• Krizy
    36.3k
    2019./20.:


    HNL:


    Slaven Belupo 4-0-0 9-2

    Inter Zaprešić 4-0-0 7-3

    Gorica 3-1-0 9-3

    Istra 3-1-0 5-1

    Rijeka 3-0-1 12-2

    Lokomotiva 3-0-1 8-1

    Varaždin 3-0-1 6-2

    Osijek 1-2-1 1-1

    Hajduk 1-1-2 5-5



    KVALIFIKACIJE ZA LIGU PRVAKA:

    Saburtalo 2-0-0 5-0

    Ferencvaros 1-1-0 5-1

    Rosenborg 1-1-0 3-1


    LIGA PRVAKA:

    Atalanta 1-0-1 4-2

    Shakhtar 0-2-0 5-5

    Man. City 0-0-2 1-6


    KUP:

    Karlovac 1-0-0 7-0

    Opatija 1-0-0 3-0

    Rijeka 0-0-1 0-1


    SUPERKUP:

    Rijeka 1-0-0 1-0



    UKUPNO: 33-9-10 96-36
  • Pop corn
    5.1k
    A dobro, digne se neki kredit, vratit će neko većsuperSantos

    Kredit je na kraju Moro i par jos igrača (Livaković i dr.) nažalost. Jer bankovni kredit Dinamu je odbijen još prije korona krize zbog nekoliko razloga. Nakon toga se nekako krpalo čekajući lovu od Olma, onaj dio od Kovačića, rate neke i sl. Ako je tako bilo prije korone, onda zamislite kak banke nakon korone gledaju na likvidnost i poslovno vođenje Dinama. A ovo kak veli superSantos da su to seljaci koji su se ufurali da su veliki članovi Uprava, Izvršnih odbora i sl. je zaista ništa kako o njima pričaju ljudi iz bankarskog sektora koji ipak nekej znaju o financijama.
    I stvarno više tražiti logiku u onima koji govore da je Dinamo pun ko brod, pa idu u privatizaciju jer trebaju svjež kapital, pa onda govore o rekordnim primanjima, pa o primjeru drugima, pa onda kako moraju prodavati jer nemaju, pa ovo, pa ono.... Dinamo je nažalost stihija u smislu vodstva kluba koji uživaju živjeti u sijeni osuđenog prebjega koji je uvijek vukao svijetla reflektora na sebe, a oni su lagodno živjeli....
  • Bosna86
    11.6k
    Malo vi njih previše podcjenjujete.... 10 g ista priča, Dinamo se raspada, para nema a oni će ove godine imati 50+ milijuna prihoda, a mi ćemo nastaviti lajati na mjesec
  • Infinity
    15.2k
    Toliko para su pokrali, a nismo se raspali. To su itekako sposobni lopovi, ne treba tu ocekivati krah tek tako. I na svu ukradenu lovu klub je i dalje broj jedan u drzavi i redovno igra Europu. Ne pokusavam braniti upravu, nego govorim s kim se ima posla. Pa nisu oni glupi preko noci unistiti tvornicu novca. Da su toliko nesposobni kako vecina smatra mi bi davno bankrotirali, a ovi i dan danas stignu izvuci poneki milijun. Ako naslute losu financijsku godinu te ce se godine vjerojatno suzdrzati kleptomanije, jer znaju da ce u slucaju opstanka kluba opet doci godine i godine koje ce biti plodne po klub, a samim tim i po njih. Odluce li uzeti pare bez obzira na sve, klub ce propasti, to znaju i sami i ako to ucine onda su jako glupi ili imaju dojavu da treba bjezati preko granice i da je njihova era u Dinamu zavrsena.
  • Kwedi
    3.8k
    Milić proglašen u najboljih 11 crnogorske lige.
  • Guinness
    2k
    Ne pokusavam braniti upravu, nego govorim s kim se ima posla. Pa nisu oni glupi preko noci unistiti tvornicu novcaInfinity

    Činjenica je da se provlače i izvlače kroz tu šugavu europu bolesno sretno.
    Znači onaj ludogorets 2012 da je završio kako je trebao bila bi druga priča... Ne u smislu da bi eto taj dan svi ošli ali znaš i sam da ne bi nitko od svih tih silnih igrača šta su se prodali i na zimu i iduće ljeto za poštene cifre ošli niti za 1/4 toga niti bi dočekali kraj prijelaznog roka uopće u klubu... A klub je i tad bio u dugovima... šta bi bilo u dugom roku neznam, ali pretpostavljam šta bi bilo u tih mjesec i pol do kraja ljetno prijelaznog roka...

    Također je jebeno lako uć u ligu prvaka zadnjih 10ak godina i to su koristili odlično...

