• Sava Krpa
    208
    ja također ali realno onaj promašaj (bar se sad tako čini) usmjerio je cijelu sezonu u neočekivanom smjeru.
  • serbus
    3.6k
    To je to sad sam siguran da smo prvi to mu je trebalo za motivaciju. Mislim da Jarniju treba poslati poruku da nema većeg kluba od Dinama. Jebe mi kaj si igrao vani , Petko je igrao u dinamu a ti ne.
  • Riot
    1.7k
    Imam neki osjećaj da će do kraja sezone Petković našamarat nekoga na terenu doslovno.. u prijateljskoj sam izađe s terena, u Puli jebe mater navijačima, sad vrijeđa ovog Jarnija. Da namontira Jakirovića bilo bi najjače, ovom svakako ne bi bio prvi put
  • db-izbjeglica
    12.9k
    To je to sad sam siguran da smo prvi to mu je trebalo za motivaciju. Mislim da Jarniju treba poslati poruku da nema većeg kluba od Dinama. Jebe mi kaj si igrao vani , Petko je igrao u dinamu a ti ne.serbus

    na stranu sve što je nosati izrekao, al zašto čovjek ne bi mogo imati veliku karijeru igrajući za hrvatske klubove? Petković nema respektabilnu karijeru? čovjek sa svojih 29 godina ima preko 200 nastupa za dinamo, tko zna koliko domaćih trofeja, zabio je hrpu golova, asistencija, igrao ligu prvaka, europa ligu, konferencijsku ligu, grupni dio, knockout fazu, došao do 1/4 finala europa lige sa dinamom, drugi je najbolji strijelac kluba u europskoj povijesti, skupio je preko 30 nastupa za reprezentaciju, zabio 10 golova (samo 17 nogometaša u povijesti iste je zabilo više), zabijao ključne golove za ogromne uspjehe hrvatske reprezentacije, ima 2 velike medalje sa reprezentacijom... i što, nije se realizirao kao nogometaš jer nije igrao u svetom inozemstvu? čista malograđanština.... umjesto da nogometni funkcioneri potiču dečke kojima nije ispod časti igrati u hrvatskoj, oni to još omalovažavaju...

    jebo te betis, nebitni španjolski klub!
    da ne govorimo da je taj isti jarni zajebao taj isti betis sa nekakvom muljažom i fiktivnim transferom u neki nebitni engleski klub prije transfera u real...
  • Mandelinho
    330
    Upravo lijep prilog na novoj tv.

    Petko, nadam se da imaš arsenala za večeras :)
  • Kristijan992
    215
    Onaj Balić se na novoj tv toliko nas*** da je to čudo, Petko povedi nas danas i pošpricaj po jazavcima
  • Mandelinho
    330
    Smijesno kako koriste argumente Jarnijeva karijera bla bla.
    Mogla je onda tako biti i Šukerova karijera bla bla
  • Captain America
    14k
    Ako ga ovo ne vrati na pravi put da dobijemo pravog Petka, ne znam što će.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ako ne bude smio igrat nek dode na sjever :cool:
  • Paggini
    7.2k


    Sve bi izgorilo
  • Brusa
    754
    .. i što, nije se realizirao kao nogometaš jer nije igrao u svetom inozemstvu? čista malograđanština....db-izbjeglica
    Bravo :clap:

    Najradije bi ovo stavio u best of the best, odlično rečeno
  • Sajla
    3.5k
    ovaj Balić... majkomila...
    Baliću, nisi ni ti "dosljedan" spominjati ime Brune Petkovića, a na tvoju "religiju" se popišam.
  • jedan u nizu
    6.2k
    Cisti primjer kako se medijska masinerija mijenja kako vjetar puse. Tj kako na drustvenbim mrezama gore komentari.

    • prvo izjava Jarnija - ništa posebno, tu i tamo spomen o tome
    • drugo izjava Brune - svi protiv Jarnija, klaun kakav je, Bruno heroj
    • trece otkaz Jarniju - Jarni i dalje negativac, postavljaju se pitanja je li savez ili Bruno smijenio klauna
    • cetvrto prijava protiv Brune - Jarni pozitivac, Bruno negativac, vrijeđa se dio familije, Bruno klaun

    pa sad recite da javno kukanje ne mijenja javno misljenje o nekom dogadaju i kako mediji samo prenosi i stvaraju sliku kako drustvene mreze gore. Zna se tko su prvaci u kukanju i tko zapravo stvara sliku o svemu u nasim medijima

    Sad se odjednom postavljaju pitanja po portalima za koga bi Modric navijao da igraju Hajduk i Real. A nigdje ne pise da Modric nije izbornik.
    Treba medije malo podsjetiti na licemjerstvo svih mogucih izjava pa ce i isplivati clanci i normalniji komentari. Ne mozemo dopustiti da kmecanje postane mainstream. Ne trebamo se spustiti na njihovu razinu, ali definitvno treba stati na kraj kukanju i pisanju po imenu dinamo!
    Nadam se da je Brunina izjava, i objava kluba nakon toga, samo pocetak!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.