv Belupa kiksali .
  • Crusades1986
    9.5k
    To je bilo kolo odmah nakon kaj smo od tovara izgubili doma 0:2. U srijedu se igrala tekma. Al to je već bilo skoro pred sami kraj prvenstva.
  • Infinity
    15.1k
    Mi smo tad bili cetiri boda, Rijeka je kiksala negdje, odigrali su remi, a nas je dobio Hajduk pa je razlika bila pet bodova. Da smo dobili Hajduka bili bi na -1. Do kraja smo trebali kiks Rijeke i sve nase pobjede, pobjedu i protiv Rijeke u zadnjem kolu. Mi smo tad odmah kiksali i u Koprivnici i bili smo na -8. Rijeka je na kraju izgubila kod Lokomotive, izgubili su i od nas i te utakmice protiv Hajduka i Belupa su se pokazale kljucnim, mada bi zadnje kolo sigurno bilo malo drugacije od onih pet komada u mrezi Rijeke.
  • serbus
    3.4k
    Sad čisto da provjerim jednu teoriju hendikep na dinamo. :)
  • De Oliveira
    858
    Ja bih dao priliku Pericu, Burtonu, Franjicu, Tolicu, Hajrovicu, Atiemwenu i Gavranovicu. Ima tu dovoljno kvalitete da se pobijedi Belupo, a da sa svjezom momcadi hvatamo europski rekord koji uopce nije sala ili nesto nevazno. Tim eventualnim ostvarenjem se mozemo ponositi dugo, dugo...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Zagi

    Stojke-Perić-Teophile-Leovac

    Franjić Jakić

    Tolić Ivanušec Oršić

    Gavro

    :smile:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    I onda kasnije ubacit Antienwena i Hajru da skupe poneku minutu
  • deda
    27.3k
    Čini mi se da svi redom potcjenjujete Slaven. Nadam se da istu grešku neće napraviti i igrači jer se na ovakvim utakmicama dobija ili gubi prvenstvo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.