• Dudu
    2.6k
    Znam, tandem da naprave, srpski snajperisti :rofl:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Nešto sam čuo da je Osijek htjeo Andrića.
  • xavier
    11.1k


    Kakve zbunjujuće poteze vuku, to me čak ne bi iznenadilo. Doveli su inače Ercega, ali on je više krilo. Mierez već 2 tjedna "dolazi sutra", ali očito ništa od njega. Dobro bi im došao jedan centarfor, ali ne bih rekao da je Andrić rješenje njihovih problema.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Njima hitno treba napadač, ne mislim da je Andrić top, ali je vjerojatno bolji od svih koje imaju trenutno na raspolaganju.
    Vjerojatno im je neka opcija ako im propadne taj Mierez.
  • xavier
    11.1k
    Meni su oni totalni misterij. Ako je stvarno istina da žele kupiti Kahlinu kojeg teško da mogu dobiti za puno manje od milijun eura, onda bi trebali bez problema dovesti i puno jačeg napadača od Andrića.

    Ne mogu uopće shvatiti puštanje Mancea, bez obzira koliko su zadovoljni ili nisu njegovim igrama, na posudbu u trenutku kad su prodali Marića. Shvatio bih da ga ne žele i dobili su dobru ponudu, ali na posudbu...mislim jasno mi je da ne mogu reći ne Puskas akademiji, ali opet.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ja sam iskreno mislio da već imaju spremna dva napadača kad su pustili Mancea u Mađarsku.

    Sportska politika i odabir trenera im nikako ne pašu sa ulaganjima u momčad i infrastrukturu.
  • Kwedi
    3.8k
    A možda se ne misle zaletiti s "andrićima" već čekaju kapitalca.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Nisam znao da je Tudor nadoplatio 150 tisuća da ga Juve otplati. Juve je dao 450, Tudor još 150.
  • xavier
    11.1k
    A možda se ne misle zaletiti s "andrićima" već čekaju kapitalca.Kwedi

    To je apsolutno legitimno, ali puštanje Mancea na posudbu se nikako ne uklapa u tu racionalnost.
  • og1986
    2.9k


    Stvarno? Smijeh i komedija, što dalje od juga.
  • Kwedi
    3.8k
    Stvarno? Smijeh i komedija, što dalje od juga.og1986

    Porque?
  • xavier
    11.1k
    Porque?Kwedi

    Ja sam isto čitao i nikako nisam mogao shvatiti, ali onda mi je sinulo da kolega valjda govori o Tudoru koji želi pobjeći pa je dodao čak i novac iz svog džepa.
  • Kwedi
    3.8k
    Klub zaradio 600 hiljada eura za trenera koji ima sjajne klubove u cv-u u odnosu na trenersku kvalitetu.

    Nek je morao dat svojih još 150 hiljada, kad je govno i napušta po drugi put klub ko zadnja pička.

    Po meni sjajan posao na kraju kod tovara; digli okej lovu i plus mogu naći normalnijeg lika od onog psihopata
  • xavier
    11.1k
    Naravno da je za klub sjajno. Navijači već neko vrijeme zazivaju otkaz i sad umjesto da moraju Tudoru plaćati odštetu, još dobiju 600.000 eura za njega.

    Taman za godišnju plaću neke nove crne zvijeri :cool:
  • Eduardo
    17.6k
    Precijenjen trener. Izgradio karijeru na imenu koje je stekao kao igrač. Tvrdoglav, bahat, arogantan, bezobrazan i bez trunke samokritike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.