• Dzgšb
    257
    Rješio Brazil , Nizozemsku a s Dinamom da ne nabrajam, velik si Bruno ,jedan od najvećih!
  • striko
    1.1k
    Svaka čast Orši ali Bruno je ostao s nama kada su svi bježali! Za mene si No.1!
  • Mali Zeus
    9.5k
    Koji igrač majko mila. Lik sam izbori slobodnjak, izvede ga i zabija i okrene utakmicu. Da ne govorim kako je par puta smirivao strasti, kod penala je tjerao igrače od suca, čak smirivao i Jakira. Kapetan i lider u pravom smislu riječi. A kad imaš uz njega još par takvih jakih glava onda nije ni čudo da smo opet prvaci.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Na stranu sve ..ali čovjek nosi kapetansku traku i mora gristi na terenu i pokazati poštovanje prema tom poslu i prema klubu ...očito sam samo ja taj kojeg iritira njegova bolikurčina u nekim tekmamaZagreb1992

    Očito. U najmanju ruku čudno da ga itko kritizira nakon sinoćnje utakmice.
  • Droljo
    4.9k
    Mi već kasnimo sa kampanjom bruno ostani. U kojem god obliku je ista.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Gol je remek djelo, ali Bruno koji nakon one stative lomi gležnjeve nekom riječaninu u naših 16 metara i lagano iznosi loptu je definicija hladnoće. Takva glava ti treba za dobit najveće tekme.

    Kakav as, nismo svjesni kaj gledamo u plavom dresu.
  • Ludovic IX
    5.3k
    tu situaciju sam i ja odmah vidio.. to 99% igrača ne bi napravilo..ispucali bi do centra. zato je velik
  • Droljo
    4.9k
    Kako je ogiwara potrčao prema petku nakon gola :heart:
  • Crusades1986
    9.7k
    Zasrao je s onim penalom u prvom kolu, ali se debelo iskupio s golom na Poljudu i jučer sa slobodnjakom.

    Prošlo ljeto kad su nam otišla 3 reprezentativca možda je mogao i on, možda je i razmišljao o tome, ali je ostao i preuzeo odgovornost.

    Duboki naklon, kad je najteže tad je najbolji i najjači.
  • Kepec
    4.6k
    Da ne govorim kako je par puta smirivao strasti, kod penala je tjerao igrače od suca, čak smirivao i Jakira. Kapetan i lider u pravom smislu riječi.Mali Zeus

    Još kod gola Hoxhe kako ga je sačekao nakon kaj su svi proslavili s njim i sa smješkom ga zagrlio kao neki ponosni otac.
  • Ere86
    51
    Kapetane HVALA....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.