• Fanboy
    2.2k
    A dobro sad, Index traži novi način za pljuvanje...Daleko od toga da se ne slažem sa time, no kada se radi o klubovima pa 300 Boysa nadjača čitav Poljud onda pišu veličanstvena atmosfera na Poljudu, pogledajte koreografiju...Kad se napravi nešto za reprezentaciju i Hrvatsku, a potpuno identično onda pišu ofrcano, jeftino, populistički itd.

    Jedno je seljački dernek, a drugo je za diviti se i plakati nad nebeskom splitskom atmosferom...

    Ovakva je atmosfera svugdje, imamo par navijačkih nogometnih skupina i kod košarke Tornado koji znadu napraviti pravu astmosferu. Kakav nogomet igramo u zadnje vrijeme, atmosfera je bila i više nego dobra.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Atmosfera na stadionu tesko kazalisno sranje, vec dobrih 3-4 godine, zadnja dobra na repki je bila ovako u pameti, mi je ona protiv Walesa u gostima, kad je bilo i pravih navijača tamo, a ne ove domaće utakmice puna nekih ogavih plaćenika finaciranih od zajedničke ruke HNS-HDZ.

    Nažalost, očito da struje u pomenutim strujaju i po novinama, pa sve te šabanske atmosfere hvale kao nesto dobro i nezapamćeno, čim netko napiše da nije valjalo, automatski drvlje, kamenje onih "Minken-bojne" (50+godišnjaci, ujedno dr*atelji na Glavatog i Svinjoglavatog, koji samo o ratu pričaju i kite se nekim?!?!? domoljubljem) komentari koji te proglašavaju mrziteljem svega Hrvatskog, ili još ona gora da si sin udbaša i komunjara... :roll: ,

    Na stranu, tu se nađu neki poput dotičnog Dalića "domoljubnog molera" pa seru da se ne smije prigovarat i zviždat, a igra loša da ne može lošija biti od kako je bar on na klupi. Ovi njegovi pozivi raznim Vidama, Vlašićim je glupost, mislim da treba on sam stati na kraj "zaslugama" i starcima, te ono njegovo "ujedinjenje sjevera i juga države".

    Čovjek koji sustavno kroz repku maltretira Dinamove igrače, kako trenutne igrače tako i bivše. Jednog Oršića i Livakovića, te do prije koju godinu igrače Dinama, Moru, Majera i Jakića. Ja razumijem da kad je Perišić tu da igra, jer uistinu koliko volili mi svi Oršu, mislim pak da nije bolji od Perišića, ali sad kad nema dotičnog, valjda ti čovjek koji je rušio jednu Atalantu, Totenhama, zabio Sevilli, bio naš vjerovatno i najbolji igrač ove sezone i potencijalno zadnje dvije, i to ne najbolji igrač tima iz 2.ŽNL, nego jednog Europskog kluba, Dinama, višestrukog prvaka iste te Hrvatske, ne može dobit šansu prije Brekala koji je igrao u Torinu, a Torino je napravio ništa u ovih zadnje 2-3 sezone, nista kao i Wolfsburg. I ako dobije šansu, ne dobije na svojoj poziciji, nego na poziciji polu bek-polu krila, ajd stranu promašio, ali i poziciju mu promašiš, i to u neozbiljnoj prijateljskog protiv Slovenije i mrtve Bugarske. I onda se medijima plaćeničkim izvlačiš sa floskulama "dao sam mu šansu".

    Prosle sezone Ivanušec i Majer, isti Majer kojeg sada žele jedan Real M.,PSG i dr.. njega "samoprozvani nogometni stručnjak i poznavaoc" Željko Vela rekne " nije siguran putnik u Katar, no ako nastavi trebao bi Dalić razmislit o njemu"...

