• Dino
    2.2k
    Kakva je to bolest da na temelju apsolutno niceg trazis direktan plasman u Ligu prvaka. Pa prije ce Dinamo upast u Ligu prvaka neg jebeni Milan.

    Ne znam samo kak je ikom palo na pamet opce trazit osiguran plasman u neko natjecanje.

    Ja bi im dao njihovi ligu i nek se jebi svi skupa a mi ostali cemo nastavit igrat nogomet.

    I obavezno ih izbacit iz uefe i fife na min 50 godina. Tresla bu im se guzica kaj su opce objavili te gluposti po svojim stranicama.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    vlasnici najjačih klubova ispadaju teške komunjare, a glume velike kapitaliste.
    hoće zatvoreni sustav, lovu i sigurnost = definicija uhljeba.

    čar nogometa je upravo u tome što klubovi putuju po kvaliteti gore-dolje, klubovi koji su nekada bili jaki zbog loših poteza padnu u prosječnost, umjesto njih iskoče neki drugi, pa se ovi prvi vrate i tako u krug.

    tko je do prije nekoliko godina mogao reći da ce schalke ispasti u drugu ligu?
    ponajbolji njemački klub, standardni u LP, izbacuju vrhunske igrače, dovode velika imena, fenomenalan stadion, brdo navijača, praktički svake godine KO faza lige prvaka, svako malo četvrtfinale, jednom su i polufinale igrali. prije par sezona su bili drugoplasirani u bundesligi, sljedeće kolo vrlo vjerojatno i matematički "osiguravaju" drugu ligu. :sweat:

    tko kaže da tottenham ili atletico madrid u sadašnjem modelu natjecanja ne može zadesiti ista sudbina? žele iskoristiti svojih 5 minuta dok su dobri i osigurati se od konkurencije koja im može naštetiti.

    P-A-P-C-I
  • Krizy
    35.1k
    Znači novim formatom Lige prvaka svaka će momčad odigrati bar 10 utakmica. Ako ništa, Dinamo će steći naviku igranja utakmica protiv puno skupljih/jačih momčadi, to je 10 različitih momčadi umjesto 3 dosad u Ligi prvaka.
  • og1986
    2.9k
    Isto tako je bilo prilče da bi taj novi format mogli implementirati ranije. Planirali su 2024. A moguće je sad 2023ili 22. Pošto su perez i laporte nervozni oko dugovanja.
  • SAS1987
    13.2k
    Meni je neobicno i nepravedno da imaju LP, EL i KL drugciji sistem. Ako netko u LP igra 10 utakmica u grupi onda bi trebali i klubovi EL i KL.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Liga prvaka propala, sinoć bilo polufinale, na temi ni jedan post, a recimo ja sam bez ikakve dvojbe u isto vrijeme gledao na YouTubeu gledao podcast sa nemanjom glavčićem iz slaven belupa.

    Tek maloprije sam se sjetio uopće pogledati rezultat polufinala.

    Možda perez i superligaši ipak nisu ludi :rofl:
  • Ludovic IX
    5.1k
    ja isto nisam gledao, ali ne iz razloga što bi me neznam superliga više zanimala (još 5x manje) već zato što pratim većinom samo dinamo. Pogleda se i liga prvaka ponekad, ali najčešće kad igraju naši pa je to više iz tog razloga.

    ja kad sam bio klinac, e, onda sam pratio sve živo i neživo. Intertoto kup sam znao sve rezultate i slušao na radiju Segestu protiv onih skandinavaca u finalu davnih dana.

    kako sad imam puno više obaveza i familiju, sad mi je prioritet samo dinamo i reprezentacija.

    Današnji klinci su da oprostiš, malo idioti. Žena mi je učiteljica pa stupanj nemanja opće kulture je za žalit nas kao narod. Njih zanima samo ovaj tik-tok i svi bi bili jutjuberi. Nogomet zanima samo one koji treniraju. Nema više nogometa po igralištima di ima više ovih koji nikad kluba vidjeli nisu. Zapravo, kod mene u gradu, ja se ne sjećam kad sam vidio da klinci na betosnkom igralištu igraju nogomet.

    do moje 25-e, došli bi popodne ljeti na loše betonsko igralište i bilo bi nas za 4 ekipe minimalno. klinci od 15 do nas starijih do 35.

