• Keyser Soze
    8k
    "Nisam za Antolića, ali sad naponon mogu doć na tekmu bez straha da me huligani ubiju"
  • NORTE
    8.9k
    Tu ima nevjerojatnih stvari oko postavljanja novih ljudi u klubu. Kao Zg holding ili još gore. Malo koga to dira, 2.momčad je valjda bitnija.
  • Crusades1986
    9.5k
    Bitnije jel Hrvoj igra u drugoj ekipi ili je na posudbi u Varaždinu od toga kolko nesposobnjakovića, ulizica i raznoraznih poltrona ima u klubu. O većim stvarima da ne pričam, krađa se lako zaboravila.
  • LovroZG
    1.3k
    Fala Bogu pa vas dvojicu to dira i ne komentirate niš drugo na ovom forumu.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ima tema za krađu iz kluba, ima tema za razne Hrvoje i razne posudbe. Neće nitko nikome određivati šta će pisati.
  • Crusades1986
    9.5k
    Naravno da neće, valjda se smije konstatirat kaj je ljudima zanimljivije.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa vidim da ti očigledno smeta, ako smeta preskočiš i sve 5. Kako znaš točno šta je ljudima zanimljivije? Ima neko mjerilo?
  • Crusades1986
    9.5k
    Gdje sam rekao da mi smeta?
    Pa najjednostavnije, vidi broj komentara na DTSM kad se stavi neki link oko suđenja ili ko zna čega već sve ne oko nakaradnih stvari oko kluba i pogledaj ostale stranice. Ne govorim drugima kaj bi trebali pisat, ili bilokaj drugo, svatko piše kaj smatra da treba pisat.
    Nikome ne zabranjujem da piše kaj hoće niti mi je to u primisli, al ne može niti meni neko naredit smijem li ili ne napisat da ljude nešto interesira više od nečega drugog.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Aha, znači ako netko ne napiše nešto na temi dtsm automatski zaboravlja krađu? Za sve one kojima nešto smeta preporučujem da ne ulaze u te teme, sve su teme jasno odvojene.
    Ja ne naređujem ništa, samo kažem da svi imaju pravo napisati šta hoće na nogometnu temu bez da dođeš ti ili bilo tko drugi i krene im pisati kako njih ne zanima krađa jer eto pišu o nekoj posudbi.
  • Crusades1986
    9.5k
    Nisam rekao da zaboravlja, nego da su ljudima interesantnije druge teme.
    samo kažem da svi imaju pravo napisati šta hoće na nogometnu temu bez da dođeš ti ili bilo tko drugi i krene im pisati kako njih ne zanima krađa jer eto pišu o nekoj posudbi.marcio amoroso

    Isto to i ja kažem, i ja imam pravo napisat da po mojem mišljenju ljude ne zanima šta rade umirovljeni policajci po klubu i da im je bitnije gdje igra Hrvoj, Janković, Horkaš, Kimići ili netko deseti. I to je apsolutno njihovo legitimno pravo. Kao i ovo drugo moje.

    Ne vidim problem u tome. I ovo je tema "o svemu po malo", nisam došao na temu transfera pa nekom docirao jel treba nešto pisat ili ne.
  • LovroZG
    1.3k
    Nekima s vremenom dopizdi pisat jedno te isto i komentirat iste stvari po stoti put. Ja ne znam dal imam ijedan komentar na temi DTSM-a pa to ziher ne znači da neš zaboravljam il da me boli kurac. Jednostavno je malokome interesantno ponavljat se ko pokvarena ploča.
  • Bosna86
    11.5k
    Nastavljamo sa predstavljanjem nasih klubova iz dijaspore... Poslije momaka iz Svicarske, idemo na drugi kraj svijeta... Danas predstavljamo St. Albans Saints iz okoline Melbournea, Australija.

    Klub su 1975. godine osnovali hrvatski iseljenici u Australiji. Od samih pocetaka, klub je temeljio svoj identitet na Dinamu iz Zagreba. Vrlo brzo klub je postao vazno mjesto okupljanja cijele zajednice. Od prvog dana do dana danasnjega, klub se financira od donacija Hrvata iz Australije. Dinamo je 1982. godine preuzeo njemački nogometni klub St Albans, koji je bio blizu bankrota. Klub je preuzeo ime St Albans Dinamo i nastanio se u rezervatu Churchill u St Albansu. Klub je tu i dalje do danas.

