• Navijač Dinama
    7.3k
    Već imam u glavi neki željeni scenario.

    Pazite.. Osijek povede golom iz penala, i to penal kakav se nikad nikom ne bi svirao, čisto da ne bude da su sudije protiv Osijeka, a i da pravednici južno od sv.Roka odgalame koju protiv Kuma i HNS-a. Nisu skoro. A onda u 93.minuti kad je i nadoknada istekla. Gol postiže uvijek neugodni panjomir, u liku i djelu Stanka Jurića, glavom sa sedmerca i veliki bod, i naravno X koji bi nama najbolje odgovarao, jer niti bi tovari pobjedili, a niti Osijek. :cool:
  • Infinity
    15.2k
    Suludo je misliti da ce im Hajduk pustiti, jer i Hajduku trebaju bodovi. Isto tako mislim da Hajduk na ljeto ne moze nastaviti niz iz prostog razloga sto su do sad sto puta imali super proljece, najavili bi titulu i raspali se nakon tri kola.

    O navijaju izmedju Hajduka i Osijeka necu razmisljati kao mrzitelj Hajduka ili mrzitelj Osijeka. Doduse, ne mrzim ni jedne, mada su mi antipaticni i jedni i drugi. U toj utakmici je u interesu Dinama da Osijek prospe bodove tako da bi bio sretniji pobjedom Hajduka ili remijem nego pobjedom Osijeka. Draze je meni da mi uzmemo titulu nego da Hajduk izgubi.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ja iskreno mislim da će hajduk sljedeće sezone biti bolje nego ove. Ne kažem da će biti kandidat za titulu, ali imam osjećaj da im je momčad malo bolje posložena nego prošlih sezona. Naravno da će prelazni rok puno toga usmjeriti, ali vidim ih bolje nego ove sezone.
  • xavier
    11.1k
    Ja iskreno mislim da će hajduk sljedeće sezone biti bolje nego ovemarcio amoroso

    I ja, ali s druge strane, to sam bio uvjeren i za ovu sezonu :blush:
  • deda
    27.7k
    Oni imaju 5-6 krucijalnih igrača na posudbi ili im ističe ugovor na ljeto. Sve će ovisiti o parama jer ovo cijelo proljeće igraju na kredit.
  • xavier
    11.1k
    Slažem se, ne znam kako oni misle složiti financijsku konstrukciju, a Livaja je sad tu samo zato što je u Grčkoj odbio potpisati novi ugovor na milijun eura godišnje jer želi više, a za to vrijeme je Hajduk želio rezati ugovor Caktašu koji ima dvostruko manje od toga "jer je pevisok".
  • db-izbjeglica
    12.7k
    hajduk je klub koji nije sposoban samostalno urediti teren na stadionu, u mediteranskoj klimi, a kamoli nešto više.
  • marcio amoroso
    32.1k
    hajduk je klub koji nije sposoban samostalno urediti teren na stadionu, u mediteranskoj klimi, a kamoli nešto više.db-izbjeglica

    Hahahahahaha
  • Kwedi
    3.8k
    Livaja je sad tu samo zato što je u Grčkoj odbio potpisati novi ugovor na milijun eura godišnje jer želi višexavier

    žena mu je friško rodila i to je bio ključan razlog da polusezonu odradi dole, on već gleda dalje gdje i kako još nekaj zaraditi.
  • reziser
    6.2k
    prijateljima s juga puno ovisi o tome da li će ući u evropu ili ne
    ako ne uđu, svi će im otići a nitko od kvalitetnijih neće doći

    malo su se podigli u rezultatu
    jedva čekam naš okršaj :) da se vidi tko je gazda u HR
  • xavier
    11.1k
    prijateljima s juga puno ovisi o tome da li će ući u evropu ili ne
    ako ne uđu, svi će im otići a nitko od kvalitetnijih neće doći
    reziser

    Svi uzimaju tu Europu kao biti ili ne biti kod njih, ali što će im to u startu toliko promijeniti? Nije da će se direktno plasirati u skupinu LP nego bi igrali pretkola trećeg europskog natjecanja, a kakva im je povijest, ne vidim kakva velika očekivanja mogu bazirati na tome pa da bi zbog toga netko ostao.
  • Eduardo
    17.3k
    jedva čekam naš okršaj :) da se vidi tko je gazda u HRreziser

    I za to ti treba utakmica protiv Hajduka? :grimace:
  • reziser
    6.2k
    ipak se očekuje neki veći prihod (kod njih bi bio pogotovo veći zbog navijača- da ih smije biti), a ipak se igra u evropi pa te više menađera gleda i mozes se prodati
    bez evrope vrijednost jako pada
  • reziser
    6.2k
    meni ne, samo da se njima pokaze, jer vidi se da su opet poletili, naravno neopravdano, blizi se titula :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.