• Bosna86
    11.5k
    Nakon poraza od Lokomotive sezonu nastavljamo domacom utakmicom protiv Slaven Belupa. Sve osim nase pobjede bilo bi veliko razocaranje... S obzirom na rezultatsku nezanimljivost utakmice jer su obje ekipe zacementirane na trenutnim pozicijama, neke druge stvari dolaze u fokus. Naravno, to je macehinski odnos GNK prema svojim navijacima po tko zna koji put.. Zadnje informacije kazu da ce 1/3 stadiona moci biti pustena u prodaju... Nas klub 3 dana prije utakmice se jos uvijek ne oglasava, tako da nemamo pojma na koji nacin ce se pratiti utakmice.. Postavlja se pitanje u kakvom stanju su tribine zapad i istok i gdje ce godisnjaci biti smjesteni?
    1. Kakav rezultat ocekujete? (33 votes)
        Pobjeda Dinama
        88%
        Nerijeseno
        9%
        Pobjeda Slaven Belupa
          3%
    2. Dolazite li na utakmicu? (33 votes)
        DA
        61%
        NE
        39%
  • Crusades1986
    9.5k
    Ovo je stvarno sumrak ičega normalnog u Dinamu. Gaenka 2 dana prije utakmice nema plan za vraćanje navijača na tribine. Zlobnici bi rekli da ne žele navijače na tribinama. :smile:
  • Ero
    927
    0:3 za Slaven
  • xavier
    11.1k
    u kakvom stanju su tribine zapad i istok i gdje ce godisnjaci biti smjesteni?Bosna86

    Za istok će se znati sutra, a zbog čega misliš da je zapad sporan? Kako sam već napisao, koliko sam ja shvatio, neće se moći ući s godišnjima nego će svakako trebati podići pojedinačnu ulaznicu (tko nema godišnju morat će je naravno i platiti). Na njoj će biti naznačeno točno mjesto na kojem bi trebao sjediti s tim da popunjeno može biti svako treće mjesto.
  • Bosna86
    11.5k
    U trenutku pisanja najave GNK se sluzbeno nije oglasio... Sve informacije koje imamo su rekla kazala... Ako se sutra oglase, vrlo rado ću te informacije dodati
  • deda
    27.3k
    Dakle mi 55 sati prije utakmice nemamo pojma jel se igra, gdje se igra, tko može doći, kako doći, gdje.
  • Dino
    2.2k
    Navijacima Dinama nikad nije bilo nit ce biti dosadno
  • xavier
    11.1k
    Očito će pristup za prvu utakmicu ipak biti drugačiji od onog što se neslužbeno najavljivalo (da će svi morati podići papirnate ulaznice). Pretpostavljam nešto slično kao kod Rijeke. Iako ni oni još nisu ništa razjasnili. Na njhovim stranicama i dalje stoji da ulaznice neće biti puštene u prodaju nego da će na utakmicu moći samo oni s godišnjima te da će "ostale informacije biti objavljene naknadno".

    Ne znam jedino kako bez novih ulaznica misle razmještati ljude na tribini na svako treće mjesto.
  • reziser
    6.2k
    ja idem kako god bilo :)
  • Infinity
    15.1k
    Mozda ce biti obiljezene stolice na koje se moze sjesti. Iz Dinama bi bili pametniji da su jos prije par dana rekli da ce i ovo kolo bit bez gledatelja nego ovako da ljudi ne znaju na cemu su.

    Vjerujem da ce do kraja dana ici vijest o stanju tribina, jer je najavljeno za danas, al malo mi je dan, dva za organizaciju svega, pogotovo ako se budu preuzimale ulaznice i slicno.

    Cak je po meni najbolja opcija da godisnjaci svoje papirnate ulaznice dobiju na ulazu. Ljudi udju zajedno, dobiju sjedala u nizu i to je to. Guranje na TP, pa opet na ulaz, bezveze. Svakako se ne kupuje, daj ljudima neki bezvezni papir, nek pise broj reda i stolice i zdravo.

    Ljude s istoka mogu smjestiti na zapad gore, a sjever gore mogu pustiti u slobodnu prodaju ljudima koji nemaju godisnju. To bih cak volio vidjeti, uvijek me zanimalo koliko ljudi dodje bez godisnje.
  • xavier
    11.1k


    Ma mislim da bi dosad već objavili da su mislili pustiti karte u prodaju odnosno da će se vjerojatno moći samo s godišnjima.
  • Majki2111
    2.6k
    Zapad gore, nebi fala. To je suludo. Jedino zapad dolje i sjever dolje može proć. Al opet to su moje želje.
  • Infinity
    15.1k
    Sta ti fali na zapad gore? Jesi ikad bio? Pogled je stvarno vrhunski. Meni se gore ne ide zbog lose atmosfere, al ako ce tu biti sva ekipa s istoka onda atmosfera nece biti nista drugacija nego sto bi bila na istoku. Uostalom, zapad gore uglavnom kosta koliko i istok tako da se to samo namece kao rjesenje. Zapad dolje neces dobiti sigurno, jer ima jako puno godisnjih tu.
  • Crusades1986
    9.5k
    Jel su se spominjali igdje gostujući navijaci u ovim preporukama?
  • xavier
    11.1k
    Jel su se spominjali igdje gostujući navijaci u ovim preporukama?Crusades1986

    Ako se za sad ide samo s onima koji imaju godišnje, a čini se da je tako, onda naravno nema gostujućih.
  • NORTE
    8.9k
    Baš se potrefilo da ovo kolo sve grupe imaju domaće tekme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.