    O Livakovicu ne treba spominjat, čovjek ako ostane u Dinamu cijelu svoju karijeru( a ja bi najviše volio kad bi)kad se umirovi će vjerovatno biti možda naš najbolji golman u povijesti, pa i reprezentacije, on i mediji njega maltretiraju, stavljajući nekakvog Ivušića iz Osijeka, Grbića se uzdizalo, čovjek vise nije rpvi golman Lillea koliko je ispao iz forme i koliko se ne može snać u tavkoj ligi, ili ono vrijeme kad je prvi golman reprezentacije ispred Livakovića bio onaj duguljasti tovarčić Kalinić koji nije bio prvi izbor ni u ybelgiji a ne sjećam se baš ni u Engleskoj.

    Da je osvojio to drugo mjesto na svjetskom, jest. Kako je došao do tamo, mislim da i to treba uzet u obzir, mozda ne jako ozbiljno, ali treba. Dva put na lutriju i to protiv Danske(tada i sada mislim da je dosta razlike u igri i kvaliteti,i to da je Danska sada puno bolja nego tada prije 4.godine) i Rusije(ne baš u vrhu velesila reprezentativnog i klupskog nogometa), u polufinalu doduše izbačeni prepotetni englezi, isti oni koji su nas 3x put nakon toga Svjetskog dobili.
  • Frodo
    65
    Mislim da se pretjeralo s ovim kmečanjem o maltretiranju Dinamovih igrača. Sada radimo isto ono što smo spočitavali njima, oćemo za par godina plakati za našim caktašima, andrićima i ostalima za koje su oni smatrali da zaslužuju igrati u reprezntaciji?

    Šikaniranje Majera i Jakića, a istovremeno igraju Ivanušec, Oršić, Livaković i Gvardiol? Nije li logično da onda postoji neko objašnjenje, npr. zasićenost igračima na tim pozicijama? Kakve veze ima što Majera sada želi Real? Prije godinu dana htio ga je Rennes, a ne Real. Ivanušec je pozvan zbog deficitarnosti pozicije, na kojoj Majer sad igra. Zar netko očekuje da će Majer igrati u sredini prije Modrića, Kovačića i Brozovića?

    Livaković i Ivušić obojica su dobri vratari, očito izbornik važe. Livaković ima više iskustva pa očekujem da će on braniti.

    Šikaniranje Oršića? Igramo četiri utakmice, odigrale su se dvije, navikli smo valjda kroz ove mini-cikluse da Dalić stalno rotira. Sačekajmo da prođu sve utakmice pa ako ga ne stavi u narednje dvije drvljem i kamenjem po izborniku, a ne ovako.

    Moro ni sad ne može igrati, kamoli prije godinu, dvije, ne treba nam toliko zadnjih veznih.

    Možda mu je Vlašić mezimac, a možda se samo bolje postavio od Petkovića (i Rebića), možda bi i Bruno dalje bio u kadru, a Zlatko ga tetošio dok ne postigne formu da se u nekim situacijama ne ponaša kao diva?

    Konačno, koliko hajdukovaca uopće igra u reprezentaciji? Jedan ima zagrantirano mjesto (Juranović), dva su na granici (Pašalić, Livaja), Perišić s Hajdukom ima veze skoro koliko i Modrić pa ga ne računam. Koliko ima dinamovih? 70-80% reprezentacije i dalje. Oćemo počet Špikića zazivat? Ne vidim svrhu takvih nepromišljenih komentara.

    Ta navodna maltretiranja dinamovaca su na razini tovarskih kmečanja, zar netko očekuje da će se izbornik svjetskog vice-prvaka stvarno spuštati na razinu Hajduk-Dinamo?? Možda je jadni poltron, ali baš da je tolika budala sumnjam.

    Malo poduža i prva kritička objava na Zoni, nadam se da se nitko neće naći uvrijeđenim i da nije agresivna. Ne želim da ispadne da branim Dalića, “volim” ga koliko i ostali ovdje, samo smatram da su ove izjave nepromišljene.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Joj dajte s tom "atmosferom"
    Stadion je bio pun i to je najvažnije... Na utakmici koje europske reprezentacije je uopće nekakva nabrijana navijačka atmosfera? Ta vremena su prošla i u tome nema ništa posebno loše...

