• The Undertaker
    3.9k
    Protiv Varaždina je funkcioniralo. Mogao bi se Gržan sutra proslaviti. Očekujem autoput na njegovoj strani.
  • jp23
    2.2k
    Mene zanima kako će završiti Gorica i Rijeka, odnosno koliko je sigurno da Gorica ostaje bez europskog natjecanja
  • xavier
    11.1k


    Pa kad bih bio zločest dodao bih da i inače imaju suradnju s Istrom...šalju tamo igrače na posudbu, dovode igrače direktno od njih, a i od njihovih vlasnika.
  • vjeko1701
    5.9k
    Miriše na rivalitetnu korporaciju? :P

    Kaj se tiče Rijeke i Gorice zbilja ne znam kaj očekivati. Gorici fali vezni red a Rijeka igra jako nepredvidljivo. Malo bi dao prednost Rijeci i njihovoj navici osvajanja europskih mjesta.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sto vise zelim da Lokomotiva ispadne to sam uvjereniji da ce dobit i ostat u ligi. Odigrat cu dvicu i pogurat Ajduka.
  • Eduardo
    17.2k
    Dinamo, Hajduku osigurao sve. Sami o sebi odlučuju, epski fail bi bio da to sve prospu u zadnjem kolu doma i to protiv Lokomotive.
  • deda
    27.5k
    Labrović potvrdio prijelazak u Rijeku
  • Mali dioničar
    14k
    “Jedino u Hajdukovom ormaru nema kostura.” :lol:
  • markoli
    1.6k
    Šta kaže Osijek, hoće li igrati u punom sastavu kao protiv Lokse? Ili će biti u pogonu "korporacija mode" pa će ići s drugom postavom?
  • Neki tip
    19k
    kaže da su im ozlijeđena 42 igrača pa moraju igrati s pionirima, a Mierez od kadeta igra s ozlijeđenim koljenom pa je došlo vrijeme da to izliječi odlaskom u Argentinu.
  • markoli
    1.6k
    Zanimljivo kako im se to dogodilo baš kolo prije kraja, a ne dva kola prije kraja. Da se razumijemo, imaju to pravo napraviti, ali da smo mi recimo to napravili protiv Gorice kmečao bi cijeli Jadran.
  • xavier
    11.1k
    Zadnja dva mjeseca svi "znaju" da će Dinamo izgubiti od Lokomotive, da će izgubiti od Rijeke, da će izgubiti od Gorice...kad se ništa od toga nije dogodilo, nitko od tih koji "znaju" ne kaže "OK, stvarno nismo bili u pravu" nego samo "a što sad".
  • marcio amoroso
    31.9k
    “Ne navijam za Dinamo, navijam da hajduk igra Europu.”
    To je izjavio velebni reprezentativac Kalinic.
    A za te što znaju i što navijaju za Europu imam samo jednu riječ: stoka
    Uvijek bili i ostali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.