• Kwedi
    3.8k
    KTC umjesto Joleta. Zlu ne trebalo
  • deda
    27.7k
    KTC crvendać iz Cluja ima
  • Kwedi
    3.8k
    Ajoj, mea culpa. Zaboravih.
  • xavier
    11.1k
    Mislim da KTC nikom ne bi bio sporan da može (ima pravo) igrati.
  • NORTE
    9k
    Mislim da KTC nikom ne bi bio sporan da može (ima pravo) igrati.xavier

    Sad je jasnije zašto je igrao Gvardiol u Splitu. Uz izlog i trening uigravanje. Doduše i opasnost da se ozlijedi za Budimpeštu.
  • marcio amoroso
    32k
    Meni Dilaver nebi igrao, posebno ako mu je dogovorena prodaja. Igrao bi bilo tko drugi, ali ne on.
    Ona prezentacija jučer je bila dno.
  • deda
    27.7k
    Meni je Gvardiol od jučer 100% ispred njega, ali nemaš izbora. Jedan ima crveni, jedan koronu, jedan ozlijeđen, a jedan balav.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Arenasportbbbjura

    Oh ne, znaci komentator na tekmi će biti ili onaj tovar od prošli puta ili glupan Blažićko.... nema trećeg.
  • Crusades1986
    9.6k
    Mislio sam da je pad Dilavera u formi povezan s odlaskom Bjelice al on već duže vremena šteka i nije na pravoj razini.
  • serbus
    3.5k
    Prije bi rekao da ga je pogodilo uzimanje postotka love kod corone. Ništa ne pogađa čovjeka kao kad ga lupiš po đepu. Njemu je to ugovor koji je vjerojatno vrhunac karijere i nije lako bilo prežaliti izgubljeni dio.
  • Eduardo
    17.3k
    Ja bi istrčao u sastavu: Liva-Stojke-Dilaver-Joško-Leovac-Ari-Jakić-Amer-Lirim-Orša-Bruno ili ziheraškije Ivanušec umjesto Lirimadeda

    Majer ili Ivanušec moraju startati. Ovakav vezni red mi ne djeluje previše kreativno sposoban. Mislim, nije da su ova dvojica Olmo ili blizu te razine, ali imaju nešto više šmeka u tome segmentu od ove trojke.
  • Neki tip
    19.1k
    Slažem se. Dedin sastav mi je više za tekmu u skupini s ekipom iz 1. ili 2. pota, u gostima, nego Ferencvarošom u 3. pretkolu.

    Veliki sam fan snažnog, agresivnog, obrambeno odgovornog nogometa, ali u Budimpešti treba i gol zabiti..
  • xavier
    11.1k
    Sve što je @Neki tip sa Zapada napisao. Ako netko voli talijanski nogomet, cilj opravdava sredstvo princip i 1:0 pobjede, onda sam to ja. No ako tako trebamo igrati protiv Mađara, kako ćemo onda u skupini? 6 stopera, 3 defanzivna vezna i jedna polušpica?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ja mislim da majer mora poceti pogotovo nakon ovakve predstave protiv hajduka
  • De Oliveira
    898
    Majer obavezno u prvih 11.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.