• deda
    27.5k
    Lopa, Gyurcszo, Santini i Guti su slobodni.
  • xavier
    11.1k


    Da, a ozljeđenom Ercegu su produžili posudbu.
  • jp23
    2.2k
    Možemo li mi uzet Kadziora ikako, čisto da možemo imat bar donekle OK desno krilo i da ne moramo gledat Kastratija ni iz daljine? Ili će tamo iduće sezone igrati Špikić pa ništa od Kadziora?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja ga ne bi vratio. Nije igro previše ove sezone, plus nije ni bio nešto koliko sam vidio ono što je. A ni kod nas nije bio igrač za velike utakmice, a za male nam ne treba jer imamo Špikića/fake Lovru Majera u nadolasku (Šaran)
  • Stihl
    3k
    Znači sutra je dan d za Varteks, Lokomotivu i Istru.
    Nekak mi se čini da bu Istra ispala, volio bi da to bude Lokomotiva al sumnjam da bu Istra tukla Osijeka, a zapravo ko zna, Osijeku nis ne znaci pobjeda, bumo vidili. A mislim da bu se Varteks izvlekel pobjedom protiv slavena.
  • xavier
    11.1k
    A mislim da bu se Varteks izvlekel pobjedom protiv slavena, osim ak zgube ili iksa odigraju onda bi mogli i oni frknut.Stihl

    I ja prognoziram da će Varaždin gotovo sigurno odigrati jedan od ta 3 znaka :smile:

    Šalu na stranu, Hajduk je u dobroj seriji i stvarno bi trebao dobiti Lokomotivu tako da Varaždin i Istra imaju sve u svojim rukama. Varaždin bi mogao dobiti Slavena kojem je svejedno, a Osijek onda ima priliku nanijeti udarac "korporaciji" ako istrči s B momčadi protiv Istre.
  • Stihl
    3k

    Hahaha kad sam shvatil kaj sam napisal malo sam editiral upis, al evo ti si me taman ulovio prije nego sam ispravio haha

    Da, za Hajduk vjerujem da ce dobit i to uvjerljivo. Nadam se da ce Osijek stvarno istracat sa b ekipom jer im je zapravo svejedno, a Istri bi to bilo ko da su osvojili kup haha
  • vjeko1701
    5.9k
    Zbilja polažete nade u Hajduk da dobije u ključnoj utakmici? Mislim, valjda budu al se ne bi čudio da izgube, posebno bez Livaje.
  • deda
    27.5k
    Livaja ozlijeđen?
  • xavier
    11.1k


    Na stranu trolanje, ali Hajduk se stvarno digao i realno je bolji od Lokomotive. Samim tim su i favoriti u toj utakmici. Naravno da je sve moguće, ali pobjeda Hajduka je najrealniji ishod.
  • deda
    27.5k
    Osijeku ne igraju Lopa, Cheberko, Santini i Mierez. Tovarima Todorović i Fossati
  • xavier
    11.1k
    Osijeku ne igraju Lopa, Cheberko, Santini i Mierezdeda

    Mislim da ih još neće igrati...ne kažem naravno da će pustiti utakmicu, ali vjerujem da će dosta izmjeniti sastav.
  • vjeko1701
    5.9k
    Slažem se, al ne bi bilo prvi put da puknu pod očekivanjem i pritiskom. Da digli su se i praktički došli do situacije gdje im do europe fali samo pobjeda nad lokomotivom, al to su odrađivali u periodu kad je sezone praktički već bila označena kao izgubljenom i 5. mjesto realnost.

    Sad kada im se cijela sezona kondenzirala na jednu utakmicu i 90 minuta i to protiv Lokomotive i Toplaka, zbilja ne znam kaj bi bila prikladnija simbolika njihovog kluba zadnjih godina nego da u ključnoj utakmici izgube od Lokomotve i to nekim golom iz kornera ili slobodnjaka u 88. minuti.

    K tome, mislim da su pisali da je Livaja upitan za utakmicu a bez njega bi bili bliže Šibeniku nego Rijeci.

    Opet, ne kažem da nisu apsolutni favoriti u utakmici, samo da me ne bi ni trunke iznenadilo da izgube.
  • The Undertaker
    3.9k
    Kad u limačima trener želi izgubiti, obično jer mu se ne da provesti vikend u nekom selu na turniru, jasno da ne može djeci reći da puste. Onda promijeni formaciju, izmješa pozicije i stavi neke koji malo igraju na mjestu koje nikad nisu igrali. Nije 100% sigurno ali funkcionira. Nešto slično očekujem i sutra.
  • xavier
    11.1k
    jasno da ne može djeci reći da puste. Onda promijeni formaciju, izmješa pozicije i stavi neke koji nikad nisu igrali na mjestu koje nikad nisu igrali. Nije 100% sigurno ali funkcionira. Nešto slično očekujem i sutra.The Undertaker

    Pa to i kažem. I kod Osijeka bi to moglo i uspjeti. Kad bi Dinamo tako nešto želio napraviti, problem je što su i rezerve bolje od većine drugih igrača u ligi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.