• Navijač Dinama
    7.3k
    Igru na stranu.. no ono što me jako zaintigriralo su one glupe šatro zastave tipa "sinovi nešta nesta" "mi hrvati" i sve one od početka istok, pa do negdje teske sredine-kraja tribine. Nisam veliki domoljub,daleko od toga, ne dičim se time jer zašto bi, više sam mozda neka vrsta razmazenog nacionalistickog derišta, ali i to na stranu sada, ali nisam ni neko tko voli govorit drugima koliko su isti domoljubi i koliko zaista cijene i vole repku i samu Hrvatsku državu.

    Ali ona napaćena grupa bjednika, čije se domoljublje kupuje plaćenim kartama od nogometnog saveza je BOLEST. Ajde bili su oni "uvijek vijerni(bijedni) i slični plaćenici i pro Šuker-Mamoć ekipa. Al ovo je u kanalu, da više ne moze biti.

    I to samo radi čega? Nekog jebenog mira na tribinama ili čega već. Krs i kanal.

    Izvinite na postu još jednom, ako se neko uvrijedio, al morao sam napisat i izbacit to iz sebe, bilo je jače od mene.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Istina sve, te službene navijačke grupe, koliko ih već ima su sve preuzele, kao da ih je većina na tribinama. I ajd da je to neka udruga kao ona od engleskih navijača nego su ovi direktno na sisi Saveza i uvijek neka ekipa to vodi koju nitko iskusan s tribina ne pozna.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Prvi gol nebi krivio livakovića. Lopta je išla preko svih naših i tamo gdje je došla , naših nema. A nije da je išla po liniji 5m već je dolazila na 5m i nije uvijek ni pametno izaći na 6-7 m da bi ju izbokdao. A treba nekad i obrana očistiti nešto.drugi je sjebo jer nije više izašao i skroz mu u šut ušao kad već mali bavarac nije htio
  • miro
    3.1k
    Koliko god svi pričali i hvalili Stanišića, on po meni još nije ni za prvih 25 a kamoli za prvih 11. To ne znači da ga hejtam, samo želim reć da nije Supermen kakvim su ga već proglasili.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Koliko god svi pričali i hvalili Stanišića, on po meni još nije ni za prvih 25 a kamoli za prvih 11. To ne znači da ga hejtam, samo želim reć da nije Supermen kakvim su ga već proglasili.miro

    Ma nije superman nego je bilo ono klasično kako može u jednog Bayerna igrati, a ne može za repku.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa odigrao je mali solidno. Imao je čak i naprijed dva dobra centaršuta, koje pašalić i kramarić nisu pretvorili u golove, a mogli su.
  • xavier
    11.1k
    Pa ni ne mora biti superman, ali radi se o poziciji gdje nam jednostavno kronično nedostaje kvalitete. Ako imaš poziciju gdje ti je prvotimac Juranović, onda je logično nadati se da kroz kraće vrijeme možeš dobiti više od prvotimca Bayerna.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Nadamo se samo da neće biti šutnut i zaboravljen u bayernu, čak i ako tamo ne uspije i ode u neki leverkusen, frankfurt, hoffenheim...i tamo se u stali...Puna šaka brade!
  • Pop corn
    4.8k
    ima tko cijeli taj tekst sa linka? Potrošio sve članke ovaj mjesec
  • Pop corn
    4.8k
    Stanisic je kriv po meni za oba gola. Ali to se možda i mora istrpiti kod mlađih da stasaju. Kak se malo i Gvardiola istrpilo i sad je top.
  • Mali Zeus
    9.3k
    I ja sam, taman na ovom. :D
  • Dudu
    2.6k
    Informatički pro tip:

    Kad potrošite besplatne članke na nekoj stranici, otvorite anonimnu karticu, kopirajte i zalijepite link, pa pročitate. Nema na čemu :nerd:
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Šimić 2 gola. Šteta što njega nismo uspjeli dovesti.
  • Dudu
    2.6k
    Šimić ozbiljno rešeta mreže, mislim da je već iznad 10 golova ove sezone, ako ovako nastavi, eto ga iduće godine u A reprezentaciji
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Jel ima neko link ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.