• Eduardo
    17.7k
    složit ću se.

    18:40

  • Neron53
    305
    Ma dobro...mozda sam se zajebao bas za njega. Bit se mogla shvatiti
  • Marley
    910
    navodno nije tocan taj iznos, nego nesto veci od toga, ali i dalje premalo. A ne samo da je standardan, nego im je jedan od najvaznijih igraca, bez dileme.
    Sassuolo prakticki sigurno ispada, mislim da nema sanse da se spase.
  • Marley
    910
    Evo bas smo neki dan spominjali. Ako je vjerovati Turcima, Erlic bi mogao u Trabzonspor. Sva sreca da stalno lazu i izmisljaju pa tako i ovo vjerojatno :rofl:
    A jos se oni i Petkovica drze, nisu ni od toga odustali.
    Kako god, nadam se da nece biti nista od toga, mislim da svi redom nasi reprezentativci mogu bolje od Turske.
  • dzgkt
    151
    Počela je prodaja ulaznica za utakmicu Hrvatska - Sjeverna Makedonija u Rijeci

    ULAZNICE U PRETPRODAJI DO 2. LIPNJA:
    Zapad (Z6): 35 eura
    Zapad (Z3, Z4, Z7, Z8): 30 eura
    Zapad (Z1, Z2, Z9, Z10): 25 eura
    Istok sredina (I2, I3, I4): 20 eura
    Istok (I1, I5): 15 eura
    Sjever/Jug: 12 eura
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Hoce se Aki oprostiti tu od reprezentacije Makedonije ili?
  • Guinness
    2k
    Hoce se Aki oprostiti tu od reprezentacije Makedonije ili?IstinaZaDinamo

    Imalo bi smisla.
  • deda
    28.3k
    Erlić se ozlijedio danas. Procjena pauze u toku dana.
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Vlašić iako ozlijeđen će se naci na sutrašnjem popisu. Cekat će se tjedan dana na pripremama da se procjeni stanje našeg virtuoza Vlasketa
  • Facke
    2k


    Hahahaha kakuv smeh. :lol:
  • emilperska
    3.2k
    Baš sam se s jednim dobrim prijateljem raspravljao da je naša "repstacija" jedna od precijenjenijih na ovom Euru i da nas strane verzije analitičkih podcasta vide kao isluženu reprezentaciju čiji je zenit prošao, a nove nade nisu došle..
    Argumenti za tu tezu su da smo samo na jednoj poziciji bolji nego u Kataru (desni bek), na 5 poziciji smo slični, a na 5 pozicija smo slabiji. Najbolji stoper svijeta će nam krpat lijevog beka jer su nam prva dva lijeva beka u grupi TNT u svojim klubovima. Modrić ima 39 godina, Brozović igra rekreativno u Arabiji. Prva dva lijeva krila su nam oporavljenici, Ivanušec igra garbage time u Nizozemskoj, Majer je prikovan za klupu, Vlašić ozljeđen, Sučić (Salzburg) se nije nikad vratio nakon ozljede, Livaja se oprostio (a i da nije tu bi bio samo po regionalnoj kvoti). Prvi golman nam je u psihičkom kurcu nakon odlaska u Tursku. Alternativa za stopersko mjesto nam je Vida. Juranović je lošiji nego prije 2 godine itd.

    Na ovo razmišljanje me potaknuo klijent Slovenac, dosta vezan na NK Maribor koji mi je rekao "vi ste svoje odradili, samo to još ne vidite"..

    Ne znam da li je to realno stajalište da smo mi islužena repka i da mladi praktički ne dolaze s dovoljnom kvalitetom.
  • austrijanac
    2.7k
    Definitivno jedna od gorih odluka.

    No ko smo mi da ga prozivamo nakon svega, bez obzira što o njemu imam jedno od najgorih mišljenja s ljudske strane.

    Očekujem dva boda s objektivne strane, navijački svih 9.
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    emilperskaemilperska

    Slažem se s 99 posto napisanog, samo bih nadodao ovo za lijevo krilo da Pjaca nije oporavljenik od ozljeda, zdrav je in već 5-6 godina, ali izgleda kao da je oporavljenik od ozljeda. I po meni na poziciji krila nikad nismo bili slabiji nego u ovom trenutku
  • emilperska
    3.2k

    Mislio sam na Oršića i Perišića koji su zadnjih 5 godina prva dva lijeva krila. Pjaca i Brekalo su tu dodaci koji su se stvorili sad za ovaj popis, silom prilika. Velike zasluge idu i Ivanušecu i njegovom razvoju u ovoj sezoni..
  • Zagi
    5.3k
    Ivanušec se vratio i igra zadnjih 4 tekme po 90 minuta, jako dobro.
    Problem su Perišić i Sosa jer ako poziciju beka onda popunjava Gvardiol, otvara se rupa u obrani ozljedom Erlića.

    Gvardiol, Stanišić, Šutalo , Ivanušec godinu dana iskusniji i bolji.
    Marco Pašalić nova , bolja opcija na krilu.

    Modrić, Brozović godinu dana stariji/loša liga.

    Livijevo mentalno stanje? svašta

    Tu smo negdje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.