• Hipo
    406
    Kakav novi ugovor pa on i njegov tata jedva čekaju otić u jači klub.

    Ovaj talent ne možeš zadržat, samo je pitanje kad će otić i kolko će ić dinamu od ovog ekstra talenta.

    Amsterdam arena ili maksimir, mislim da se Dani premišlja...
  • xavier
    11.1k


    Slažem se. Možda sam u krivu, ali mislim da je taj vlak na žalost prošao i bojim se da je ovaj aktualni ugovor ujedno i zadnji koji će Olmo imati u Dinamu. Teško mi je zamisliti da bi se pristao vezati novim ugovorom s obzirom da je više puta jasno dao do znanja kakve su mu želje.
  • Jaki
    100
    Olmo je najbolji igrač usudim se reć ikada u Dinamu i realno je cudo sta jos radi kod nas decko od 100 milijuna eura.
  • Blue Mind
    18
    Nepravedno bi bilo prema njemu da ostane (iako bih ja osobno kao navijač volio da do kraja karijere ostane naravno), ali imat će sigurno priliku otići u top 5 klubova u Europi i samim tim i osvojit ligu prvaka a i kao reprezentativac Španjolske će imati priliku postati i prvak svijeta što je realno, tako da uživajmo dok je još tu, definitivno viša razina u odnosu na Eduarda i Modrića dok su igrali u Dinamu, a sigurno će nadamšiti i Modrića u toku karijere, uvjeren sam.
  • Nino Bule
    11.3k
    Moja prognoza je da bi mogao on trazit vec na zimu odlazak, sto naravno ima svako pravo. Bez problema ga vec mogu vidjet u klubovima tipa atl. madrid ili bayern
  • xavier
    11.1k
    Moram priznati da, sad kad nije otišao u ljetnom prijelaznom roku, nisam baš toliko siguran u njegov odlazak na zimu. Ipak zimski prijelazni rok češće služi za zakrpati rupe nego za ključne transfere pa ne znam koliko je realno da u tom trenutku klub u koji Olmo želi (a takvih nema previše) bude spreman platiti koliko Dinamo želi (a to nije malo).

    No ako ne ode, onda pak dolazimo do pomalo nezgodne situacije da će mu na ljeto ostati samo godinu dana ugovora.
  • Hipo
    406
    Sve si mislim da će rijetko koji klub htjet ponudit visoku cifru za igrača koji za točno 15 mjeseci može potpisat za 0 centa.

    Može se zaradit na njemu na zimu, a i ima želju otić.
    Šta bi falilo npr. jednom unitedu da ga dovede na zimu kad im treba odma i imaju love ko dreka.
  • marcio amoroso
    32k
    Klubovi koji su u problemima ili imaju puno ozljeda kupuju igrače na zimu.
    Kao što je Hipo rekao, jedan United će vjerojatno biti jedna od opcija. Nek Dani nastavi ovako igrati i odvede nas u još jedno proljeće i nek ide.
    Ja mu želim sve najbolje u karijeri.
  • xavier
    11.1k
    Šta bi falilo npr. jednom unitedu da ga dovede na zimu kad im treba odma i imaju love ko dreka.Hipo

    Unitedu ništa...posebno što njima ne smeta što ove sezone ne može igrati LP za drugi klub :blush:

    No nisam siguran da Olma zanimaju takvi klubovi. Možda se nešto promijenilo u međuvremenu, ali stekao sam dojam da kao iduću stepenicu vidi klub kao što je Ajax ili Borussia, a takvi teško da će ove zime dati recimo 30 milijuna za njega.
  • marcio amoroso
    32k

    Kvalitativno su trenutno Ajax i Borussia ispred Uniteda, ma koliko god to tužno zvučalo (posebno za mene jer ih baš simpatiziram)
    United gradi novu ekipu i njima bi Olmo legao kao budali šamar. A i on bi njima jer upravo tu gdje on igra oni štekaju.
  • xavier
    11.1k


    Nisam tu mislio samo na razinu kvalitete nego na način funkcioniranja klubova. Ajax i Borussia su poznati po dovođenju talentiranih klinaca (ne nužno jeftino) oko kojih onda grade momčad i kasnije ih skupo prodaju. Za razliku od toga, United može ovu zimu dovesti Olma i još neke igrače pa onda na ljeto zaključiti da ipak "to nije to" i opet krenuti u rebuilding. Mislim da Olmo jako pazi na takve stvari.

    A što se tiče Uniteda, znaš da je i meni drag, ali to ne mijenja ove stvari.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ne moze ajax vise dovest olma jednostavno je preskup s obzirom na kakve oni transfere ciljaju, Da su ga doveli za 10-15 mil poslije njegove prve seniorske sezone pa hajde, trenutno je on po meni kalibar da ide odma u nekog tipa atl. madrid, united, tottenham itd.
  • xavier
    11.1k


    Sve ovisi o tome što Olmo želi. Ako on želi u Manchester ili Atletico, to bi bilo odlično za Dinamo jer bi takvi klubovi puno lakše platili odštetu kojom bi Dinamo bio zadovoljan.
  • Infinity
    15.2k
    Nakon ove sezone ce Dinamo puno lakse dobiti lovu za Olma, jer ce isti prerasti neke Leverkusene koji su mu trebali biti sljedeca stepenica. Olmo ce biti igrac za puno vece klubove koji ce moci platiti puno vise, a vala ce Dinamo nakon ove sezone traziti puno vise. Prije ce neki Tottenham dati 60m nego Leverkusen 30-40.
  • xavier
    11.1k


    Dobro, stvarno ne čitate što igrači govore? Nije pitanje samo tko može dati više nego i gdje Olmo želi jer se transfer naravno ne može realizirati bez njegovog pristanka, a on je redovito govorio kako ne želi "preskakati stepenice" i odmah preći u neki od "top klubova".

    Ok, možda mu još neka dobra partija u LP promijeni mišljenje pa zaključi da ipak može i preskočiti poneku stepenicu iako je do sad sve u karijeri radio planski. Meni je iskreno sasvim svejedno gdje će on otići. Ja ga želim u Dinamu, a nakon što ode, svejedno mi je ide li u Real ili negdje u Kinu. Bitno je samo da je klub u koji on želi (i koji želi njega naravno) spreman platiti adekvatnu odštetu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.