    Kad je zagustilo , odnosno kad se ispalo od šiptara 2017., otišo je cvitanović za koji mjesec (taj valjda ne može vodit seoski klub a najnižem rangu) i došao jurčević kao "jače" ime a opet relativno jeftino... na vrijeme su skužili da sve polako ode u kurac i da bi vrlo lako mogli opet ispast iz europe i opet ostat bez ičeg... tu su , valjda prvi put od kad su tu, platili nekog kvalitetnog i doveli bjelicu... pa sami igrači su milijun puta rekli da su nakon završetka te sezone svi htjeli otići da nije ovaj došao i da bi praktički svi ošli...
  • Bosna86
    11.6k
    Ovo sto si ti napisao je suština... U 2020 g Zoran Mamić se u facu ruga momcima... Ako su oni cobani, seljaci i nesposobnjakovići, sta smo onda mi kad nam se takvi smiju u lice... Da sutra padne presuda i Mamić se vrati, mi bi samo mogli zijevati... Problem je u nama jer smo im mi dopustili da to sve rade... Jednoga dana kada se budu svodili računi, vrlo malo ljudi će moći reci da su uradili sve sto su mogli da se Dinamo vrati... Ja prvi nisam takav jer sam mogao biti 100 puta aktivniji, a nisam bio.... Tužno je da mi priželjkujemo da si oni sami pucaju u koljena i da noćna mora završi i da nam Dinamo padne nazad s neba
  • SAS1987
    13.5k
    Jednoga dana kada se budu svodili računi, vrlo malo ljudi će moći reci da su uradili sve sto su mogliBosna86

    U biti niti nije potrebna da svatko da "sve" da bi se pobjedilo. Da svatko tko se zivcira zbog Mamica i Dinama da barem malo sebe, kraj ove agonije bi bio puno bliže.
  • Cosey
    435
    Mene su, moram priznati, zadnja događanja ubila u pojam. Ne zato kaj sam bio naivan pa mislio da su se stvari promijenile nego jer sam mislio da stvari idu nabolje, jako sporo, ali nabolje.

    Ovo o čemu se sad ovdje raspravlja gledam i slušam već toliko godina da ne znam kaj bi više pametno mogao reći.
  • SAS1987
    13.5k
    da su su se stvari promijenileCosey

    Stvari moze promjeniti jedino presuda, lokalni izbori 2021 ili kvalitetne navijacke akcije (udaranje tamo gdje politiku najvise boli).
  • Dudu
    2.6k
    Sve je receno, sve se zna.. cini mi se da i oni s tim taktiziraju, iz kluba evo pripreme 7 dana niko nista ne govori kako se napreduje, sta se planira..

    Novinari ne smaraju toliko, objavi se da ide Moro, svi ok nek ide, bez previse bombasticnih naslova. Navijaci bez puno komentara, bas neka letargija..
  • Cosey
    435
    Nisam baš siguran, meni je mantra kako se njih podcjenjuje. Izgleda da Bandić pada, presuda će kad tad doći, ali nisam siguran kako će se stvari odvijati u Dinamu.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Nije se on nikome rugao u facu jer bi dobio po picki... vec se kleo da ostaje 10 dana i da ce onda Kek preuzet pa mu sad zbog toga pola prvotimaca gleda otic van pa makar i u mrtvi ferencvaros jer je lagao i njih i grupu . Samo se kod nas ekipa natjece ko ce jace pljunut sam po sebi i svojima pa kao rugao se. Pa klaun ispadne mudonja, a boysi jazavci, to sto je parkirao interventnu i klemovce na vrata to nema veze.Stoji sve da su nasi ljudi govna najvece vrste, da vole trac i lajanje vise od svega, a kad treba sebe malo izlozit nemrem frende moram s malom ovdje i ondje. Samo sto je ovdje stvar da sve ovo sto se dogada je posljedica necega sta se dogodilo prije 15 i vise godina. Vec 2010. je bilo kasno, bilo je i 2006.kasno.
  • Bosna86
    11.6k
    vec se kleo da ostaje 10 dana i da ce onda Kek preuzet pa mu sad zbog toga pola prvotimaca gleda otic van pa makar i u mrtvi ferencvaros jer je lagao i njih i grupu .Tradicija bunta

    A sta je to nego ruganje? Nije valjda da mu se netko s neba ukazao u tih 10 dana i rekao mu da samo on može spasiti Dinamo... Treneri u Hrv su toliko principijelni da su svi do jednog odbili Mamiceve pare i eto jedino je Zoki ostao.... Bjelicu su otjerali u trenutku kada nije bilo mogućnosti za reakciju, s Kekom su bacili prašinu u oci, sasvim slučajno su ukinuli gledatelje dok su ljudi još vrući i tako u krug iz godine u godinu... Za mene je to svjesno ruganje s navijačima Dinama.
  • superSantos
    2.6k
    s Kekom su bacili prašinu u ociBosna86

    nije istina, neću u detalje, a ti sebe (i druge tu) slobodno uvjeravaj u drukčije, bit ćete u krivu i ti i ti koje uvjeriš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.