• BluePhone67
    3k
    5rf78ekpmrh8c1ye.jpg
    ctadsmnmldfnmnew.jpg
    pfb9a7x6owsy0b8m.jpg
    ilbd74sz6maen45f.jpg

    Iz knjige Magdica Amiga "Ico Hitrec"

    * preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • Guinness
    1.9k
    Izašle ulaznice protiv Azera doma (40/70/100 u pretprodaji) i protiv Mađarske vani (135 kn za naš sektor)
  • Guinness
    1.9k
    Ima tko 2 karte za Mađarsku...?
  • Guinness
    1.9k
    Itko, išta?
  • Guinness
    1.9k
    Od danas karte za Azer doma idu na blagajne. Preko neta navodno sve rasprodano osim Sjevera...
  • Guinness
    1.9k
    Ak trebaju kome 2 ulaznice za sjever prodajem za 100 ukupno ili mijenjam za jug.
  • deda
    26.3k
    Opa vele da bi Petković mogao startati, nekoga će šlag strefit.
  • markoli
    1.6k
    Bude i Caktaš startao? :grin:
  • Blaz
    350
    na treningu protiv juniora. :cool:
  • xavier
    11k


    A ništa, sad se čeka da zaigra i ne zabije gol pa da krene priča kako je "jasno da nema tu što tražiti" :smile:
  • Infinity
    14.9k
    Opa vele da bi Petković mogao startati, nekoga će šlag strefit.deda

    A tko mu je konkurencija? Santini? Igrac koji igra u klubu koji je trenutno losiji od Dinama i u ligi koja je jako precijenjena u odnosu na HNL. OK za igrace iz top klubova i top liga, al ovi sto igraju po 'srednja zalost' ligama kakav je i HNL ne trebaju imati nikakvu prednost u odnosu na igrace iz HNL-a koji se jako podcjenjuje, pogotovo kada treba dati igrace reprezentaciji.

    Kalinic vec mjesec dana ne brani, zadnju ni na klupi nije bio i sad je nama dobar, a nije dobar engleskom drugoligasu. Ne kazem da mora braniti Livakovic, al ovo s nekim zaslugama mi ide na k*. Kalinic brani jer je eto cekao svoju sansu. Pa mogao sam i ja tako cekati. Neka igra i neka brani tko je bolji. Tko ti je kriv ako si stalno losiji. Toliko igraca je bilo pozivano, igralo jako malo i kasnije vise nikako. Po cemu su to golmani posebni da oni mogu braniti jer su eto cekali, a neki igrac moze sjediti na klupi pa kasnije pratiti sve s tribima ili iz fotelje. Sindrom male nacije koja ne zeli da se netko nekome zamjeri.
  • marcio amoroso
    31.4k
    A kod nas je to uvijek išlo po nekim starim zaslugama i nekim glupim redoslijedima. Neki su jednostavno uvijek morali igrati. Ako je Dalić odlučio da igra sa dva napadača onda je logično da igraju Krama i Rebić naprijed. Ako ne može jedan od njih onda treba upasti Petković jer četvrti napadač nije u kadru koliko ja znam.
  • Infinity
    14.9k
    Ma meni Kramaric i Rebic djeluju najbolje iza napadaca, mada mi je logicno da ce ih staviti skupa. Petkovic i Santini su mi prave spice, istureni napadaci. Idealno bi bilo da igra jedan od njih dvojice i jedan od Kramarica ili Rebica. Al Kramaric i Rebic igraju BL i sigurno da ce sistem biti prilagodjen njima. I Kramarica se stalno gura u spic pa nije da se tu ne snalazi, ali je i sam rekao da vise voli igrati povucenije.
  • xavier
    11k


    Pozicija iza napadača je ovom sustavu, ako stvarno misli tako igrati, rezervirana za Modrića. Neće staviti u igru 2 napadača i onda još Kramarića i Rebića iza njih.
  • Infinity
    14.9k
    Mislio sam na to da stavi Kramarica ili Rebica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.