    Evo, sad igraju njemačka - engleska, sve pršti od strasti...ako pod tim podrazumijevate pedersko znakovlje...
  • kinfa95
    488
    ja ovakvu sortu pratitelja sporta ne shvaćam niti ću ikada shvatiti. Znači tebi je svejedno kakva je atmosfera na stadionu, samo da je pun. Ajmo onda dijeliti i vuvuzele možda dođe još više indijanaca, sad ih nije dosta. Pod indijance ne mislim na navijače koji nisu ultrasi jer i tih je na repki sve manje
  • db-izbjeglica
    12.8k
    ja ovakvu sortu pratitelja sporta ne shvaćam niti ću ikada shvatiti. Znači tebi je svejedno kakva je atmosfera na stadionu, samo da je pun. Ajmo onda dijeliti i vuvuzele možda dođe još više indijanaca, sad ih nije dosta. Pod indijance ne mislim na navijače koji nisu ultrasi jer i tih je na repki sve manjekinfa95

    Pa tko ti brani da organiziraš navijačku skupinu koja će pratiti reprezentaciju i organizirano navijati 90 minuta? Toliko ljudi palamudi oko toga pa mi fakat nije jasno zašto nešto ne učinite po tom pitanju, umjesto da poslije svake utakmice čitamo salve nezadovoljstva i kritika...

    Mene navijanje ne zanima i ne vidim po čemu je jučer na poljudu bilo toliko loše...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    MađarskaTom Hanks

    Vjerojatno orban plaća da se navija :lol:
  • vafenss
    233
    Mene navijanje ne zanima i ne vidim po čemu je jučer na poljudu bilo toliko loše...db-izbjeglica

    I to je legitimno, al koja je onda poanta komentiranja necega sto te ne zanima i u sto se ne kuzis?
  • db-izbjeglica
    12.8k
    I to je legitimno, al koja je onda poanta komentiranja necega sto te ne zanima i u sto se ne kuzis?vafenss

    Pa lijepo kažem, zašto oni koji se kuže i koji poslije svake utakmice reprezentacije govore i pišu kako je atmosfera loša, nikakva, jadna... ne naprave nešto po tom pitanju? Što je toliko teško otići na utakmicu, navijati i pokazati šabanima i seljacima kako se to radi?

    Poslije prve sljedeće domaće utakmice reprezentacije reakcije će biti iste...osim ako se ne učini nešto po tom pitanju. Nije nuklearna fizika u pitanju, već deranje i pjevanje na stadionu.

    Meni se čini da je nekakav sindrom "attention whore" u pitanju. Nema navijačkih skupina i organiziranog navijanja pa se moramo javiti i ulazati na to kako je bezveze... Iako nećemo doći ni sljedeći put...al ćemo opet prvi ukazati da je bez nas katastrofa. U pitanju je odlazak na stadion, ne uspon na Mount Everest...

    Sljedeća domaća utakmica reprezentacije je u Zagrebu... Tko onemogućuje "profi" navijače da dođu i naprave brutalnu atmosferu?
  • Jaro
    5.6k
    fulao si skroz... profi "navijaci" jesu na tribinama, imaju prvenstvo kod ulaznica i slicno...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    I ima ih 20 000 da samo oni napune stadion, a ostalo ode sponzorima, obitelji i prijazeljima igrača i saveza?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ja recimo priznam da nisam neki zagriženi fan reprezentacije, ni blizu kao Dinama. Naravno da pogledam svaku utakmicu i veselim se pobjedama, ali jako rijetko idem na utakmice kad se igra u Hrvatskoj. Ali zato sam bio na velikoj većini EP i SP gdje smo igrali počevši od '98 kad sam imao 19 godina. To je valjda više znog samog eventa i svih popratnih stvari, a manje zbog samih utakmica.
    Samo navijanje na utakmicama je uglavnom loše iz razloga što ga nema tko povesti, a uzroci su već navedeni.
  • The Undertaker
    4.1k
    Molim stavite prije upozorenje da je članak Alačev.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.