• deda
    26.3k
    Znaš ga i bolje nego što misliš :rofl:
  • marcio amoroso
    31.4k

    Popularna stranica na fejsu, ima malo veze i sa zonom :up:
  • Neki tip
    18.3k
    Popularna stranica na fejsumarcio amoroso

    E jbg, nisam na fejsu.

    Znaš ga i bolje nego što misliš :rofl:deda

    Doznat ću već. :)
  • Carrasco
    3.9k
    Po whoscored.com smo treća najbolja momčad Europske lige i imamo dva igrača u TOP 10.0p9mmsj0mng5zzjj.png
  • Mali Zeus
    8.7k
    Izbornik
    Čestitke nogometašima Dinama na ostvarenoj pobjedi u uvijek neugodnom Wolfsburgeru iz Wulfsbergena koja je Modrima ovaj put donijela sva 3 boda. Vi znate da se ja ne volim hvaliti ali dok je trener Dabić bio u samo isolaciji ja sam na njegovu zamolbu vodio treninge i dosta od tih akcija (9 od 10) sam večeras vidio kako igrači izvode od noge do noge sve kako smo dogovorili a osobito to vrijedi za sva 3 gola. Svaka čast momci! Sad idem provjeriti poruke da vidim jesu li već krenule zahvale.
    marcio amoroso

    hvala ti marcio na promociji. :heart: :blush:

    Igra ne baš neka, ali kako je već rečeno rezultat najvažniji. Još uvijek nismo primili gol, napokon smo zabili i više od 1. Može se još dogoditi da ispadnemo, ali jako teško, stvarno bi bila svinjarija da uspijemo ovo zahebat.
    Idealno bi bilo proljeće u Europi s novim trenerom. If you know what I mean. :pray:
  • Mali Zeus
    8.7k
    E jbg, nisam na fejsu.Neki tip sa Zapada

    Trebao bi doći na fejs samo zbog te stranice. :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.