• marcio amoroso
    33.4k

    Kako igraju, bit će još dugo :wink:
  • xavier
    11.3k


    I to što kažeš :smile:
  • Infinity
    15.4k
    Meni je smijesno to da ta Lokomotiva ima proracun 5-6 milijuna eura, a sad im je bilo nuzda zaraditi 11. Oni su kroz Europu mogli zaraditi vecinu love za budzet. I onda pogledas pojedinacno transfere. Uzuni je zelio ici. Za Grbica se ponuda jednostavno nije mogla odbiti. Jakica je zelio Dinamo i tu nema prigovora. Tolic je isto zelio ici, cak u Osijek i onda je uskocio Dinamo da slucajno ne bi propustio dobrog igraca. Htjeli ga ostaviti na posudbi, ovaj nije zelio ostati i javno je to izjavio. Kastrati je vec ranije prodan Dinamu, samo je vracen s posudbe u Dinamo kojem je kao igrac trebao. Datkovic svakako nije igrao za Lokomotivu.

    Sve i jedan njihov transfer kad pogledas pojedinacno ima neku pozadinu i jednostavno se morao dogoditi. Tolic i Uzuni su jedini koje je Lokomotiva realno mogla zadrzati da su oni htjeli ostati. Ovo ostalo bi otislo svakako, jer je to ostalo Dinamo i nemoralna ponuda.

    Imaju tu nesrecu da o sudbini svojih najboljih igraca ne odlucuju oni. Dinamo ce im uzeti sve najbolje, a ono sto je ostalo od najboljeg ce se javiti neki Ferencvaros koji ce nekog Uzunija sigurno placati bolje nego Lokomotiva, a i njemu se radije igra pred solidno popunjenom Groupama Arenom nego pred sablasno praznom Kranjcom.

    To da su oni svjesno rasprodali ekipu pred povijesnu priliku? Da, znali su sto se dogadja, ali na to i nisu mogli bas utjecati. Vece mi je pitanje zasto nisu na vrijeme doveli adekvatne zamjene. Ako ih se ikad moglo dovesti onda je to sad kad su digli toliku lovu. Ili Sikic treba novi otok.
  • xavier
    11.3k
    Vece mi je pitanje zasto nisu na vrijeme doveli adekvatne zamjene. Ako ih se ikad moglo dovesti onda je to sad kad su digli toliku lovu. Ili Sikic treba novi otok.Infinity

    Kako ti nije jasno, pa objasnio sam gore. Moraju prvo vidjeti što Dinamo planira s Atiemwenom, Kulenovićem, Andrićem, Hajrovićem, Karačićem...je li plan parkirati ih u Lokomotivu ili idu negdje drugdje. Kad se to posloži, onda se kadar može popuniti novim Albancem ili nekim drugim.

    To što su do onda već ispali iz Europe, to nikog nije briga.
  • Infinity
    15.4k
    E vidis. po pitanju prodaje sam uzeo u obzir da su filijala, ali mi nije palo napamet ovo :lol: Sad sve ima savrsenog smisla.
  • Neki tip
    19.6k
    Imam neki osjećaj da ću se danas morati "potući" u bircu za pravo na 2. poluvrijeme Dinamove tekme.. Nekako imam dojam da će više ljudi htjeti gledat Rijeku kad počne, nego Dinamo.

    Naravno, 2. pol. gledam i ja. Je li itko gledao Kopenhagen? Ima li Rijeka šansi mimo okrugle lopte, jedne utakmice u kojoj je sve moguće i sličnih pogodnosti?
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Naravno, 2. pol. gledam i ja. Je li itko gledao Kopenhagen? Ima li Rijeka šansi mimo okrugle lopte, jedne utakmice u kojoj je sve moguće i sličnih pogodnosti?Neki tip sa Zapada

    I ja se pitam, jer i Kopenhagen je čini mi se došao do četvrtfinala EL prošle sezone.
  • vjeko1701
    6k
    Zvezda vodi, redakcija Indexa u ekstazi.
  • Mali dioničar
    15k
    Rijeka Trabzon style.

    Kopenhagen bez Hrvata.
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Evo i Rijeke, teren od Kopenhagena, lošiji nego na Maksimiru bokte pomogo.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Koji gol Rijeke majke ti hahahha
  • Neki tip
    19.6k
    Rijeka zabila.. tehnički - autogol, ali Franko sve napravio, lijepo ih izvaljao. Taman stigli prebacit na snimku gola.
  • Bosna86
    11.6k
    Kakva je atmosfera u klubu navijača Kopenhagen Split?
  • xavier
    11.3k


    Pa nije baš sve sam napravio, dapače. Jedan se poskliznuo, drugi pao preko njega, treći naletio i zakucao loptu u gol iako je bio sam :rofl:
  • Neki tip
    19.6k
    to je umijeće. :)

    Da je to napravio Robi, bilo bi da ih je zavaljao i položio na travu.. :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.