• Krizy
    35.4k
    Marseille je jučer izgubio svoju 10.utakmicu zaredom u Ligi prvaka.
    To je najveći broj poraza zaredom nekog francuskog kluba u LP-a.
    To je najveći aktivni niz poraza zaredom u LP-a.
    To je 3.najgori niz u povijesti Lige prvaka, nakon Anderlechta (12) i Dinama (11).
  • markoli
    1.6k
    To je najveći broj poraza zaredom nekog kluba u LP-a.
    To je 3.najgori niz u povijesti Lige prvaka, nakon Anderlechta (12) i Dinama (11).
    Krizy

    Ova predzadnja točka nije točna, ako je zadnja točna?
  • Krizy
    35.4k
    Sorry, moja greška, zaboravio dodati "aktivni niz"
  • deda
    27.5k
    O Sunce ti ljubim, pa ni tu nismo prvi, Anderlecht nam ote primat.
  • Neki tip
    19k
    Našao ovu temu na 3. stranici pri dnu.. nogomet je ovih dana zbilja hit. :yikes:

    Gleda li itko išta večeras? Neću stići na početak, al moj izbor je Atalanta - Ajax. I Guinness.
  • deda
    27.5k
    Lazio s 13 igrača plus juniori putuje na tekmu u Belgiju.
  • deda
    27.5k
    Nisam niš gledao jer me ne zanima, ali drago mi je da se Marseille izjednačio s nama po broju uzastopnih poraza u Ligi prvaka - 11
  • Markelo
    2.5k
    Marseille welcome to the club.
  • Carrasco
    4k
    Dinamo i Marseille 11 poraza zaredom u LP, a Hajduk bez poraza u skupinama europskih natjecanja već 10 godina zaredom.
  • marcio amoroso
    31.9k
    United pojeo Leipziga. 5-0 :love:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    kad bi vak igrali u PL samo bi im @dedaina Villa bili granica :snicker:
  • Nolifer
    6.5k
    United kakav volim gledati. Olmic nevidljiv. Ostalo perfekcija! :love:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Gušt totalni od prve do zadnje minute. Otpuhali Leipzig s terena. Još se Nagelsmann upicanio za ništa. Izvadio iz ormara najljepši sako i kravatu.

    Rashford, kakav čovjek, humanitarne akcije, odlikovanja, hattrick. A još tako mlad. Fantastičan lik.
  • xavier
    11.1k
    Solskjaer za sad puno bolje izgleda u utakmicama gdje protivnik u nekom trenutku pritisne i ostavi više prostora što je i logično kad imaš napadače profila Rashford i Martial te Fernandesa kao razigravača. U ove dvije utakmice LP, Ole je nekoliko puta mijenjao formaciju i uglavnom odradio jako dobar posao. Leipzig je od sredine prvog poluvremena krenuo u visoki presing što je stvaralo probleme zadnjoj liniji Uniteda, ali Nijemcima to u konačnici nije donijelo niti jednu pravu priliku.

    United zapravo puno gore izgleda protiv nominalno slabijih protivnika gdje ovi uzmu prostor Rashfordu i Martialu, a tada ni Wan-Bissaka nije ni blizu ovako dobar kao kad se United brani.
  • NORTE
    9k
    Samo da ih covid sad ne zaustavi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.