• Kwedi
    3.8k
    @Infinity jel ima kakav Predictor za šah?
  • Baneki
    709
    Majki, a jel možeš složiti neke upute oko samog odigravanja, pretpostavljam trebamo se registrirati na lichess? Kako onda pronađemo tvoj turnir, kako dogovaramo vrijeme igre, itd...?
  • Infinity
    15.1k
    Majki je prevelik favorit pa ce svi tipovati isto. Nema smisla.
  • Majki2111
    2.6k
    Dakle registrirat se ovdje:

    https://lichess.org/

    Koliko vidim, najbolje da se svi dodamo kao prijatelji (pratitelji) na lichessu i odigramo međusobne partije. i rezultat partije objavimo ovdje. Tu idemo na povjerenje.

    Korisnika zapratiš tako da odeš na njegov profil i stisneš palac gore u gornjem desnom položaju na ekranu.

    Prijateljska partija se igra tako da na naslovnoj stranici stisneš "Igraj prijateljsku partiju" i u desni prozorčić upišeš korisničko ime nadimak s kim želiš igrati.

    Moj nadimak na lichess je Majki2111

    Ma brijem da ću zadnji završit... Al ozbiljno... Preloš sam koliko dugo igram.
  • Rama86
    36
    Majki dodao sam te
    Ramac86 nadimak pa ostali dodajte
  • LovroZG
    1.3k
    Moj je nadimak LovroDZG.
  • Neki tip
    18.8k
    Pratit ću ovaj vaš turnir, baš me zanima ljestvica.. :)

    Razmišljao o priključenju do trenutka kad je jedan napisao da nije igrao "još od siječnja".. :lol: kao da je to osobito davno.. Jer ni ja nisam igrao od siječnja, ali tamo negdje 2009. :brow:
  • xavier
    11.1k
    Pratit ću ovaj vaš turnirNeki tip sa Zapada

    Dečki, nadam se da vam je jasno kako će @Neki tip sa Zapada vaš turnir iskoristiti kako bi nadopunio podatke u vašim dosjeima :cool:
  • Neki tip
    18.8k
    :lol:

    Bemti, pa ubit ćete ljudima volju za ankete.. kad ekipu opere paranoja, uzorak će nam se vrtiti oko 10, a ne 100 :lol:

    P.S. ako se ispostavi da je pobjednik turnira ujedno i osoba bez stalnih prihoda, a na Dinamo troši više od 5000kn godišnje, neka očekuje poziv, trebamo takve :cool:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Ja sam vas isto sve dodao. marcioamoroso je nick tamo.
  • Crusades1986
    9.5k
    Napravim i ja danas profil pa vas dodam.
  • Somport
    556
    Nadimak isti kao na forumu.
  • Majki2111
    2.6k
    Igram sad malo i u zadnjiuh tjedan dana imam niz od 10 izgubljenih partija. Komotno mogu rezervirat zadnje mjesto.
  • Bosna86
    11.5k
    ffg01k96jczciydm.jpeg

    Bosna Majki 2:0

    Moram Majkija pohvaliti da je puno bolji nego sto sam mislio... Slomiti će mnogi zube na njemu
  • Majki2111
    2.6k
    Ma na temelju čega? Užasno igram... Sramim se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.