• Dudu
    2.6k


    Izgleda da nisi upoznat da se EL smanjuje na 32 kluba, pa s Konferencijskom zapravo se dobije tek 16 mjesta povećanje ukupnog broja klubova u grupnim fazama, ništa dramatično.
  • NORTE
    9.3k
    Da je KL startala ove sezone, ovo bi bili nositelji u play offu isteInfinity

    Bitno je drugačije ono što će zaista završavat u grupnoj fazi tamo, tko će ulazit direktno, a tko kroz ispadanja iz kvalifikacija EL. Ima li kakva tablica koja mjesta iz europskih liga vode tamo? Teško mi je i zamislit da Milan igra tu ligu.
  • Infinity
    15.3k
    Italija je ove sezone imala predstavnike kao treca liga Europe. Imali bi cetiri prvoplasirane ekipe u LP, imali bi petoplasiranu ekipu i osvajaca kupa u EL, te bi imali sestoplasiranu ekipu u KL. Milan je bio sesti u Serie A. Isto tako je Tottenham bio sesti u Premiershipu. Naravno da ce igrati to.

    EDIT: Evo ti pristupna lista.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Gledam sad malo, Sociedad u trećem šeširu, Lille u četvrtom, ako njih izvučemo i iz prvog Napoli ili Tottenham Arsenal, tako nekog, grupa će nam biti kao da smo u LP a ne u EL.

    Kao i svaki Dinamovac, nadam se ovim livadićima iz vukojebina i svakom lakšen mogućem protivniku,ali sa obzirom kako Dinamo loše igra, i vukojebinari bi nas mogli namučit.
  • Infinity
    15.3k
    Basel, Dinamo, Garabag, Dundalk. Ja ne znam na koji nacin Dinamo ne bi prosao tu grupu.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    na način sto nemamo trenera i što bi do grupne faze moglo pola ekipe otić.

    Da je Nenad trener, ovu grupu šta si naveo , prosli bi sa svim pobjedama izuzev nekog X u Švicarskoj.

    Sve u svemu takvu jačinu grupe i ja priželjkujem. :smile:
  • NORTE
    9.3k
    2.mjesto u Hnl-u će značiti 3 kola kvalifikacija za ulazak u grupnu fazu KL, nevjerojatno. I to kreće za manje od godinu dana već?
  • Infinity
    15.3k
    Tu grupu bi ja prosao bez Petkovica i Orsica u sastavu. Kakav mrtvi Garabag i Dundalk? Nismo imali trenera ni u Cluju pa smo prosli uz igraca manje 70 minuta. Cak smo dali gol s igracem manje. Nije sad da Zoran zabija sam sebi golove poput Piksija s klupe. Te ekipe ne bi zavrsile u gornjem dijelu HNL-a, HNL-a u kojem Dinamo iz pet kola ima 4-1-0.
  • Infinity
    15.3k
    2.mjesto u Hnl-u će značiti 3 kola kvalifikacija za ulazak u grupnu fazu KL, nevjerojatno.NORTE

    Da, uzas. Top 15 je jedini spas, al bojim se da od tog nista barem 2-3 sezone.
  • LovroZG
    1.3k
    Od Lokomotive sam definitivno ocekivao puno vise. I dalje ne prihvacam to da su toliko losiji u odnosu na proslu sezonu.Infinity

    Ma kod njih su te prodaje velki problem. Ne sam zato jer su prodali valjda pet najvažnijih igrača u momčadi nego i zato jer su ostali igrači očito popizdili i na to i na nedovođenje (kvalitetnih) zamjena. Drukčije ne mrem objasnit njihovu igru u zadnjih mjesec dana, a pogotovo onu jučerašnju.

    Počeli su sa 6 prošlogodišnjih startera + rezerve Hendija, Sammir i Petrak + pojačanja Đira i Kallaku. Obrambena petorka je bila ista ko i prošle godine, al su tolko griješili da to nisu bile istine. Stalno su im igrači Malmöa bježali, stajali su na metar od njih u šesnaestercu i općenito niko nikog nije čuvo. Prva tri gola su primili tako da je strijelac bio sam samcat u šesnaestercu, a bilo je još par prilika za Malmö. Nakon tog sam ugasio stream jer je to bilo tužno za gledat. Nisu mogli ni tri dodavanja spojit prema naprijed jer su bili pod pritiskom, a slabo se veza otvarala. Baš su žalosno zgledali, pitanje je dal i Tomić ima više snage da motivira i momčad i sebe nakon takvog razjebavanja prošlogodišnje ekipe.
  • flexXy
    1.9k

    Da sam na Tomicevom mjestu vec bih lagano dao otkaz. Uzmu mu sve ofenzivce iz kluba i covjek trazi od uprave pojacanja a kaj oni naprave, potpisu Jelavica koji ne igra nogomet vec 4 sezone. Sada svi pisu da zele dovest Pivarica da im igra lijevo krilo???? Mislim da je i tim deckima muka kad vide sta im rade tak da mislim ak prodaju jos tipa Kolingera i Cokaja/Mersinaja, uz to da Tomic ode, ide borba za ostanak.
  • xavier
    11.1k
    Da sam na Tomicevom mjestu vec bih lagano dao otkaz. Uzmu mu sve ofenzivce iz kluba i covjek trazi od uprave pojacanja a kaj oni napraveflexXy

    Dobro sad, nemojmo se praviti da se radi o "normalnom" klubu. Kad si de facto nečija B momčad, onda je jasno da ne možeš puno "tražiti" od uprave niti da ne možeš imati posloženu momčad prije nego se posloži prva momčad pa da znaju na koga mogu računati.

    Tomić zna što je Lokomotiva i to mu očito inače ne smeta. Ne bi mu onda trebalo smetati ni kod politike slaganja momčadi.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Meni najzanimljivije je da “a” momčad ni od te b momčadi ne zna izabrati najbolje igrače :monkey:
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Plus mislim da sam vidio da su ponovno aktivirali onog Rakića koji je već godinu dana u penziji i trener njihov haha
  • xavier
    11.1k


    Ali trudimo se...doveli smo ofanzivnog veznog od tamo tri sezone za redom. I sva trojica su još uvijek kod nas :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.