• vjeko1701
    6.9k
    Kad se drugi hvale...

    13-14-34-369.jpg
  • masacusec
    3.3k
    Ova mrkva samo zauzima prostor u tanjuru.
  • Droljo
    6.9k
    Kad se drugi hvale...vjeko1701

    Reci ti imenom i prezimenom tko se hvali. Nisam ja jučer pao s kruške.
  • vjeko1701
    6.9k
    Branim se šutnjom
  • BBBaranja
    2.2k
    FB-IMG-1720367012137.jpg

    Pozdrav s plavog Jadrana..
  • Sajla
    4.5k
    stavi fotku i kad bude gotovo :smile:
  • BBBaranja
    2.2k
    Jebiga frende to bilo danas za ručak,poslije se nije više slikalo..bili smo gladni :grin:
  • BBBaranja
    2.2k
    Screenshot-2024-07-13-115446.jpg

    Aj živeli :blush:
  • Kralj77
    21
    evo baš malo prošao temu pa onda ovo vidim. Ja živio dva i pol mjeseca u Phillyu i moram reci da je jako zanimljiv “povijesni” (što se Amera tiče) grad.
    Ipak sam i često išao u NYC vikendom te mogu preporučiti svakome koji ima mogućnost jednom otići jel je stvarno neki čudan, živ i ogroman grad. Također ima naša crkva odmah iza Lincoln tunela uz hrvatski centar.
  • ksapi
    2.4k
    Kad smo vec kod Amerike :yum:
    Radio burgere neki dan - sve od peciva, mljevenja mesa do umaka i ostalog.

    5758dffd-9216-4d3a-bc9f-bfedc09fff3c.jpg
  • Droljo
    6.9k

    Nemreš me tak izjebat prije gableca!
    Daj recepturu za svaku stavku ak ti se da i imaš cajta.
    Pliz
  • ksapi
    2.4k


    Sori :grin:

    Peciva - https://www.youtube.com/watch?v=IzcmDjpA-_A&pp=ygUKcG90YXRvIGJ1bg%3D%3D
    *Obavezno tostirati prije koristenja (namazati maslac pa na vrucu tavu/plocu)
    *Ja sam napravio 6 peciva od ove smjese da budu veca

    Meso - samljeo sam 500g junece lopatice (ne premasne), 500g buta i 300g masnog NY strip steaka *Obavezno dvaput samljeti
    Napravis kuglice 150g i onda postupak pecenja za smash burger, na kraju otopit gore cheddar

    Umak - kecap, majoneza, senf, sitno sjeckani kiseli krastavci i malo vode od krastavaca

    Namaz - mileram, peceni sitno sjeckani spek, kopar, sol, papar, sok od pola limuna i malo majoneze

    Dzem od luka s accetom baslamicom i smedjim secerom - recepata za to ima milijun na internetu, ali poanta je krupno sjeckani luk dinstati jako dugo i postepeno podlijevati tekucinom (najbolje temeljac) pa na kraju zavrsiti s acetom, secerom i maslacom

    Nadam se da nisam nis zaboravio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.