• xavier
    11.1k
    Evo Rijeka je na svojim stranicama donijela detaljnije upute, ali zapravo nema nekih posebnih restrikcija, dapače, mislio sam da će biti više toga.

    Ukratko, vlasnici godišnjih mogu na stadion, ulaznice se ne mogu prenositi na drugu osobu (zar se inače mogu prenositi?) i "preporuča" se razmak od 1,5 metra na tribini te u sanitarnim prostorijama.
  • Mr Blue
    3.3k
    Imam osjećaj da Dinamo neće primjenjivati iste kriterije i slijediti iste preporuke kao Rijeka. Pa neka me iznenade...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ukratko za utakmicu:


    Rezultat 2:0 za Dinamo uz standardno dobre ali nerealizirane šanse protivnika+ igra Dinama za mučenje naših očiju

    Što se gledatelja tice, kako viidm jedini cemo biti ovo kolo bez ijednog gledatelja, ako se mogne i na Belupo onda neka mršava brojka od 750-1200 gledatelja
  • xavier
    11.1k
    Imam osjećaj da Dinamo neće primjenjivati iste kriterije i slijediti iste preporuke kao Rijeka. Pa neka me iznenade...Mr Blue

    Baš sam to isto i ja napisao na jednom drugom mjestu :sad:
  • Dino
    2.2k
    Oslobodi me Boze ak se u ovom priopcenju moze nac 1% neceg normalnog
  • deda
    27.6k
    Dobro što će nas biti 2 keke pa ćemo stići na drugo poluvrijeme
  • Majki2111
    2.6k
    Pitanje, nije mi baš jasno. Mi istočnjaci prvo popunjavamo jug pa onda sjever gore?
  • znajdatevolimja
    155
    Također pitanje, znači li ovo da (pitam konkretno za sjever dolje) ako u prodaji ode ovih 300 i nešto ulaznica za ljude koji nemaju godišnje ulaznice, se ulaznice neće više niti prodavati u slobodnoj prodaji jer se mora čekati eventualni dolazak ljudi s godišnjim ulaznicama kako bi za njih bilo mjesta ili će ulaznice u slobodnoj prodaji ostati cijelo vrijeme?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    da, odeš na TP podigneš kartu ako nemaju više za jug radi ispune, onda ce ti dati za sjever gore
  • dzg7
    245
    Onda bolje ici sto kasnije po kartu jer sjever gore je u svakom slucaju bolji neg jug
  • Simke
    497
    I ja pokusavam skuzit vec 5min iz priopcenja.. Mislim da je tako kak kazes. Znaci Sjever 300ak karata u prodaji samo.
    Sto znaci da ak je sad kapacitet stadiona 8k, nema teorije da i to bude popunjeno jer nikad svi godisnjaci ne dodu
  • Miro93
    2.7k
    Ovo priopćenje treba dat maturantima na idućem roku mature za razumijevanje teksta
  • znajdatevolimja
    155


    Čini se da je nažalost tako (barem za nas koji nemamo godišnje). Mislim da će jako puno ljudi na taj način ostati bez ulaznica, ali opet pošteno prema ljudima koji imaju godišnje.
  • Neki tip
    19k
    Prema uputama (jedna osoba preuzima isključivo jednu ulaznicu), roditelj ne može uzeti za dijete.

    Pretpostavljam da će biti fleksibilni u odnosu na vlastita pravila na TP, ali tko zna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.