• Stihl
    3k
    Znači, englesko finale
  • r1oma
    1.5k
    Real nevidljiv u ovoj utakmici. Nakon 2 godine opet englesko finale
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Nakon 2 godine opet englesko finaler1oma

    Samo da ne bude kao to prije dvi godine.. ono je baš mrtvo u svakom smislu.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Finale prebacito iz Istanbula u Porto.
  • Nino Bule
    10.7k
    Kad vec prebacuju zasto nije prebaceno u englesku i gotovo, ovo mi nema nikakvog smisla.
  • xavier
    11k
    Kad vec prebacuju zasto nije prebaceno u englesku i gotovo, ovo mi nema nikakvog smisla.Nino Bule

    Upravo ovo je i meni prošlo kroz glavu. U finalu igraju dva engleska kluba i na tribinama će moći biti po 6.000 jednih i drugih te se utakmica prebacuje iz grada gdje je originalno trebala biti u Portugal. Pa onda su mogli jednostavno staviti na Wembley i dodatno bi smanjili komplikacije.
  • jp23
    2.2k
    Navodno je problem u tome što su UEFA-ini ljudi htjeli imati pravo ulaska u državu bez dodatnih provjera i karantene, tj da su prioritetni putnici pa da ih ne treba niti testirati, što su Englezi glatko odbili. Što je meni zanimljivo jer su Englezi ponudili micanje finala promotion playoffa za Premiership i ostale lige, čisto da daju stadion na korištenje UEFA-i za finale lige prvaka.

    E sad koliko istine ima u tome, ne bih vam mogao reći, probat ću naći tweet od sky sports-a gdje su to bolje opisali
  • Infinity
    14.9k
    Englezi i Portugalci su svoje medjusobne utakmice igrali po Grckoj, Spaniji i gdje sve ne. Sad ce dva engleska kluba odigrati finale u Portugalu. Da je bilo gdje drugo ne bi mi bilo smijesno.
  • xavier
    11k
    Navodno je problem u tome što su UEFA-ini ljudi htjeli imati pravo ulaska u državu bez dodatnih provjera i karantene, tj da su prioritetni putnici pa da ih ne treba niti testirati, što su Englezi glatko odbili.jp23

    Iskreno nisam uopće pratio, ali ako je stvarno ovo, onda je smiješno. Znači ostali ljudi se moraju testirati, utakmice se već godinu dana igraju bez ili s jako malo gledatelja, a njima je problem...testirati se :grimace:
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Šta je Portugal nekakva covid hit lokacija, prošle godine je isto onaj završni turnir bio u Lisabonu.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    nalaze se na zelenoj listi.

    Mislim da englezi osim negativnog testa, ne trebaju ništa više za ulazak u Portugal.

    Meni je vjerujem kao i svima, jedino u tome svemu čudno kad su već pomakli iz Istanbula, zašto nisu stavili finale u London,Wembley i priča gotova. Nit bi morali se zajebavat sa testom, a i sam kapacitet Wembleya je veći nego ovaj Dragaa, pa bi bilo i vjerovatno dosta više gledatelja na tribinama.
  • jp23
    2.2k
    Englezima je na zelenoj listi, a koliko vidim, daju potpunu iznimku UEFA-inim ljudima i sponzorima za ligu prvaka. Mislim da je i to bio dio razloga, plus kod engleza je mislim max dozvoljeno 10k gledatelja?
  • Eduardo
    16.8k
    Za kog drukamo večeras? Chelsea :grimace:

  • db-izbjeglica
    11.8k
    ne znam do čega je, ali ovo mi je valjda najbezveznije finale ikad.
    zapravo, tek sam prije par sati postao svjestan da se danas uopće i igra jer je prijatelj to spomenuo na kavi.

    :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.