• Paggini
    5.8k
    Šta vi jedete na stadionu? Nikad to nisam prakticirao, samo pivo...
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    možda jednom do sada, ali definitivnog jednog dana na istoku pa kasnije na zapadu kada ću uglavnom sjediti želim dobar i kvalitetan izbor. Klub samo neka nađe način kako da nam uzme novce :)
  • Jurki
    8.4k
    Šta vi jedete na stadionu? Nikad to nisam prakticirao, samo pivoPaggini

    I pivo je prehrambeni artikl.
  • mali M
    3.3k
    Šta vi jedete na stadionu?Paggini

    Bilo što šta začepljuje arterije.. klub neka nas iznenadi
  • luftwaffe
    645
    Ljudi, zvao buduću suprugu na današnju utakmicu, nikad nije bila na europskoj dinamovoj pa bi htio napravit da i upamti, koji restoran u blizini preporučujete da se može pojest dobar roštilj, plus ako znate koji gdje se može pušiti
  • über alles
    1.4k
    Imas srbina na ravnicama koji je klasika,imas rusticu na branimirovoj,ima jos jedan dobar rostilj na maksimirskoj blizu kvatrica(jeben sis cevap,) ,al sam zaboravio kak se zove.


    Siguran sam da ima jos toga ,al neznam posto nisam iz tog dijela grada.
  • mali M
    3.3k
    koji restoran u blizini preporučujete da se može pojest dobar roštilj, plus ako znate koji gdje se može pušitiluftwaffe

    i nijednom gdje se poslužuje hrana nećeš moć pušiti. Eventualno ako je neka terasa u igri. Odvedi je prek puta u Restoran Maksimir. Možda nije najbolji roštilj u gradu, al je solidna klopica i zgleda fensi na tanjuru... a pogled puca na Maksimirski sjever! Romantika samo takva. I svakome po deci Puhelek Sauvignona.. ljubav je to. Inaće tamo sam imao svadbu i nije mi bilo žao ni sekunde.

    Inače da, i Rustica na Branimirovoj ima okej klopu, mada mene nisu oduševili s obzirom koliko ulažu u marketing...
  • The Undertaker
    4k
    Zar se u Maxi pubu ne može pušiti? Meni je tamo klopa jednostavna i odlična, posebno tacosi. Mislim da ima par dobrih restorana pored igrališta NK Ravnice ali ne znam da li rade navečer.
  • Blueshadow86
    864
    Pivnica Budweiser kod Kvaternikovog trga. Jako dobar roštilj, a cijene pristupačne.
  • Droljo
    4.8k
    Ja sam prije tekmi imao šemu srbin na ravnicama, pljeska u kajmaku, zapečeni grah i pol kile žuje. Hardcore! Nemreš fulat a cijene su bile više nego povoljne. Ne znam kako je sad, nisam bio dugo.
  • xavier
    11.1k
    pljeska u kajmaku, zapečeni grah i pol kile žujeDroljo

    Zvuči taman kao nešto o čemu sanja njegova buduća supruga :cool:
  • marcio amoroso
    32k
    Zar se u Maxi pubu ne može pušiti?The Undertaker

    Može tamo.
  • Droljo
    4.8k
    Zvuči taman kao nešto o čemu sanja njegova buduća suprugaxavier
    Zato sam i napisao hardcore. Možeš pojesti hrvatsku ružu i popiti deci nekog finog vina možda, ne znam, derao sam ovak kak sam i napisao :victory:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Trazis restoran blizu Maksimira da se moze pusit i da radi navecer? Pada mi na pamet Rustica - odlican omjer cijene i kvalitete i rade do ponoc. Imaju terasu i unutra.

    Kod Srbina je odlican restoran isto, jos blize Maksimiru.

    U Budweiseru sam bio bas jucer. Jbg sad kak su cijene u eurima izgubio sam pojam malo ali cini se da je doslovno sve skuplje od Rustice i "Srbina" a uopce nije finije nit su vece porcije. Za izbjec.
  • mali M
    3.3k
    Ma gle, nemaš neko ludilo izbor a da je full blizu stadiona. Ako ti par minuta sim tam ne igra ulogu onda ti je svejedno. Al sve su dečki uglavnom rekli.. Kod Srbina ak se očete i natuč klope al tu nema romantike. Sve ovisi o tome što misliš pod to da želiš "da upamti"... Imaš Steak house Opatiju dve minute s autom gore po Bukovačkoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.