• marcio amoroso
    32k

    Nije isključeno, nije nikako :cool:
  • xavier
    11.1k


    Može i tako iako bih s obzirom na sušu koja traje još od odlaska SAF-a, puno radije birao Premiership nego LP.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Wan Bissaka strpao i klauna i ninja kornjaču u džep.

    A na kladionici 2 na Manchesteru 5.75 :cool: , naravno ja sam pao Chelsea i Sevillu :sad:
  • BBB Sibenik
    3.9k
    31zcy2gfi9p7pa03.jpeg
    1km1g0kpstw12cf4.jpeg
    31zcy2gfi9p7pa03.jpeg
    Nisam gleda mora da su ih na kontre utrpali
  • immerwieder
    1.2k
    prvi gol zgubili loptu u obrani, drugi nakon kornera, a treći neka polukontra,
    ubil ih ciro, a kad je bil kod njih valjda je tri gola zabil u sezoni,
    igračina, ali samo u svom okruženju, mislim da ni u sevilli niej bil nekaj
  • Majki2111
    2.6k
    Da da, Reko bih da je Lazio odigro odličnu utakmicu prije nego BVB lošu. Jel tu ima navijača BVB još??
  • BBB Sibenik
    3.9k
    n9xkvbw9mrngtv5l.jpeg
    5ehbqsirwpc8w2gc.jpeg
    pix13vlemo16yttc.jpeg
    60o2hhrl1cwbuarx.jpeg
    Ne navijam ni za jedne ni druge, al ova Sevilla je neunistiv klub. Svake godine odu im nabolji igraci al za sitno love sklepaju odlican uvik tim, koji niko ne moze nabit tako lako. Uprava godinama radi vrhunski posa.
    Trenutno vrijednost po Transfermarktu

    Chelsea 838.9M
    Sevilla 348.9M
  • Nolifer
    6.5k
    Wan Bissaka strpao i klauna i ninja kornjaču u džep.

    A na kladionici 2 na Manchesteru 5.75 :cool: , naravno ja sam pao Chelsea i Sevillu :sad:
    Navijač Dinama

    i ja, bome i lazio, uvijek stavljam više parova, al bio je 6.00 koef na UTD, pa reko sad ili nikad. i naravno nikad. tak da sladje mi je da sam pogodio 2 na UTD, nego dobio sad brdo para, koje bi nestale u nekom alkoholu za dezinfekciju...

    A Manchester me ugodno iznenadio, mislim da su u zadnjih 2,3 godine, 2 puta ak se ne varam maznuli PSG, tak da neka ih samo deru, dobro je. Bilo je dosta oscilacija, ali eto sad se to slaže pomalo... Tak da bit će nešto od Uniteda :D
  • Guinness
    1.9k
    Samo da dodam da mi je bio pravi gušt slušati Jeličića i Pletikisu, za razliku od gostiju tipa Mate Bilić, Jurčević ili Ivković ovi stvarno znaju što govore tj zamimljivi su i ne sipaju samo floskuleMali Zeus

    Horor.
    Nepismeni voditelji sa furanjem nekog tovarskog žargona i konstantnim upadanjem u riječ.
    Jeličić dok je bio gost na hrtu je bio užas sa svojim metaforama i usporedbama na razini 5og osnovne i njemu daju da bude voditelj. Komedija od televizije.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Fina europska pobjeda, previše promašenih šansi, već sam se prepao da neće pobijediti, ali onda se ukazao Rashford.

    Prava europska večer, kakve smo viđali za vrijeme Fergiea.

    Samo da dodam da mi je bio pravi gušt slušati Jeličića i Pletikisu, za razliku od gostiju tipa Mate Bilić, Jurčević ili Ivković ovi stvarno znaju što govore tj zamimljivi su i ne sipaju samo floskule.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jeličić dok je bio gost na hrtu je bio užas sa svojim metaforama i usporedbama na razini 5og osnovne i njemu daju da bude voditelj. Komedija od televizije.Guinness

    Uopće se ne bih složio, ali sam skužio da sam fulao temu, sve osim dresa. :grin:
  • Krizy
    35.5k
    Gotovo identična momčad Shakhtara koju je Dinamo dva puta držao na konopcima prošle godine, vodi 2 0 u Madridu kod Reala nakon 35 minuta. Majku ti kako smo igrali prošle godine!
  • marcio amoroso
    32k

    8 novih igrača u odnosu na one dvije utakmice sa nama. Daleko od identične momčadi, ali razumijem poantu.
  • Krizy
    35.5k
    Nisam se dobro izrazio, po kadru i dostupnim igračima ove i prošle sezone, skoro pa ista - nisu nikoga kupili. Ali da, drugačijih prvih 11 :up: :up:
  • Eduardo
    17.3k
    Pogledati igrače koji nedostaju :grin:

    image.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.