• Mlađi referent
    10.8k
    Situacija je stvarno debilna i odnosi su jako zatrovani, šteta da napušta repku radi takve gluposti

    Ali je baš zabrinjavajuće koliko jug opravdava i koliko ne vidi svaki njihov izljev mržnje, svako Livajino kurčenje na Rujevici, Livajine povike prema Dinamu i povike prema Šibeniku, navijačke transove ZG=BG… a onda ovdje prikažu kao da je on taj šikaniran i kao da mržnja nije dole sastavni dio doručka, ručka i večere.
  • Boysica
    460
    Iskreno zasluzio je .
    Sve ostalo napisano potpisujem.
    Njih ni ne vrijedi dozivlhavat oni su dolje drzava za sebe bili i ostali, mi smo gospoda
    Cudi me sto im i za ovo nije kriv Dinamo
  • Tom Hanks
    2.6k
    Podržavam odlazak,nek se drži štale u splitu
  • The Undertaker
    4.1k
    Za razliku od većine ovdje, u ovom konkretnom slučaju mišljenja sam da Livaja nije trebao napustiti reprezentaciju. Ispada da svaka budala sa tribine može potjerati reprezentativca.
  • Oluja
    3.7k
    I tako, uvrijeđena pičkica se povukla u smrdljive gaće čim je netko uzvratio na provokacije
  • Bosna86
    11.6k
    Pa nije Livaja natjeran, već je sam otišao… Vjerovatno ima kakvu svadbu ili neka srpska pevaljka dolazi pa mu se ne da
  • Bosna86
    11.6k
    A i ovo sto je njihovo duboko grlo Duplancic objavio nije slučajno… Tko to ne vidi je budala… Potez u svrhu marketinga i dodatnog mazanja očiju nižoj vrsti
  • The Undertaker
    4.1k
    Pa jest sam otišao ali ispada da je onaj sa tribine postigao cilj.
  • seljak86
    2.4k
    Pa može ako je ovaj dovoljno glup da reagira na povike iz rulje.
  • Bosna86
    11.6k
    Pa čiji je to problem?
  • Captain America
    14k
    Zbogom i ne vraćaj se.
  • deda
    28.1k
    Problem je što HNS na čelu s Kustićem već dvije godine liže jaja Hajd.u.k.u i mete pod tepih sva sranja. To je došlo na naplatu. Ovo s kupom neću ni komentirati. Epska sramota. Uništili stadion i sad se zbog njih ide na 2 utakmice. Oko njih se svemir vrti, a ne samo kugla zemaljska.

    A konačni rezultat je isto berba HNSa. Sad će imati još veći hejt prosječnog tovara jer nisu zaustavili stvari kad je trebalo.
  • Oluja
    3.7k
    Dalić: Izgubili smo Livaju zbog neprihvatljivog ponašanja pojedinaca.
    Zalizani se pravi glup i kao ne vidi tko je ustvari pojedinac neprihvatljivog ponasanja
  • BBB Sibenik
    4k
    Igrači su nam isto licemjerni. Pričaju o nekakvom zajedništvu i kako su oni primjer drugima, kako ovo nije misto za takvo ponašanje ni trenutak. Zašto onda ti isti igrači nisu osudili pozivanje na nasilje Livaje nakon finala kupa. Nije mu prvi put zaboravili su i “Dinamo srpsko ime to”. Ostavite se pametovanje i držite se baluna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.