• reziser
    6.2k
    a meni nema većeg gušta nego njih pobijediti.....
  • Eduardo
    17.3k
    ipak se igra u evropi pa te više menađera gleda i mozes se prodati
    bez evrope vrijednost jako pada
    reziser

    Opet se vrati 3-4 posta gore na ono što je @xavier napisao. Jednostavno objašnjeno.
  • reziser
    6.2k
    meni ne treebaju pojasnjenja, ja imam svoj stav, tnx :joke:
    imam nekakve veze sa sportom pa znam o cem pricam... i kako igrači razmisljaju...
  • xavier
    11.1k


    Ok, ako će se igrati s gledateljima, tih par utakmica bi definitivno generiralo određeni prihod, ali kapacitet gotovo sigurno neće biti pun, a da imaju 15.000 ljudi po prosjeku od 100 kuna, to je milijun i pol kuna po utakmici. Teško da će ih to spasiti.

    A ovo za prodaju su floskule. Pa skauti imaju sve dostupne kanale i na razne načine skautiraju igrače. Eto sad će se baš netko prodati zbog nastupa u pretkolu konferencijske lige.
  • reziser
    6.2k

    a iskreno..i boli me jedna stvar za njih -tko će im doć tko ne....... imamo dovoljno svojih problema :grimace:
  • xavier
    11.1k
    a iskreno..i boli me jedna stvar za njihreziser

    Pa i mene, samo odgovaram na ovo što si napisao i stojim iza toga.
  • BlauDivision
    463
    Idealno bi bilo kada bi završili 4. jer bi se onda još više zadužili kako bi upali u grupnu fazu europskog natjecanja a upali nebi jer oni Istru ne mogu dobiti bez sudačkog poguranca.Znači Win-Win situacija :blush: 2020 su završili sa 50ak milja duga i to vjerovatno frizirani 50 milja minusa a nemaju koga prodati. https://www.istrasport.eu/stigla-potvrda-strucnjaka-pobjednicki-gol-hajduka-na-drosini-je-neregularan/
  • Eduardo
    17.3k
    imam nekakve veze sa sportom pa znam o cem pricam... i kako igrači razmisljaju...reziser

    Sorry vidoviti Milane, nisam Vas prepoznao.

    meni ne treebaju pojasnjenja, ja imam svoj stav, tnxreziser

    JBT, pa nije da pričamo o LGBTQIA+ ili sličnim pizdarijama pa da trebaš u obrambeni položaj kao da te netko uvjerava u nešto suprotno tvojim načelima. :victory:
  • reziser
    6.2k
    Sorry vidoviti Milane,Eduardo

    Slobodno me zoveš Režek , hvala
  • Kwedi
    3.8k
    Hajduk je sukladno propisima Hrvatskog nogometnog saveza zbog potreba licenciranja za novu natjecateljsku sezonu na svojim službenim stranicama objavio konsolidirani financijski izvještaj za 2020. godinu. On uz poslovanje kluba obuhvaća i financijske rezultate tvrtke kćeri “Naprid bili d.o.o.”.

    Prema objavljenim podacima klub s Poljuda je kao grupa pandemijom obilježenu prošlu godinu poslovao s gubitkom od 21,8 milijuna kuna. Ukupni prihodi Grupe Hajduk su iznosili 104.657.057 kuna dok su rashodi bili na razini od 126.423.467 kuna. Prvi je to put nakon četiri godine poslovanja s dobiti da je Hajduk zabilježio gubitak u poslovanju.


    https://www.nacional.hr/hajduk-2020-godinu-poslovao-s-gubitkom-od-218-milijuna-kuna/

  • Bosna86
    11.6k
    Vjerovatno si bolje upućen od mene pa da te pitam... Gdje su oni uštedili 50 milja kuna u odnosu na 2019... Sta su to bitno srezali? Ovo izvješće je puno nelogičnosti
  • Kwedi
    3.8k
    po ovom troškovi posrednika tri puta manji (9 milijuna), igračima i zaposlenima smanjeni dodaci za nekih cca 10 milijuna kuna, za 4 milja manje troškovi organizacije utakmica, plus malo vamo malo tamo i nabere se, a s druge strane za redovno poslovanje im narasli prihodi (od UEFA-e više love - hvala Dinamo, više od sponzora dobili u odnosu na godinu prije)
  • Carrasco
    4k
    ŠVICARSKI institut za nogometna istraživanja CIES objavio je demografsku kartu europskih nogometnih liga. Podaci za HNL kažu da hrvatski treneri jako malo vjeruju mladim igračima.

    Naime, u HNL-u ni jedna ekipa ove sezone nije dala igračima mlađima od 21 godinu 20 posto minuta u prvenstvu. Najviše šanse mladim igračima dao je Hajduk - 18.7 posto, a nakon njega slijede Šibenik i Istra 1961 sa 16 i 15 posto.

    Osijek je debelo na dnu ljestvice, mladi igrači dobili su samo 0.8 posto minuta.

    fb0kdp5rzbat6gfs.jpg
  • Mali dioničar
    14k
    To je posljedica Lige 10 jer se pola lige bori za Europu, pola za opstanak.

    Praktički nema kluba koji je u komfornoj zoni.
  • Dudu
    2.6k
    Osijek je otišao u krajnost jer se bori za titulu, što nisu nikad dosad, ali iznenađujuće za Slaven da nemaju ništa mladih igrača, a tko zna kako će kasnije preživljavat ako sponzori popuste s ulaganjima.

    Ostatak relativno ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.