• Pop corn
    4.8k
    Evo vratio se iz Splita. Kazališna atmosfera? Stari ovo je bila katastrofa od atmosfere, kočani orkestar, dobro da se nije davalo po 100, 200 kuna i naručivalo pjesmu. Hinjenje ne znam čega iz razloga koje svi znamo. Tri milijuna kuna za osiguranje ne znam čega. Ma katastrofa, ne znam da sam bio na goroj atmosferi reprezentacije već jaaako dugo.

    Što se igre tiče, otvorilo se prvim golom i onda je sve bilo lakše. Mađari su ipak treći razred nogometa, mi imali par raspoloženih igrača. Jedino kaj me muči su ispucavanja Livakovića, u zadnje vrijeme sve mu leti u aut. Petković sjajan, Brekalo će biti dar mar igrač vrlo brzo. Nije mi jasno ovo jebanje s Jedvajem.
  • platini
    230
    Gledao sam na tv-u i atmosfera je bila dobra prvo poluvrijeme. Pjevalo se o Dalmaciji, Slavoniji, Hercegovini, lijepa li si, ustani bane, zovi samo zovi i sve ostale klasika domoljubne pjesme. U Zagrebu se ne moze nijedna duza pjesma otpjevati jer je ljude sram pjevati. U Zagrebu se sve svelo na "u boj u boj" par puta po utakmici i uzvikivanje "Hrvatska Hrvatska" takodjer par puta po utakmici. Ne mogu ni zamisliti da cijeli Maksimir otpjeva "ustani bane" ili "lijepa li si". To se u Zagrebu zadnji put otpjevalo negdje 2007. Na poljudu se cak otpjevalo i "za dobra stara vremena", "ne dirajte mi ravnicu"....sto se u Zagrebu otpjevalo u zadnjih 10 godina osim u boj i Hrvatska Hrvatska? To pitam kao dinamovac, konstruktivna kritika. Nije jucer bila uzarena atmosfera jer je ultrasima skoro svih klubova ispod casti navijati za Hrvatsku ali u usporedbi sa Maksimirom je ono jucer bilo La bombonera.
  • Neki tip
    19k
    Da dodam, smiješno mi je proglašavanje jučerašnje atmosfere lošom..
    naravno da nije uzavrela i konstantna kao kad je riječ o organiziranom, vođenom navijanju ultrasa, ali koga nema bez njega se može.
    Pjevalo se, veselilo, uživalo. Bilo dobro ljudima koji su bili, dobro i igračima, a koga boli k za repku iz bilo kojeg razloga ne mora se opterećivati ni rezultatom ni atmosferom i, eto, provesti mirnu večer u četvrtak i nedjelju. :)
  • cron1ck
    1.5k
    Ee Kovacicu kakav si ti panj, sad je jasno zasto ne igra u Chelseu i u repki prvi sastav. Jako precijenjen igrac.
  • Kwedi
    3.8k
    Panj jer je bio faul na njemu?
  • cron1ck
    1.5k

    Pa nije samo to nego ga nema nigdje cijelu utakmicu, a mogao se sasvim drugo postavit u toj sitaciju, ali nisam zbog toga rekao da je panj.
  • Cosey
    433
    Ima li kakve šanse da se prebaci Hrvatska: Slovačka na Maksimir? Pitam jer je tekma važna, a igra se na maloj Rujevici. Fakat su glupo to rasporedili.
  • Guinness
    1.9k
    Ima li kakve šanse da se prebaci Hrvatska: Slovačka na Maksimir?Cosey

    Nema.
  • reziser
    6.2k
    uopće ne kužim ta pitanja s prabacivanjem tekme s rujevice?
    portali glasaju, pišu
    pa jebemu, odavno sse zna da se igra na rujevici, kakvo prebacivanje?
    na poljud zbog atmosfer, na maksimir zbog travnjaka
    ma je
    igra se na rujevici...
  • xavier
    11.1k
    Uostalom, kakvu bi poruku time poslao?

    Mislili smo da će utakmica biti nebitna pa smo je stavili na Rujevicu, ali sad je ispalo da je ipak bitna pa je selimo na drugi stadion :yikes:
  • reziser
    6.2k
    Utakmica ipak na Maksimiru!!!
    Nevjerojatno...
  • reziser
    6.2k
    Ja sam prvi protiv te odluke.
  • Neki tip
    19k
    Zapravo očekivano, nažalost. Odmah sam frendovima nakon Walesa rekao da će to napravit.. I pogriješiti.
  • Neki tip
    19k
    Ipak se iga u Rijeci! Mišković i, još više Kustić, su dovoljno jaki.

    Kako bilo, drago mi je da utakmica ipak nije premještena i da se prognoze (pa i moja) nisu obistinile.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.