    Uglavnom, moj post se svodi na to da Superliga nebi ništa postigla kod klinaca. Možda kod kineza i azijata ali i to na par sezona jer bi se ljudi i tamo zasitili gledat iste ekipe stalno.
  • xavier
    11.1k
    Možda perez i superligaši ipak nisu ludi :rofl:db-izbjeglica

    Nisam ni ja gledao (i pogledao rezultat tek kad sam pročitao ovo tvoje :rofl:) ali ideš u zanimljivom smjeru. Ne zanima te ovako, a misliš da bi bilo zanimljivije da isti klubovi igraju još više puta godišnje?

    Perez ne razumije osnovnu logiku kad govori da bi značenje svake utakmice Real - Barca bilo isto kad bi se ta utakmica igrala 10 puta godišnje kao što je sad kad se igra samo dvaput.
  • xavier
    11.1k
    Zapravo, kod mene u gradu, ja se ne sjećam kad sam vidio da klinci na betosnkom igralištu igraju nogomet.

    do moje 25-e, došli bi popodne ljeti na loše betonsko igralište i bilo bi nas za 4 ekipe minimalno. klinci od 15 do nas starijih do 35.
    Ludovic IX

    A dobro, nije da nekog branim, ali betonska su igrališta bila puna iz razloga što nismo imali drugačijih. Ili beton ili trava koja nije bila baš zgodna kad je padala kiša.

    Nama je vrh bio kad su stavili reflektore na školsko igralište. Ljeti se igralo do 3 u noći (ne djeca naravno) dok nisu počeli gasiti svjetla u 11 jer su se ljudi oko igrališta žalili na buku.

    Istina, danas je betonsko igralište prazno, ali ona s umjetnom travom su puna djece. Pa kod mene u niželigaškom klubu trenira 40-50 curica (!).
  • Bosna86
    11.5k
    Nema to nikakve veze sa klincima... Ja sam, ne tako davno gledao sve žive lige, a danas nemam pojma ni da se igra liga prvaka... Ne postoji nijedan moderni igrač s kojim bi se mogao identificirati, apsolutno ništa sto bi me natjeralo sa sjednem i gledam to... Koja je razlika uzeo ligu prvaka City ili Real... To su sve identični klubovi koji su izgubili sav svoj identitet
  • deda
    27.5k
    Prvi glas da je jučer igrana nekakva tekma. Ozbiljno :scream:
  • Mali dioničar
    14k
    To su sve identični klubovi koji su izgubili sav svoj identitetBosna86

    Pa i jesu i nisu, ovisi što smatraš identitetom kluba.

    Recimo Real ima trenera koji i jest neka vrsta simbola kluba zadnjih 20 godina. Ok, nije homegrown kao što je Raul, ali je kvalitativno iznad Raula, odabrao je Madrid za dom svojoj obitelji i ne može se reći da je tamo neki padobranac.

    Kostur ekipe Ramos, Varane, Marcelo, Modrić, Kroos, Casemiro, Benzema je tamo godinama godinama tako da oni i te kako imaju neki svoj grupni identitet.

    Vezano za City, pa i Guardiola je tamo relativno dugo za pojam današnjeg nogometa i isto tako ima hrpu igrača koji čine kostur momčadi i koji su konstanta godinama.
  • Bosna86
    11.5k
    Ne mislim na igrače, nego na sve oko kluba i sam klub... Zamijeni sve igrače i opet ću imati isti dojam oko tih klubova... Sta to suštinski razlikuje City i Real... I jedne i druge je briga samo za pare ... Za koje vrijednosti se ti klubovi zalazu, ima li jedna stvar za koju bi rekli mi to nećemo jer se to kosi s nekim našim načelima... Ništa ljudsko ja tu ne vidim... Klubovi su Najobičnije korporacije isto kao i Coca Cola ili McD
  • xavier
    11.1k
    Klubovi su Najobičnije korporacijeBosna86

    A za to vrijeme mi svi ovdje navijamo za klub kojem je zadnjih 20 godina osnovni cilj stjecanje osobne koristi za Mamiće...i pametujemo nekom drugom da je "korporacija" :sweat:
  • Dudu
    2.6k
    Dinamo je šira korporacija, uključuje Lokomotivu, HNS i HDZ :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.