• Mali dioničar
    14k
    Jel se Kijevljani još bune protiv Lucescua?
  • Majki2111
    2.6k
    Pratim malo Fradi i Molde. Dibamo je bji od obje ekipe. Sami smo si krivi. Molde igra defanzivno. Fradi niti jednu peiliku nije složio.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Fradi u ligi prvaka, respekt.
    Dynamo rutinski sa dvije pobjede preko Genta, Oly malo manje rutinski, ali ipak lagano u lp.
  • immerwieder
    1.2k
    sad kad je jasno od kog smo mi ispali, nekak mi se čini da su braceki orbanu prodali tekmu
  • Infinity
    15.2k
    braceki orbanu prodali tekmuimmerwieder

    Za titulu :cool:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Još jedan dokaz šta ti znači kvalitetan i autoritativan trener. Da je Mircea bio kod nas kladim se da bi u lp ušli bez primljenog gola.
  • Mali dioničar
    14k
    Fradi u ligi prvaka, respekt.marcio amoroso

    Gubio je i HG od Fradija.

    7u3on532uq88po3s.jpeg
  • Krizy
    35.1k
    Bravo za Midtyilland, sjajna nogometna škola, mnogi mladi igrači i razbijanje favorita Slavije sa 4-1, za prvi ulazak u povijesti ovoga kluba u Ligu prvaka.
  • Infinity
    15.2k
    Jel ovo sarkazam ili? :lol: Ne pratim ih nesto, a znam da ih je kupio lik kojem je hobi gasenje nogometnih skola :rofl:

    Inace, to u europskom nogometu nije tek tako jednostavno kao u engleskom drugoligasu s obzirom da UEFA zahtjeva da na listi prijavis mlade igrace koje si proizveo ili koji su 'odrasli' u domovini. Tako nesto, nisam nikad detaljno gledao.
  • Krizy
    35.1k
    To je napravio u Brentfordu ali ne i u Midtyillandu. Nije to sad neka vrhunska škola ali su izbacili solidan broj igrača, za njihove uslove sasvim dobro, nije lako srušiti Kopenhagen. Njihovu školu su prošli Andersen (Lyon), Braithwaite (Barca), Kjaer (Milán), Onuachu (Genk), Sisto (ex Celta pa se vratio), Kristensen(Salzburg), Onyeka I Sviatchenko (još tu) , Fischer (Kopenhagen), Lössl (Everton), Reid (dugo u West Hamu), Duelund (Dynamo Kijev), Poulsen (M'gladbach), LAURITSEN koji možda dolazi nama.
    Bili su tamo kao mlađi i Sörloth (Leipzig), Olsson (Krasnodar)... Ovo su samo aktivni igrači nabrojani a i 2 puta su došli do 1/4 Lige prvaka mladih u 4 nastupa.
  • Neki tip
    19k
    Gledam snimku Midtjylland - Slavia i ovaj njihov stadiončić mi baš dobar.. ne znam broj mjesta, al ovak na prvu mi djeluje nešto ko Osijekov Pampas. :chin:
  • Infinity
    15.2k
    Zato te pitam jer ne znam, a na forumu se spominjao taj lik, Brentford i onda na kraju krajeva i prica da je kupio Midtyilland.
  • Krizy
    35.1k
    Da da ali eto nekim čudom su preživjeli u Danskoj zasad. :rofl:
    Mislim da je najveći razlog to što je Brentford u Londonu možda 7.klub po važnosti pa ostali ugrabe sve što valja, a ako bi se neki i pojavili u Brentfordu da su dobri, ostali bi ih odmah uzimali..
    U Danskoj je to naravno drugačije.
  • Infinity
    15.2k
    To za London je tocno, ovaj je rekao da upravo to i jeste razlog gasenja akademije. S nekim klubovima iz Londona imaju dogovor da im ustupe igrace koji ih ne zanimaju i onda ovi igraju za njihovu B momcad ako su njima zanimljivi.

    Danci igraju Europu i to gore ne moze tako funkcionirati. UEFA trazi da na spisku od 25 prijavljenih igraca moras imati 8 'homegrown' igraca. Homegrown igrac je onaj igrac koji je izmedju svoje 15. i 21. godine proveo 3 godine u nekom klubu iz tvoje asocijacije, u nasem slucaju igrac koji je proveo tri godine u nekom hrvatskom klubu. Od tih osam, njih cetiri mora biti iz tvoje omladinske skole. Sutra Brentford da osvoji kup nece moci u Europu, jer nema cetiri igraca iz svog omladinskog pogona. Tako barem teorija kaze.
  • Krizy
    35.1k
    Morat ću si opet kupiti FM i izboriti europsko natjecanje s Brentfordom da vidim što će se tamo dogoditi :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.