• marcio amoroso
    32.5k

    Znam, kod njih je psihijatrija svakako u svakom pogledu :smile:
    Meni osobno bi bilo drago da Gorica završi druga, samo sumnjam da su baš tako dobri. Čuo sam da je Krle imao čisti zicer za 2-0, u Varaždinu se također lomila utakmica do kraja. Mogao je njihov bodovni saldo i drugačije izgledati nakon ove dvije tekme.
  • Dudu
    2.6k


    Ako idu u krug, mislim da prvo ide Vulić, pa onda Burić
  • Kwedi
    3.8k
    Sori, ja mislio prežidente. Vjerojatno Despotović, ima okej rezultate s drugom ekipom, dugo je u klubu
  • Navijač Dinama
    7.4k
    mislim da prvo ide VulićDudu

    Zaboravio sam na njega.. :rofl:
  • Crusades1986
    9.8k
    Mislio sam da će Belupo bit lošiji od ovoga što su pokazali prva dva kola. Bez obzira na samo jedan bod, igrali su ravnopravno sa Osijekom i Goricom bez obzira na dolazak nekolicine novih igrača i smanjenje proračuna.

    Iznenadila me i Istra, očekivao sam kantu za napucavanje a oni pružili dostojan otpor i nama i tovarima.
  • Kwedi
    3.8k
    Belupo bude dobar, imaju odličnog trenera. Za Istru mislim da ide raspad sistema neovisno o zaista odličnoj igri protiv Dinama i Hajduka.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    nama i tovarima.Crusades1986

    Nit su tovari šta, već godinama, a i nismo ni mi daleko od njih , sa obzirom kakva nam je igra nakon "restarta".

    Da je Hajduk išta, a Istrani da su odigrali ovako, i izgubili 1-0 protiv Nenadovog Dinama, onda bi se apsolutno složio sa tobom, ovako nit su oni dobri nit smo mi puno bolji.( razlika trentunog Dinama i Hajduka)
  • deda
    28k
    Ognjen Mudrinski 4 gola u 51 minutu na travnjaku.

    Prošle sezone 4 gola u 473 minute.

    Ukupno: 8 golova u 524 minute ili 66 minuta po golu :scream:
  • Eduardo
    17.6k
    Kupili smo pogrešnog Srbina :monkey:
  • The Undertaker
    4.1k
    Prijelazni rok traje do polovice listopada. Ne vjerujem da se Osijek neće pojačati i da Hajduk i Rijeka neće nekoga prodati.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Sve ekipe će imati još dosta odlazaka i dolazaka. Tovarija mora prodati da preživi, Rijeka također. Osijek će vjerojatno nešto kupiti, Lokosi će dovesti par igrača.
    Gorica čeka na prodaju Lovrića pa će onda vjerojatno nekoga i dovoditi, ovi mali dolje čekaju viškove od velikih. Bit će tu još svega i svačega. Mislim da su momčadi u prosjeku kompletirane maksimalno 80 posto.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Osijek će vjerojatno nešto kupitimarcio amoroso
    Pogotovo ako planiraju nek iveći ovosezonski poduhvat, onda im treba špica u nekom rangu Marića, nače nemaju šta tražit.

    Lokosi će dovesti par igračamarcio amoroso

    Dat će braco seki svoju djecu na čuvanje . :wink:
  • Dino
    2.2k

    Naslo bi se mjesta za jos jednog :wink:
  • Dudu
    2.6k
    Ne bi lose bilo ponudit Andrica za Ndiayea, mislim da bi on bio korisniji jer je slabija verzija Petkovica, a bolji od Kulena koji moze biti gratis poklon :cool:
  • xavier
    11.1k


    Imaju već u Gorici boljeg srpskog napadača od Andrića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.