• xavier
    11.1k
    a radio je do prije par mjeseci za tog gazdumarcio amoroso

    Da samo radio...spominjao ga je i hvalio svakom prilikom i kad ga nitko nije pitao za to.
  • masacusec
    3.1k
    Nije nenad bjelica svojevremeno dignuo glas protiv mamića radi intencije zadržavanja i zaštite digniteta i dostojanstva Dinama i općenito hrvatskog nogometa. Bjelica se mamiću usprotivio ad hoc, jer su ga mamići htjeli zajebati na osobnoj razini sjebavši mu pritom veliku zaradu. I upravo taj njegov osobni rat s mamićima rezultira ovakvim ispadima. Naravno, kad potpišeš ugovor s vragom, očekuj vražju igru!
    Sve u svemu, vrlo licemjerno od jednog kvalitetnog nogometnog trenera.
  • deda
    28.1k
    Osobno sam hvalio Nenada i dodao mu neke epitete na ovom forumu. Moram priznati da je u mojim očima pao na apsolutnu nulu. Pljuvati protivnički tim jer je igrao za svoj klub, svoj dres, svoj grad, svoju plaću svim srcem je dno sportskog duha i vrhunac licemjerja. Teško razočarenje u jednu osobu za koju sam očekivao da bude osvježenje u hrvatskom nogometnom okružju. Rekao bih više od svega da me to ražalostilo.
  • Gelipter
    3.5k
    "Dok se gori bave boljima, bolji se bave sobom. Zato su i bolji. " Riječi su to Nenada Bjelice, a imam osjećaj kao da ih je u zadnje vrijeme malo zaboravio. Trenutno bi za njega vrijedila i ona: "u pobjedi se ne uzvisi u porazu se ne ponizi". I dok je bio u Dinamu nije bio tip koji je lako podnosio da ne ide sve kak je zamislio, ali je ipak uspijevao zadržati dozu gospodštine. Vjerojatno ovakvim načinom želi i dodatno motivirati igrače sa spikom kao "sami protiv svih", ali polako počinje izgledati jadno tražeći jednu teoriju zavjere za svaki dan u tjednu.
  • Markelo
    2.5k
    Osječani kad god izgube bodove to je za to jer je protivnik baš protiv njih uvijek na 150%. Zar oni očekuje da im se druge momčadi miču s terena jer su oni eto u borbi za prvaka. Svak igra za nešto. Rječanima je svaki bod bitan u borbi za Europu, naravno da daju sve od sebe u svakoj utakmici. Očito da im od nemoći svakakve teorije kolaju glavom
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Kao trenera ima veliko poštovanje od mene za sve što je učinio za Dinamo.,Ali kao čovjek je teška nula. Nije to samo sad u Osijeku, sjetite se ispada protiv baš tog Osijeka u Osijeku na 20 godina od povratka imena.. ocito ovo sve radi da se uvuce u dupe domacima, da ne bi bilo "galame" protiv njega od strane Kohorte i sl. koji mu nisu "zaboravili" i koji ga ne gledaju samo kao trenera.

    A o Osijeku i kompletnom njihovom gradskom i klupskom mentalitetu ne treba puno trošiti riječi..ovo su se ove godine ukljucili u borbu za titulu i sad glume kao da se bore za trofej LP..a ne ne znam ti što..

    a onda ovo sto nabijaju na nos svima kao da se protiv Dinama igra "sklanjalica" pa da Dinamo mora biti prvak stalno i za sva vremena. Dinamo je svojom igrom i svojom kvalitetom i igračkim kadrom, pa barem 2-3 klase iznad svih, samo ce rijetko tko od njih to priznat.

    Gostovanje u Rijeki je uvijek teško, bez obzira jel ta Rijeka "nešto" ili "ništa". Nećemo ni mi pljesnit i upisat lagana 3 boda tamo. Rijeka kad je bila prvak nitko se njima nije sklanjao i rekao im "izvolite". Nego su i drugi klubovi zapinjali i protiv nas i protiv njih, samo je te godine Rijeka bila jako dobro posložena momčad sa jako dobrim i što više odličnim i discipliniranim trenerom.
  • Majki2111
    2.6k
    Ta Rijeka je bila čudo od ekipe i baš bih ju volio vidjet s ovom našom današnjom kako bi se takmičila. Sam Aljoša Vojnović je reko da nikad nije igro protiv jače ekipe i HNLu od te Riječke. Šteta što nećemo to moći vidjeti više.
  • SAS1987
    13.5k
    Navijači Osijeka koji po forumima najavljaju naslov sledječe sezone su možda zaboravili da će i oni vjerovatno igrati barem jesen u europi (KL) a sa time će se jako trošiti.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Jedan od najvećih dinamovih trenera u povijesti, al s ovim izjavama se pokazao teškim licemjerom. Dok je bio kod nas je hvalio Mamiće i pričao da je sa Zdravkom svaki dan na telefonu, sad u Osijeku okrenuo ploču za 180. Ok budi ljut što nisi pobijedio, ali što je Rijeka trebala, pustiti vam 2, 3 gola bez da se potrudite jer oni su tamo samo da popune broj?
    Ta tzv korporacija mu nije smetala dok je bio trener Dinama. Ma ajde de.
  • Dudu
    2.6k
    Ne znam jesam li ja jedini krivo shvatio izjavu nakon utakmice. Meni se čini da je rekao u smislu da je očekivao da će Rijeka žešće napadati jer love treće mjesto, a ne da će se braniti cijelu utakmicu.

    Tako da ne znam kako ste vi to drugačije protumačili da je rekao da Rijeka treba pustiti utakmicu, kad je rekao baš suprotno?!
  • Mali Zeus
    9.8k
    Tako da ne znam kako ste vi to drugačije protumačili da je rekao da Rijeka treba pustiti utakmicu, kad je rekao baš suprotno?!Dudu

    To ti je Klopp način postupanja tj izjave. Ljut je što se Rijeka nije otvorila tj igrala kako bi njemu pasalo.
  • Neki tip
    19.4k
    To ti je Klopp način postupanja tj izjave. Ljut je što se Rijeka nije otvorila tj igrala kako bi njemu pasalo.Mali Zeus

    Točno to.

    Ne vidim da je itko shvatio Bjelicu da je očekivao Rijekino puštanje, već je cendrao što igra Rijeke nije bila po njegovoj volji i kako on misli da je logično igrati.
  • Dudu
    2.6k
    Pa dobro, ali neki to izjednačavaju s puštanjem golova i pobjede, po meni nije isto. Ako napadneš, nije rezultat da moraš izgubiti, pogotovo što su slične kvalitete ekipe.
  • xavier
    11.1k
    Meni se čini da je rekao u smislu da je očekivao da će Rijeka žešće napadati jer love treće mjesto, a ne da će se braniti cijelu utakmicu.Dudu

    Da, ciljao je na to da je Rijeka kao trebala napadati jer lovi treće mjesto no nije to radila jer je zapravo u "korporaciji" s Dinamom pa je branila interese Dinama, ali ponovit ću što sam ne znam koliko puta napisao, nema mi goreg nego kad se netko žali na način na koji je protivnički klub igrao. I to Bjelica kojem defanziva i "cilj opravdava sredstvo" nikako nisu strani pojmovi.
  • SAS1987
    13.5k
    Što bi tek Krznar trebao reči nakon Villareala? Povampireni španjolci su igrali baš tako kako Dinamu nije pasalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.