• deda
    27.4k
    Znači dolazi džabe
  • Infinity
    15.2k
    Dolazi nama? :rofl: Ili ciljas na to da je besplatan?
  • Dudu
    2.6k


    Potpisao za Lokomotivu na 4 godine.
  • Infinity
    15.2k
    Aha, hvala. Pomakela mi je ta vijest. Nemaju sta izgubiti, dobar je igrac, a besplatan. Ako podju dolazit ponude morat ce ga prodat, al nije da ce im tesko pasti.
  • deda
    27.4k
    Realno potpisat igrača kojeg TM cijeni na 550 tisuća zabadava je super posao. Kallaku ih je kostao 150, a za godinu će vjerojatno vrijedit milju i po. To su strašni potezi.
  • Infinity
    15.2k
    I ja velim da je on ekstra igrac za bilo koji HNL klub osim za Dinamo. Da ima 19 godina rado bih ga vidio u Dinamu, al ima 23 i tesko ce vise napredovati, pa i ako hoce to nece biti razina Dinama. On je za Lokomotivu vrhunski posao. Sto se tice tih 550.000, on je s tom cijenom uz Boju najskuplji igrac Zeljeznicara. Zrinjski i Borac koji su uz Sarajevo i Zelju izborili Europu nemaju niti jednog igraca te vrijednosti. Sarajevo ima trojicu od 600.000, jednog od 900.000 i jednog od milijun, al Sarajevo je prvak koji ima duplo veci budzet od Zeljeznicara i mozda ono jos bitnije za taj TM, BHPL na TM uredjuje navijac Sarajeva.
  • Neki tip
    19k
    Znaš da Monzu drži Berlusconi, da je tamo povukao i Gallianija i da je rekao da jedva čeka pobijediti Milan?Mali dioničar

    Znam da ih je kupio Berlusconi, ali nisam čuo za ambicije, mislio sam sa mu je to igračka za pod stare dane, tek toliko.

    Zašto? Igrat će serie b i nagodinu ili se prodati u serie a ili sa monzom igrati serie a.Guinness

    Ok, velim, nisam znao da su tak ambiciozni, jer mi Monza nije zazvonila ni kao ugledan drugoligaš.

    Čovjek je realan i zna svoje vrijednosti. Teško je je biti racionalan i odoljeti zovu nekog zvučnog kluba, ali meni recimo nikad nisu imali smisla svi oni transferi igrača od 17-18-19 godina u Chelseaxavier

    Ma naravno, s tim se potpuno slažem, ali Marića sam vidio u nekoj Genovi ili Veroni recimo ili Augsburgu, Herthi, Valladolidu, tako nekako. A ponavljam, promaknuli mi planovi za Monzu.
  • xavier
    11.1k
    Ma naravno, s tim se potpuno slažem, ali Marića sam vidio u nekoj Genovi ili Veroni recimo ili Augsburgu, Herthi, Valladolidu, tako nekako.Neki tip sa Zapada

    A gle, neki igrači imaju "ime" zbog kojeg stalno kotiraju više nego što bi trebali prema prikazanom na terenu. Marić je suprotan slučaj. Dvije je sezone ponajbolji strijelac lige, a ja ga prvi doživljavam nekako onako neozbiljno u stilu "ok".
  • Neki tip
    19k
    Navodno prodan u Monzu za 4.5 milijuna Eura.Neki tip sa Zapada

    6.5 + 20% od idućegGuinness

    "Pokazat ću da četiri i pol milijuna eura uložena u mene nisu promašaj, želim pomoći Monzi da pobjeđuje."

    Ipak ovaj niži iznos, ali svejedno solidno.
  • xavier
    11.1k
    Nakon što je Marić prodan u Monzu, Osječani su povukli stvarno zbunjujući potez i poslali Mancea, svoje najskuplje pojačanje u povijesti, na posudbu u Puskas akademiju. Znači prvenstvo samo što nije počelo, a oni nemaju napadača. Valjda to znači da dolazi neko jako ime ili ovo stvarno nema nikakvog smisla.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nakon što je Marić prodan u Monzu, Osječani su povukli stvarno zbunjujući potez i poslali Mancea, svoje najskuplje pojačanje u povijesti, na posudbu u Puskas akademiju. Znači prvenstvo samo što nije počelo, a oni nemaju napadača. Valjda to znači da dolazi neko jako ime ili ovo stvarno nema nikakvog smisla.xavier

    Sad kad MM17 uleti :razz: :lol:
  • Eduardo
    17.2k
    WTF :scream: gledajući ovako sa strane ovi su veća telad od naših. Mene taj Mance nije niti malo oduševio, ali riješiti se prve dvije špice u ovom trenutku mi izgleda sudulo. Ili imaju već neko jače, provjereno ime dogovoreno ili su u banani.

    Di je taj Futacs nakon Hajduka i kakvog je zdravlja?
  • Infinity
    15.2k
    Jedno jace ime im nece rijesiti problem, njima sad trebaju dva napadaca. Aj da je stigla bolesna ponuda za Mancea, al dali ga na posudbu :yikes:
  • Neki tip
    19k
    Kak je Mance igrao, skoro da im je isto s njim i bez njega.. :roll:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.