    Krajem 1980-ih klub je postao jedna od vodećih ekipa u takmičenju (Victorian State League Division 2). Od 1986. do 1989. klub je završio u top 5 svake sezone. 1988. je sezona u kojoj se klub najviše približio osvajanju prvenstva, završili su na 4. mjestu sa samo 3 boda zaostatka za prvim mjestom. U ovo vrijeme klub je dao mnoge sjajne igrače poput Ivana Duzela, Ivana Kelića, Velimira Kupersaka i Olivera Pondeljaka, koji su svi postigli veliki uspjeh u Nacionalnoj nogometnoj ligi.

    U '90im godinama prosloga stoljeca, klub igra toplo-hladno i ne uspijeva napraviti neki veci iskorak.Slicno razdoblje se nastavlja i u narednome periodu, sve do 2014. kada klub napreduje u veci rang gdje igra i dan danas. 2014. g su napravili najveci uspjeh u svojoj povijesti kada su kao amaterski klub dogurali do osmine finala kupa.. Tamo su nazalost ispali od profesionalaca iz nogometnog kluba Perth. O tome koliki je interes bio za tu utakmicu svjedoci cinjenica da nisu igrali na svom stadionu nego su morali igrati u Melbourneu.... Kao amaterski klub uspjeli su prodati nekoliko tisuca ulaznica ali nazalost to nije bilo dovoljno za prolaz. Klub danas igra u drugom rangu Ausralskog nogometa, liga okruga Victoria

    Zanimljivost Saintsa ipak ne lezi u njihovom nogometnom umijecu, nego u pripadnosti zajednici i ljubavi prema domovini i Dinamu. Kroz 45 godina postojanja klub je uspio opstati i zadrzati hrvatski identitet... Prvo su igrali djedovi, pa sinovi a sada igraju unuci nasih hrvatskih iseljenika. Kao sto ranije rekli, klub zivi od donacija svojih clanova... Svake godine klub vrsi uclanjivanje gdje clanovi daruju onoliko koliko su u mogucnosti.

    Ipak za nas Dinamo i za sve Hrvatske klubove u Australiji nije bilo sve tako idealno. 1992. godine Australija zabranjuje pokazivanje etnicke pripadnosti na nogometnim terenima. Od onih prvih snažnih protesta pri "čudesnoj" zabrani Nogometnog saveza Australije, do trajnih usmenih i pismenih pritužbi čelnika hrvatskih nogometnih klubova prošlo je punih 27 godina kada je zabrana prestala postojati. Mnogi se čude kako je u demokratskoj Australiji uopće opstala takva "nepravedna" zabrana etničkih imena i drugih obilježja. Iako multikukturalna zemlja čini već desetljećima pozitivne pomake za sve etničke zajednice, Nogometni je savez grubo zaustavio mnoge nogometne klubove talijanske, grčke, makedonske i hrvatske pripadnosti, ali i manje poznate druge etničke skupine onih koji su podosta doprinijeli razvoju nogometa u Australiji.

    Nasim Dinamovcima u Australiji ali i svim drugim Hrvatima, Zona Dinamo zeli jos dosta uspjeha u buducnosti



    83328451_2629262380454865_2133198749982261248_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=3&_nc_sid=09cbfe&_nc_ohc=coiwaHueMAkAX84W4kP&_nc_ht=scontent-iad3-1.xx&oh=1f8f1a9c558e369d088cf02b348d2ad8&oe=60579E65

    10802027_765555113492277_2712569542436224131_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=3&_nc_sid=e3f864&_nc_ohc=eE80gdnB59sAX9bEIF4&_nc_ht=scontent-iad3-1.xx&oh=cf972146450a7a917020ea5ab25eed79&oe=60593C8E
    dmyelztg0177yeo3.jpeg
    x97xm8sknnh4atdl.jpeg
  • Navijač Dinama
    7.3k
    slobodno češće ovo objavljuj, gušt je za čitat. :smile:
  • NORTE
    8.9k
    Ima tema za krađu iz klubamarcio amoroso

    Mamićevu optužnicu za stara nedjela. Nema tema "uprava kluba" i nove afere.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.