• Dudu
    2.6k
    Zasluženo, bravo Dani :)
  • Eduardo
    17.2k
    to govori samo da vjerojatno ide na zimu,reziser

    Zašto bi to značilo da ide na zimu? Ovo mu je sigurno zadnja sezona, ali mislim da će odluka o tome ide li na zimu ili ljeto ovisiti o tome kako će se rasplesti situacija u skupini LP.
  • reziser
    6.2k

    ne znam, moja je želja da ostane do ljeta, ali kako igra...mislim da odlazi..da će netko dobro istrest lovu za njega.
  • Infinity
    15.2k
    Zasto prodati igraca koji je tek posto reprezentativac u doba kad taj isti reprezentativac pred sobom ima pola godine da se nametne u toj reprezentaciji i zaigra na EP, skupi par minuta i jos si digne cijenu? I nije to repka Litve nego Spanjolska. Ako cemo o parama onda razmisljati u tom smjeru.
  • reziser
    6.2k
    NENAD BJELICA je u Barceloni, gdje sudjeluje na trenerskom seminaru. Jučer je na Camp Nouu održao 20-minutno predavanje na temu "Napreduju li igrači danas i kako bi mogli napredovati", a danas je održao predavanje trenerima iz Barcelonine škole nogometa.

    Izdvojio je vrijeme i za radio Cadena SER kojem je govorio o Daniju Olmu, najboljem Dinamovom igraču i novom španjolskom reprezentativcu.

    "Dani je impresivan i kao nogometaš i kao osoba. Jako skroman i ambiciozan u isto vrijeme. Želi svakog dana učiti i ponosan sam što ga imam u momčadi", rekao je Bjelica.

    Dinamo za Olma traži 40 milijuna eura, a izgleda da 21-godišnji Španjolac kraj sezone neće dočekati na Maksimiru.

    "Mislim da upravo gledamo posljednje njegove utakmice u Dinamu. Ima toliko ponuda... Na kraju će klub i igrač zajedno odlučiti što je najbolje za obje strane. Spreman je igrati za najbolje klubove Europe."
  • deda
    27.5k
    Ako je City stvarno zainteresiran treba im ponuditi 20% rabata ako nam puste u Zagrebu :wink:
  • Majki2111
    2.6k
    Ako prodaju Olma to je udarac za ambicije u konck out fazi LP ako prođemo. Ne znam kaj im je na pameti. Kaj nitno je uč u knock out fazu i ništa je napravit????
  • Infinity
    15.2k
    Prilicno sam siguran da ce Olmo ostati ako prodjemo u osminu finala. Za EL nisam bas siguran, al mislim da klub treba uciniti sve da ga zadrzi sto duze kod nas. Ako se i ide na prodaju onda trebaju cekati EP kad bi mu cijena sigurno skocila.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Znam da si vječiti optimista oko ostanka Olma čak i do kraja ugovora ali mislim da na zimu ide.
    Osim toga nisam baš siguran da će imati minutažu na europskom ako se i izbori za mjesto u kadru. Ipak su oni nakrcani zvijezdama, po meni bi već uspjeh bio upasti među 23.
  • Dudu
    2.6k
    Za mene je prodaja na zimu sasvim logično rješenje za obe strane..

    Dani je htio ići i na ljeto, ali kad je vidio da ide osmi mjesec i od tog nema ništa, onda je dao sve od seba da se uđe u Ligu Prvaka i da je tu prilika da se pokaže još više i ostvari još bolji status u potencijalnom novom klubu što je FASCINANTNO razmišljanje za jednog mladog igrača. A odlazak na zimu bi taman bio za neko prijelazno razdoblje da se navikne na novi klub i onda maksimalno dokaže na ljetnim pripremama i odmah uskoči u glavne uloge, ako to bude moguće.

    A za Dinamo trenutak kad mogu izvući najveću moguću cijenu. Godinu i pol ugovora ostaje, da se čeka ljeto, tad već počinje panika, igrač bi bio nervozan, opet kreću kvalifikacije, puno manje prostora za pregovore..

    Iskreno, mislio sam da će ga davno prodati. Za potez zadržavanja Olma ovoliko dugo treba im čestitati jer je ovo iznimka u odnosu na prije, a nadam se da će sada POSTATI PRAVILO...
  • Majki2111
    2.6k
    Reko je da hoče igrat LP, pa i sa Dinamom ako treba. Ako prođemo, ja kažem da ostaje.
  • LovroZG
    1.3k
    Mislim da tu puno ovisi i o španjolskoj repki. Ak Dani dobije mig da će ga se zvat i u ožujku i na pripreme za EURO pod uvjetom da ima punu minutažu, onda bi se mogo i odgodit transfer. Ak će se ipak od njega tražit da igra više kvalitetnih tekmi da dobije drugi poziv onda bi transfer bio neminovan.
  • Mališan
    1.7k
    Zimski prijelazni rok uglavnom služi za popunjavanje rupa u kadru, iskreno ne vidim klub koji bi pljunuo preko 40 milja za Danija zbog npr. ozljeda prvotimaca na njegovoj poziciji. Ako bi ga neki od velikana dovodio kao opciju s klupe nisam siguran da bi on kao friški Španjolski reprezentativac pred Euro pristao na takvu opciju gdje nema zagarantiranu minutažu.
  • xavier
    11.1k
    Garancije u nogometu (i sportu općenito) ne postoje. Da, naravno da svatko prilikom pregovaranja dobije informaciju što trener/klub od njega očekuje odnosno kakva bi mu uloga trebala biti u momčadi. No sve to kasnije može pasti u vodu jer neće nitko dobiti klauzulu u ugovoru koja definira koliko će igrati.

    Slažem se da zimski prijelazni rok ipak nije isti kao onaj ljetni iako je zadnjih sezona i u Siječnju znalo biti itekako velikih transfera. E sad, pitanje je što Olmo odnosno njegov otac žele. Cijelo vrijeme govore kako žele klub koji je stepenicu više i gdje će igrati.

    Dinamo je u zadnjih godinu i pol dosta "porastao" pa je pitanje što oni vide kao stepenicu više. Klubovi koji se nameću kao logičan izbor (Ajax, Dortmund) sigurnno neće sad platiti ni blizu 40 milijuna, zapravo neće vjerojatno toliko nikad platiti. Ima klubova kojima nije problem sad platiti 30+ milijuna, ali pitanje je želi li on tamo odnosno smatra li da se tamo može nametnuti.

    Spominje se City, ali moram priznati da koliko god sam oduševljen Olmom kao igračem odnosno njegovim mogućnostima, tamo ni puno "jači" igrači nemaju garantirano mjesto u prvih 11.
  • Jaro
    5.4k
    Debi + gol za SPA
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.