• Noel
    4k
    Nije ovo išlo samo Jarnija.. ima još puno idiota poput njega koji rade u HNSu i dio su Hrvatskog nogometa i imaju slične stavove.
  • Orc123
    5.2k
    Bravo kapetane!
  • Kepec
    4.8k
    Nek gleda u Rojalu.NitkoBitan

    Tam bu sve samo ne gledao tekmu.

    Boli i mene ona stvar ko za koga navija, pogotovo kada je Dinamo u Europi u pitanju, ali kao bivši reprezentativac i sadašnji izbornik jedne od iste ovako nešto javno izjaviti može samo, kako Petković kaže, klaun.
    Ne trebaju ga ni navijači nešto posebno "dočekivati" na stadionu niti bi se klub trebao javno opravdavati, mislim da je ovih par Petkovićevih rečenica reklo sve.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Ove sezone u 24 tekme, 12 golova i 7 asista. Igrao par tekmi nezalijecen. Ali i dalje mu se spočitava da ne zabija dovoljno. Nikad neće biti fox in the box ali 12 u 24 nije malo..
  • Mrvica
    3.3k
    Koliko god da ti je drag Betis i koliko god da si igrao sezona u tom istom klubu, ipak Betis igra protiv Dinama koji je hrvatski klub i nema veze dal simpatiziraš Dinamo ili ne pokaži malo pristojnosti. Plus izbornik si u17 reprezentacije, dio hns-a itd. a taj isti Dinamo protiv kojeg navijaš je klub koji ti pumpa koeficijent i jedini klub koji je pokazao nešto u europi (ne nešto, nego jako puno) i ti kažeš da navijaš za Betis?? Postoji puno bolji odgovor i način na koji treba odgovorit na to pitanje iako je Betis klub u kojem si igrao, a Dinamo klub iz tvoje države.. Zato Petko veliko poštovanje i neka si odgovorio tom klaunu. Napokon netko ko je bez dlake na jeziku odgovorio na to pitanje i nadam se da će inat proradit pa da će Petko odigrat maestralnu utakmicu!
  • Infinity
    15.3k
    Meni je iskreno bezveze to paljenje na Jarnijevu izjavu, ne shvacam zasto to ikoga dira. Za koga Olmo navija?
  • Yovitssa
    345
    Meni je iskreno bezveze to paljenje na Jarnijevu izjavu, ne shvacam zasto to ikoga dira. Za koga Olmo navija?Infinity

    Olmo nije trener hrvatske reprezentacije...
  • mali M
    3.5k
    Da... Netreba se raditi drama, slažem se, ali je baš jasno da HNS mora počet slat dopise svojim izbornicima, djelatnicima i reprezentativcima, da se njihove izjave posebno gledaju i da se nauče biti profesionalni u svojim istupima. Dobro je netko rekao, tak me briga da Jarni doma ima trasparent u kuhinji mrzim Dinamo, ali u javnosti ćeš se ili izmotati i dat neki politički odgovor ili podržat klub iz svoje države. Ovo je sad stvar HNS-A da mora odreagirati, ne Hajduka ili Dinama ili Rijeke...
  • Infinity
    15.3k
    Olmo nije trener hrvatske reprezentacije...Yovitssa

    Olmo je reprezentativac drzave iz koje dolazi klub protiv kojeg igramo. Da li je mrzitelj svega spanjolskog ako navija za nas? Dajete paznju gluposti, neka Jarni navija za koga hoce. Ili mozda nije problem to sto navija, pa ste stvorili neki mit o mrznji?
  • Pulfer
    111
    Uopce nije bitno jel Petko u pravu il ne, pa cak da i nije, drago mi je vidjet da ne daju svi igraci iskljucivo genericke izjave da je Betis jaka ekipa i da nas ceka teska utakmica, nego da netko ima muda rec Jarniju da je klaun jer ga je iznervirala neka njegova izjava.

    Meni je bas drago da mu je Petko to izgovorio, vise zbog Petkovog garda nego zato kaj me dira Jarni, bas me briga za njega, nevazan lik. A realno, uz duzno postovanje na igrackoj karijeri, Jarni stvarno i je klaun nevezano za kog navija danas..
  • nemapredaje
    2k


    Upravo to. Ja se čak i ne slažem s Petkovićem, pa ni ja nikada ne navijam za Hajduk.

    No mene je u ovom oduševio Petkovićev stav. Još je dva puta rekao "napišite da je klaun".

    Vidi se da mu je pun kurac negativizma oko Dinama. Na izjavi poslije Lokomotive se vidilo da mu je krivo k'o psu i da želi da Dinamo što prije počne igrati kak treba i pobjeđivati.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Svaka čast Petkoviću, jedan izbornik u17 si nemre dozvoliti takve izjave.

    S druge strane neki ovdje isto drame bezveze, zabranjivali bi Jarniju dolazak na Maksimir i igračima da se odazovu pozivu za repku. Nemojte raditi jebenu televisu presentu od ovog.
  • Slavonac86
    336
    Uspoređivati jednu od najvećih nogometnih liga i hrvatsku je besmisleno, svaki prolaz nekog pretkola naših klubova smatra se velikim uspjehom, stoga ako si već neka značajnija ličnost u hrvatskom nogometu, u ovome slučaju Jarni, daj se barem potrudi ostati u najmanju ruku neutralan oko ovakvih pitanja ako ti već ne bi bila "srcu draga" pobjeda Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.