• LovroZG
    1.3k
    Stanišića, Šuveravjeko1701

    I Vidovića i Pašalića.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Kaj se događa sa Ragužem i Benkom, kako oni uopće napreduju u karijerama?vjeko1701

    koliko znam, benko igra u tipa četvrtoj njemačkoj ligi, ne znam jel to uopće profesionalni nogomet.
  • Mali dioničar
    14.2k
    HNS prima cryptovalute. :cool:

  • Dino
    2.2k
    Ide jaca inflacija pa se ukakali hehe
  • Mali Zeus
    9.7k
    Kad oni misle dovesti u red malo taj web shop, reći da je kvaliteta potopna je premalo.
  • Nolifer
    6.7k


    dobro pitanje. ja još tražim onu trenirku iz 2018, pa je nigdje nema...
  • Neki tip
    19.4k
    ja još tražim onu trenirku iz 2018, pa je nigdje nema...xFire

    Možda zato kaj je iz 2018., a potražnje više nema?

    Možda i zato što imaju ugovor s proizvođačem i žele prodavati nove stvari?

    Koji god odgovor bio, sigurno nije do uređenja stranice, već nedostupnosti tog artikla kao takvog.
  • Mali Zeus
    9.7k
    dobro pitanje. ja još tražim onu trenirku iz 2018, pa je nigdje nema...xFire

    Nema je odavno. Mislim da je nestala malo nakon prvenstva i više se nije pojavljivala.
  • Nolifer
    6.7k


    vjerujem da je nema. rijetko naletim na njuškalu, ali ne moju veličinu. a kaj se ostalih stvari tiče, nisu stavili one bijele trenirke ovogodišnje, kaj je Bišćan imal par puta ili Dalić onu novu od Nikea, izgleda da su to samo za izbornike oprema...
  • deda
    28k
    Čolak i Sučić unutra umjesto Kove i Brekala
  • Mali Zeus
    9.7k
    Brekalo ipak teže ozlijeđen?
  • Keyser Soze
    8.2k
    Poljud rasprodan za Ruse.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    i rasprodane i podjeljene karte. :wink: :wink:
  • Neki tip
    19.4k
    t4k6xjixemq1aj87.jpg

    "NACIONALNI stožer civilne zaštite objavio je novi set epidemioloških mjera. Hrvatska već dva dana bilježi rekordan broj novozaraženih, jučer ih je bilo 6310, a danas 6932. U ova dva dana preminulo je 68 osoba. Hospitalizirano je 1711 ljudi.

    "Neke od novih mjera odnose se i na sportska natjecanja. Moći će se održavati uz prisustvo gledatelja u zatvorenom samo ako svi imaju covid-potvrdu te obvezno koriste maske za lice. Covid-potvrde morat će imati i sudionici natjecanja na otvorenom, ali neće morati nositi maske.

    Čelni čovjek stožera Davor Božinović upitan je kose li se nove mjere s odigravanjem utakmice Hrvatske i Rusije pred punim Poljudom 14. studenog, na što je odgovorio: "Što se tiče nogometnih utakmica, i dosad su svi gledatelji morali imati covid-potvrde. Nogometne utakmice se igraju na otvorenom, ne vidim da je tu išta u koliziji s ovom odlukom."

    Upravo je Splitsko-dalmatinska županija s tek 31.68% cijepljenih s dvije doze najneprocjepljenija županija u Hrvatskoj. Samo danas imala je 582 novozaražene osobe, a situacija je posebno teška u bolnicama. Broj hospitaliziranih u KBC-u Split se u posljednjih 10 dana udvostručio.

    Podsjetimo, HNS je jučer objavio da je Poljud rasprodan te će Hrvatsku u ključnoj utakmici za plasman na Svjetsko prvenstvo bodriti preko 30 tisuća navijača, dok je jedan sektor odvojen za gostujuće navijače. U 12:30 će s Rive prema Poljudu krenuti i navijački korteo."

    Ono kad je sportska redakcija zabrinuta zbog "situacije s koronom", a ne radosna zbog punog stadiona.. :blush: :heart:

    Nitko ne brine za zdravlje nacije kao naš Index! :love:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Zanimljivo, Index je zabrinut za dogadaj na kojem ce moc bit samo ljudi sa covid potvrdama, iako ih i sami promoviraju :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.