• mali M
    3.1k
    ma to bi bilo dobro i da se poigraš sa pireom od batata, pireom od krumpira i brokule (malo igranja s kontrastom na tanjuru).. ma išlo bi hjoooo. Sad sam sa ženom dogovorio da radi sushi jer si me razbucao sa slikom :lol:
  • ksapi
    1.9k


    Sve se slažem, ali nije bilo dovoljno vremena za igru s prilozima i vizualom ovaj put :grin:
  • superhik
    10.2k
    Juneca prsa sporo kuhana s povrcem i vinomksapi

    Daj recept
  • ksapi
    1.9k


    Radio sam u dutch overu, moguće da se može i drugačije, ali vjerojatno nebi ispalo tako dobro.
    Može se raditi s junećim rebrima ili prsima, oboje je super.

    Začiniti (sol, papar) i svaki komad mesa zatvoriti na ulju/masti sa svake strane (cca 5min svaka strana).

    Na toj masti dinstati luk (1-2 veća), stabljike celera (2 veće), mrkvu (3-4 veće) i češnjak (3-4 režnja). Kad povrće potamni i omekani dodati koncentrat rajčice i crvenu papriku koju treba 'aktivirati' pa nakon minute ide crno vino i juneći temeljac, lovorom list, timjan, sol i papar.
    Nakon 2-3 minute se vrati meso na vrh, poklopi i u pečnicu na 180 stupnjeva 2.5-3h.

    Kada završi taj postupak meso se treba raspadati na dodir vilicom. Ja sam ocijedio tekućinu, a povrće usitnio štapnim mikserom pa vratio u tekućinu i to polio po pireu i mesu.
  • ZGWest
    525
    Preporucam palentu s parmezanom. Zadnji put sam to stavio kao prilog. Malo je reci da me je iznenadilo koliko je fino.

    Šiš ćevapi tamo su mi ujedno i najbolji šiš ćevapi uopće.Neki tip

    Ja sanjam onu pljeskavicu i raznjice. Do sad nigdje nisam probao bolji grill.
  • Bosna86
    11.5k
    Kokain je precijenjen, samo ću to reci na ovu temu

    Bolesno je ovo dobar osjećaj, bolesno… Nema te droge, nema tog mesa da ni približno dodje ovom osjećaju
  • Crusades1986
    9.5k
    Mjerili mi tlak doma nakon utakmice... 160/90, otkucaji srca 140 u minuti... i to sve prije nego kaj su na tvu pokazali upad stoke na teren
  • Nino Bule
    11.2k
    Meni jos adrenalin nije pao, ne mogu ni jest a trebao bi biti gladan
  • ksapi
    1.9k
    Otkošteno cijelo pile i punjeno zdenka sirom, goudom i slaninom. Svaka preporuka!

    https://streamable.com/a5bdn8
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.