• Dudu
    2.6k
    Da, jer ne mozes izmjerit kako je netko svojim postavljanjem spasio siguran gol, osvojio loptu koja je prelomila utakmicu, postavio genijalnu zamku za zaledje, pretrcao pola terena da bi svojim kretanjem odvukao igraca...

    Objasni mi kako mjeriti igru bez lopte, a bez lopte si nemjerljivi vise nego s loptom, u prosjeku loptu imas 2-3 minute po utakmici.

    Ekstremni primjeri su Coric i Halilovic, s loptom znaju sve, a bez lopte nista. Statisticki vise nego ok, u stvarnosti klupa u drugoj ligi.
  • Kwedi
    3.8k
    20.12.2020
    Attachment
    1_PDFsam_8176 (23M)
  • deda
    27.9k
    "https://myquiz.org/p/625942
    3. DINAMOV ON LINE KVIZ
    NEDJELJA, 20.12.2020, OD 20:00
    35 pitanja
    Za svako pitanje 45 sekundi
    250 sudionika max.
    Nema dodatnih bodova za brzinu točnog odgovora
    PRIJAVITE SE U PRILOŽENOM LINKU I PODIJELITE GA DALJE !"
  • Bosna86
    11.6k
    65 igraca na kraju... Cestitke pobjednicima
  • Carrasco
    4.1k
    E jbg, zaboravio. Jel može netko napisati pitanja čisto da vidim kako bi prošao?
  • Dudu
    2.6k
    Ja zamalo zaboravio, uključio se malo kasnije, ali zanimljiv kviz :)
  • SAS1987
    13.4k
    Odlična pitanja. Dijelio 10 mjesto sa 110 osvojenih bodova. Uništila su me pitanja o Futsal Dinamu :)
  • Bosna86
    11.6k
    E jbg, zaboravio. Jel može netko napisati pitanja čisto da vidim kako bi prošao?Carrasco

    U kojem gradu smo odigrali najvise europskih utakmica... budimpesta
    Tko je od ponudenih igraca sve europske golove dao iz penala... Modric
    Po kome je nazvana nagrada za najboljeg igraca Trofej Dinama. Kuze
    ova 3 su mi se urezala jer sam 100% mislio da ih znam, a fulao sam
  • Kwedi
    3.8k
    Hvala organizatorima :strong:
  • Papastrumf
    9.8k
    @Klenx stavi ljudima pitanja iz kviza.
  • Neki tip
    19.3k
    Da, rado bih vidio pitanja.. nisam sudjelovao malo jer mi u nezgodnom terminu (iza 9 sam fraj), a malo više jer me sram i strah da pojma nemam.

    A natjecateljski sam tip.

    Rado bih vidio ovako pitanja, čisto da procijenim gdje sam, pa se idući put pokušam uključiti.
  • Bosna86
    11.6k
    nemaš se čega bojati, ja nemam pojma ništa prije 2000 i ne pratim Futsal pa sam opet bio 28. Bez problema bi imao 60%
  • Dudu
    2.6k
    Zanimljiva i kreativna video čestitka za blagdane

  • deda
    27.9k
    VUKOTIĆ PROGLAŠEN NAJPERSPEKTIVNIJIM NOGOMETAŠEM CRNE GORE

    Daroviti Dinamov vezist Milan Vukotić proglašen je najperspektivnijim mladim nogometašem Crne Gore u izboru nacionalnoga nogometnog saveza. Vukotić je član mlade crnogorske reprezentacije, u listopadu je navršio 18 godina i potpisao ugovor s maksimirskim klubom u kojeg je došao iz podgoričke Budućnosti.

    – Jako sam ponosan na priznanje koje dolazi iz moje zemlje. Drago mi je da me ljudi cijene i siguran sam da ću i u budućnosti opravdati ukazano povjerenje. Bit će to za mene i motiv više da radim još bolje i da se nametnem na pravi način u Dinamu gdje želim osvajati trofeje i prije svega ostaviti upečatljiv trag – istaknuo je Vukotić.

    Iako još nije zaigrao za prvu momčad Dinama, bio je na klupi u nedavnoj prvenstvenoj utakmici u Osijeku. Zasad nastupa za Dinamo II, a posebnu je pažnju privukao blistavom izvedbom protiv Međimurja kad je bio četverostruki asistent u pobjedi plavih s 5:2.

      – Trenutačno sam u Dinamu II gdje radimo doista dobro, vjerujem da će i rezultati u drugom dijelu sezone biti još bolji što bi nam bila nagrada za naporan rad. Zadovoljan sam svojim nastupima, ali siguran sam da mogu još bolje. Brzo sam se prilagodio na novu sredinu i nadam se da ću uskoro dobiti šansu debitirati i u prvom sastavu. Već sam osjetio draž Dinamove seniorske momčadi kad sam bio u zapisniku za utakmicu protiv Osijeka. Osjećaj je doista sjajan, sjajno su me prihvatili, počevši od stručnog stožera do suigrača. Planovi? Došao sam u Dinamo osvajati trofeje i siguran sam da ću u tome i uspjeti – dodao je Vukotić i potom istaknuo:

      – Iskoristio bih priliku da svim Dinamovim navijačima čestitam božićne i novogodišnje praznike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.