• Somport
    556
    Samo se prisjetim rasprava oko osnivanja športskog društva Dinamo na druženju Zone uživo pretprošlu godinu, i mislim da uz neke promjene, čak bi se i dalo pregledati mogućnosti.
  • De Oliveira
    897
    Ide se sigurnim koracima k tome i to je jedino normalno. Samo i jedino Dinamo! Bez obzira o kojem se sportu radi. Gradjanski je ideja, a ne sportska disciplina
  • Bruh
    888
    Ak je tu itko blizak upravi kako će se odnositi prema ostalim natjecanjima tj hoće li se ići za opciju FIBA natjecanja ili će se težiti prema ABA
  • ZgBlue
    484
    Ja sam tu biciklom, al rekao bi da se o takvim stvarima ni ne razmišlja jer su i ABA i FIBA jako daleko, pogledaj samo Goricu ili Osijek koji su donedavno igrali regionalna natjecanja pa na kraju odustali jer još nisu taj nivo.

    Pretpostavljam da se ide skromno i bez preskakanja nekih stepenica...pa bi po meni prvotni cilj bio ostanak u ligi i status nekakvog stabilnog prvoligaša pa tek onda borba za gornji dom lige i borba za playoff itd itd...
  • Keyser Soze
    8k
    Pre rano je za razmišljati o ikakvim ABA ligama ili FIBA natjecanjima, uspjeh je uopće bilo ući u prvu ligu. Cibona, Zadar i Split su puno moćniji klubovi od Dinama, a ni sami se ne snalaze baš najbolje i ABA liga ih je samo unazadila tako da ako dođe do situacije da Dinamo može birati, FIBA natjecanje poput Lige prvaka bi mu bilo najbolje. Ja osobno smatram da to tog neće doći u skorije vrijeme jer je za takva natjecanja potrebno jako puno ulaganja.
  • Tundra
    511
    Ne vjerujem da će Dinamo igrati bilo kakvu regionalnu ligu
  • Bruh
    888
    ma znam da neće uskoro al eventualno će se i to pitanje pojavit a rađe bi da igramo FIBA natjecanja nego da ulazimo sa srbima u njihove kretenizme
  • De Oliveira
    897
    Pretpostavljam da nikakva "regionalna" ili pravim imenom jugo natjecanja nece biti opcija kada klub dodje do te razine. Samo FIBA i HKS. Ostalo je hvatanje u srpsko kolo. Uzeti cemo primjer iz BiH gdje Igokea nakon prve titule odmah ukljucena u ABA ligu i sada ima zajamceno mjesto u ligi, a Zrinjski kada je osvojio prvenstvo dobio je mjesto u ABA 2 ligi. Ove sezone je najvaznije izboriti ostanak i jos veci broj dinamovaca dovuci u dvoranu.
  • Frodo
    65
    Prvo pojačanje, Marin Vručinić, zadnje dvije sezone u Soniku i Zaboku.
  • Pop corn
    4.8k
    Novo pojačanje za sljedeću sezonu je Ivan Novačić❗

    Ivan igra na pozicijama 3 i 4, a u dosadašnjoj bogatoj karijeri nastupao je za Dubravu, Dubrovnik, Cedevitu, Zrinjevac, Zagreb, Široki, talijanski Latina Basket, Jolly JBS te Cibonu

    Dobrodošao Ivane i puno sreće u plavom dresu


    32xp8jo1ypr6kiam.jpg
  • Bruh
    888
    odlično pojačanje u ABA ima neloše statistike a u premijerci će onda sigurno trpat
  • Keyser Soze
    8k
    Odličan šuter
  • De Oliveira
    897
    Gdje je otisao Nakic?
  • Pop corn
    4.8k
    Gdje je otisao Nakic?De Oliveira

    Gorica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.