• Eduardo
    17.1k
    DATUM ROĐENjA: 09.10.1996.
    MJESTO ROĐENjA: Zenica (Bosna i Hercegovina)
    VISINA: 184cm
    TEŽINA: 75kg
    BIVŠI KLUBOVI: Lokomotiva
    POZICIJA: Defenzivni vezni
  • deda
    27.3k
    DpF1XrUXoAADygS.jpg:largeAjde da iskoristimo priliku spomenuti i ovog dečka, po meni je zabilježio najveći kvalitativni napredak u momčadi zadnja 3 mjeseca. Možda jedino Stojan tu negdje.

    A pošto mu je danas i 22 rođendan, sretno mu bilo!
  • BluePhone67
    3.1k
    Po meni, bit ce decko vrhunski igrac za lige petice, samo neka nastavi dalje radit na sebi i uspjeh mu je garantiran. Vec dugo mi se nitko tako nije svidio kao on, a nije plemenit igrac i individua, vec cisti ratnik, borac i momcadskog duha.

    Neka mu je sretan rođendan
  • 000
    941
    Stadion u Puli za Šunjića ima posebno značenje.

    "Tu sam u svibnju 2014. debitirao za prvu momčad Dinama, bio sam junior. A sad sam na njemu izborio Euro. Ovaj stadion ću upamtiti za sva vremena. A ionako mi je oduvijek bio nekako drag."

    Za Ivana je ovo godina iz snova. U Dinamu je postao standardni igrač, zabio je gol u Europskoj ligi, a mladu reprezentaciju odveo je na EP. Od trnja do zvijezda u godinu dana. Postao je simbol borbenosti, a navijači to najviše cijene. Uostalom, kao nekad njegov idol Patrick Viera. Njegov dres nikad neće biti suh nakon utakmice. No Ivan je i dalje jednostavan i pristojan dečko iz zagrebačkog Španskog.

    "Ma kakva sam ja zvijezda... Dobro, malo me više sad prepoznaju, traže dresove, a nemam toliko dresova da svima udovoljim. Ali, moj moto je da se ne živi na staroj slavi. Sve se može u sekundi promijeniti ako ne nastavim ovako."
    Za razliku od 99 posto nogometaša Ivan ne igra PlayStation. To ga ne zanima.

    "Ma kakav PlayStation. Niti ga igram, niti ga imam doma. Ne zanima me to. Stolni tenis je bio moj način zabave. Ali toliko sam umoran da sad nisam ni taknuo reket. Samo sam sjedio i odmarao uz kavu. Baš sam iscrpljen."

    U mladoj reprezentaciji majstor “pingača” je Ante Ćorić, hvali se da mu nema ravnog...

    "Ma kakav Ćorić, ha, ha... Može mi skupljati poene", rekao je kroz smijeh Šunjić, čija je tajna, šale se prijatelji, u kosi. Još kao dječak imao je dugu kosu. To je njegov stil, kao legendarni junak Samson, čija je snaga bila u kosi.

    "Ha, valjda će je jednom ošišati", kaže kroz smijeh majka Aleksandra.

    http://www.goal.com/hr/vijesti/sunjic-hrvatska-u21-euro/1ix7bsuvhrxb91ew13lo9aonbj

    Sunjic strasno napreduje pod Bjelicom. Odlicno drzi defenzivni blok, a i od Ademija moze nauciti dosta toga. Pravi moderni doberman.
  • 000
    941
    Kakve su sad ovo pi*****je za Sunjica i Internazionale?
  • xavier
    11.1k
    Meni je zanimljiviji dio teksta onaj o iznosu odštete za Brozovića i način na koji je novinar Indexa došao do te brojke :blush:
  • 000
    941
    Srecom nisam procitao kod njih :)



    Inter are willing to explore all possible options to improve the midfield department and their search has lead them toward Dinamo Zagreb midfielder Ivan Sunjic according to a report from Tuttosport.

    “The player, after an excellent year on loan to Lokomotiva Zagreb (6 goals in 29 races), is now imposing himself in the team that has won 12 of the last 13 Croatian league titles. Sunjic, who is being touted in his homeland as the possible heir to Luka Modric in the national team, has a contract with Dinamo until 2023 and is already valued at around €5 million euros.”

    As per the Turin based newspaper, Inter had scouts in the stands as Sunjic featured for Croatia’s U21’s in their 2-1 win over their Greek counterparts. Sunjic’s signing would allow Inter to expand on their Croatian contingent of Ivan Perisic, Marcelo Brozovic and Sime Vrsaljko and he would represent a cheaper option the majority of other names that have come in to links with the Nerazzurri recently.
  • deda
    27.3k
    Mogu dobit Šunjića za Broza i još 5 milja pride što se dede tiče. Iako sam Interista u Italiji.
  • Eduardo
    17.1k
    Talijanski mediji zadnjih dana pišu kako je Ivan Šunjić jedna od meta Intera. Zakotrljalo se to na više strana, Šunjić je svojim igrama u Dinamu i mladoj reprezentaciji pokazao vrijednost. A razmišlja li momak o Interu?

    - Ne mogu ništa o tome reći, niti imam ikakva saznanja. Potpuno sam usredotočen na Dinamo i mladu reprezentaciju, to je jedino što me zanima - rekao je Šunjić.
  • 000
    941
    Ma ovo sto je Deda gore naveo, plus Vrsaljko da bude backup Stojanu ;)
  • Eduardo
    17.1k
    Šunjić misses next match. 3. žuti karton. Propušta utakmicu protiv Slavena u Koprivnici.
  • deda
    27.3k
    Šteta za Ivana pošto je on jedini nogometaš Dinama koji je nastupio u svih 990 minuta HNLa.
  • Sjena
    36
    Šunjić potpisao poboljšani ugovor, na pet godina. 06/2024.
  • Eduardo
    17.1k


    Zna se o kolikim primanjima se radi?
  • BluePhone67
    3.1k
    kg3bm7217s0o40ip.jpg
    fs1773g01rt3n3x1.jpg

    Sn 11.05.2019
  • Maki17
    174
    Šunjić izašao zbog ozljede. Valjda nije nešto teže.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.