• deda
    27.6k
    Gledam malo braću iz Kijeva protiv Alkmara. Poprilično tvrda, ziheraška tekma. Moglo bi nas takvo što i sutra u Pešti zadesiti.
  • marcio amoroso
    32k
    I ja gledam. Baš mrtva i nikakva tekma.
  • deda
    27.6k
    Velik ulog, nema povratka, hrabriji ili sretniji idu dalje
  • deda
    27.6k
    Ajd neka nam je sa srećom danas
  • Infinity
    15.2k
    Malo kad me spuca takva euforija na rano jutro. Treba ove poderat, past cu u ocaj :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    2-0 za Plave, idemooo :strong:
  • cron1ck
    1.5k
    Sastav po meni
    Livi
    Stojke-Dilaver-Gvardiol-Leovac
    Ademi-Majer-Ivanusec
    Kastrati-Orsa
    Petko
  • xavier
    11.1k


    Nema šanse da zaigraju Majer i Ivanušec zajedno.
  • Bosna86
    11.6k
    Igrati će Gojak umjesto Ivanuseca
  • cron1ck
    1.5k

    a bila je jedna ili dvije utakmice, a koga onda ocekivat? Gojak?
  • marcio amoroso
    32k
    Jakić bi morao imati mjesta, ono u Splitu je bila vrhunska utakmica sa njegove strane.
  • Neki tip
    19k
    Jakić bi morao imati mjesta, ono u Splitu je bila vrhunska utakmica sa njegove strane.marcio amoroso

    Ne vjerujem da će nakon jedne tekme upasti u "utakmicu godine" (što bi Orša rekao, do Dinama nikad nisam odigrao utakmicu godine, a otkad sam tu igram bar 5 utakmica godine godišnje :lol: ).

    Za Jakića sam rekao da mi je drago što stiže, još sam veći fan nakon Splita, ali mislim da će se ipak ići na "više ovakvih utakmica u nogama" koje ima Gojak.
  • Majki2111
    2.6k
    Iskreno gledajući sažtke protiv Paksa imam nekako mi glava veli da bi moglo bit dosta golova. Jako puno iznašaju loptu preko stopera. Morat ćemo radit pritisak i tu bi Petko mogao biti ključan u tome.Ja bi išao u vrlo visoki pritisak ovaj put. Preuzeo bi rizik u vez onog napadača, ali pritisak na prvuliniju mora bit na visokoj razini. Nesmijemo im dopustit da organiziraju napad.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Iako su bolji od prosle godine i zeljni osvete mi smo i dalje bolja momcad od njih dosta. Tako tribamo se i postavit na terenu agresivno od pocetka i ne sumnjam da necemo proc. Mekan ulazak u utakmicu, povucena igra i to bice problema , igra se na jednu utakmicu tako da nema se sta kalkulirat.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.