• Eduardo
    16.8k
    Da možete vratiti bilo koja dva igrača iz bilo koje ere, kao nadogradnju današnjoj momčadi koja dvojica bi to bila?
  • Kwedi
    3.8k
    Prosinečki i Soudani
  • Neki tip
    18.3k
    Silvio Marić i Velimir Zajec.
  • Infinity
    14.9k
    Brozovic i Soudani
  • Dino
    2.1k
    Etto i Beqiraj
  • deda
    26.3k
    Ne bih se usudio na ovo odgovoriti :monkey:
  • xavier
    11k
    Ja sam ovo shvatio kao dovesti igrača koji je i danas aktivan, a igrao je u Dinamu. Ako uzimamo bilo koju eru, onda se opet postavlja pitanje dovodimo li igrača kakav je bio kad je igrao u Dinamu ili "prime" verziju tog igrača (što obično nije bilo u Dinamu).
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Ako uzmemo od trenutnih koji aktivno igraju , Modrić i razmislio bi između Soudania/Mandže/Brozovica/Kovacica

    Od starih Zvone i Robi/Silvio
  • Kwedi
    3.8k
    Ja sam ovo shvatio kao dovesti igrača koji je i danas aktivan, a igrao je u Dinamu. Ako uzimamo bilo koju eru, onda se opet postavlja pitanje dovodimo li igrača kakav je bio kad je igrao u Dinamu ili "prime" verziju tog igrača (što obično nije bilo u Dinamu).xavier

    mislim da je logika igrač kakav je bio kad je igrao u Dinamu
  • Eduardo
    16.8k
    Ako uzimamo bilo koju eru, onda se opet postavlja pitanje dovodimo li igrača kakav je bio kad je igrao u Dinamuxavier

    @Kwedi je bio brži s odgovorom. Eto, vodite se time.

    Ne bih se usudio na ovo odgovoriti :monkey:deda

    deda, mislim da nema onoga tko ne bi želio vidjeti tvoj odgovor. Čekamo :pray:

    daj odluči se za dvojicu, nema smisla nabrojiti ih pet.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    pobro,u tome jest štos, gledam sadašnju momčad i gledam onda na kojoj poziciji fali nam , al kad bollje razmislim Mandžo i Zvone neka bude konačni odgovor, bez obzira šti Zvonu nisam gledao ali ipak mi je najdraži igrač u povijesti Dinama uz Mandzu :smile:
  • Krizy
    33.6k
    Od aktivnih i donekle realnih, Badelja i Sosu jer su to pozicije koje treba pojačati.
  • Bosna86
    11.1k
    Pjaca je kod nas igrao bolje nego bilo gdje drugo, a na toj smo poziciji kratki i može još Ćorluka
  • Eduardo
    16.8k
    Zaboravite realnost, budžet i ostalo. Bilo koja dva igrača za koje mislite da bi po vašem mišljenju bili upgrade današnjoj momčadi. Pa makar to bio Mlinarić iz '82, Lamza iz '67 ili Eduardo iz '07.

    Moj pick je identičan kao i onaj kolege Kwedija, a to su igrači koje sam imao prilike gledati, ne samo pročitati o njima.

    Soudani; sposoban igrati na vrlo visokoj razini + jedan od najkonzistentnijih igrača svoje generacije + vođa na terenu + današnja momčad igra s krilima, a desno krilo takve klase nemamo + legenda kluba za mene.

    Prosinečki; volim njegovu lakoću igranja, magiju i fantaziju u glavi i nogama. Definitivno netko tko bi oplemenio igru, stvarao vidljivu razliku na terenu i činio suigrače boljima.
  • Papastrumf
    9.1k
    Eduardo i Cufre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.