• SAS1987
    13.2k
    Kak ce bit to sa tekmama, na jednu tribinu sa potvrdom, a na drugu bez?NitkoBitan

    Sjever za necepljene, zapad za testirane, jug za covid pozitivne a istok za upravu kluba i skupstinare te one sa ebolom.
  • flexXy
    1.9k
    Rekli su upravo da su od 1.7. moguca okupljanja i na sportskim natjecanjima samo ako svi imaju covid putovnicu.
  • NORTE
    8.9k
    Hrvatska-Brazil u splitskoj dvorani. Jedva čekam upute gnk-a za tribine stadiona Maksimir.
    pgeuo1d43gof3e00.jpg
    mjz70782hstyk5qo.jpg
  • NORTE
    8.9k
    Široki u Konferencijskoj ligi pred punim stadionom (bez ikakvih ograničenja).
  • Navijač Dinama
    7.3k
    mislim da se bih nogomet općenito igra bez ikakvih restrikcija(za sada). Kad je bila kval. utakmica za mjesto u 1.ligi Federacije, Gradina iz Srebrenika je imala pun stadion protiv Jelaha(ako se ne varam), i to se čak naguralo još dobar dio ljudi.
  • NORTE
    8.9k
    Kad je Vlada sponzor onda može i navijanje u dvorani. Sve što je u Zagrebu zabranjeno drugdje je dozvoljeno. Vladin stožer licemjerja.
  • NORTE
    8.9k
    sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/nogomet-mix/ne-trebate-imati-maskuSAS1987
    Oni navijače i dalje prave ludima, kao da nije dobro poznato da se na naš polustadion ni ne može ući s maskom jer ti ju oduzimaju na ulazu.
  • superhik
    10.2k
    Tovari organiziraju testiranje za prijateljsku utakmicu sa Zrinjskim i to u tri termina: dan prije utakmice, na dan utakmice u prijepodnevnim satima i na ulasku na stadion.
    Cijena testa 150kn
  • nkdz
    829
    Jedno pitanje, u trecem mjesecu sam prebolio koronu i sad se planiram cijepiti i dogovorio sam cijepljenje ali pri dogovoru epidemiolog (njih sam zvao jer se drugi nitko nije javljao) je rekao s obzirom da sam prebolio i da je to u sustavu da mi je dosta jedna doza cjepiva.

    Jel standardno to da se cijepi s jednom dozom jer vecina ljudi koje znam da su nedavno prebolili su se ipak s dvije cijepili.
    Pfizer je u pitanju.

    Nije da mi se gura na dve doze nego me zanima kaj se tice potvrda jel ima kakve razlike, da nebu bilo za koji mjesec da me odjebu za potvrdu jer sam samo jednom cijepljen.


    znam da vecina ovdje nije zavrsila medicinu ali mozda netko ima neko iskustvo s koliko se doza cijepi
  • Neki tip
    19k
    to i mene mučilo..

    Ali "riješio" sam tako da cu cekat da mi "istekne imunitet" (čitaj potvrda) pa dotad valjda saznat (kao i ti, prebolio u 3. pa mi vrijedi do pretkraj rujna).

    Jedna od mogućnosti ti je uzeti cjepivo koje i ide jednom dozom, kao sto je Johnson&Johnson.

    Doduše, baš kad su u Zg krenuli cijepiti tim cjepivom, isti dan su krenuli i napisi o nuspojavama.

    100 na 10 milijuna dobilo neku neurološku bolest. Postotak smiješan, ali nešto manje ak si među 100. Naravno, vrijedi i za aspirin, no njime se ipak malo duže koristimo..
  • nkdz
    829
    to i mene mučilo..Neki tip sa Zapada

    znam :D sjecam se da si nedavno pisao ovdje, zato i mene zeza to s propusnicama i zavrzlame koje naši stvaraju s promjenama svakih par tjedana


    Naravno, vrijedi i za aspirin, no njime se ipak malo duže koristimo..Neki tip sa Zapada

    meni je epidemiolog (valjda je na telefonu on bio :D a ne neki referent) rekao kad sam mu nabrojao neke alergije koje imam da mi toplo preporuca Pfizer
  • SAS1987
    13.2k
    100 na 10 milijuna dobilo neku neurološku bolestNeki tip sa Zapada

    Guillain barre sindrom koji mozes dobiti nakon gripe i ostalih bolesti koji "dizu" imunski sistem pa i nakon covida. Moze se pojaviti nakon cijepljenja a to se u zasad jako rijetkim slucajevima događa u slucaju Johnsona.

    Prijatelju je covid ostavio oteklinu te neke vrste paralizu na pola obraza a ima nesto iznad 30 godina. Ima vec mjesecima ali hvala bogu da ide na bolje. Ja onako amaterski sumljam da bi mogao biti "Bell's palsy".
  • Neki tip
    19k
    a gle, ak potvrdu imaš, imaš i datum važenja na njoj, tu nemaju kaj promijenit..

    Mislim da ti se preboljenje plus 1 doza računa kao 2 doze, ali piši HZJZ-u.. meni su na upit o covid potvrdama odgovorili relativno brzo, s ove adrese -
  • SAS1987
    13.2k
    meni je epidemiolog (valjda je na telefonu on bio :D a ne neki referent) rekao kad sam mu nabrojao neke alergije koje imam da mi toplo preporuca Pfizernkdz

    Covid cijepivo je preozbiljna stvar da bi "slusao epidemiologa na telefonu". Pitaj ljudi na Facebooku :lol:
  • nkdz
    829
    Covid cijepivo je preozbiljna stvar da bi "slusao epidemiologa na telefonu". Pitaj ljudi na Facebooku :lol:SAS1987

    Ma naravno da cu i na licu mjesta pitati, nije da bas na tim cijepljenjima nema doktora ali me samo zanimalo dal je normalno da je lik rekao jedna doza kad su par njih koje znam morali s dve.
    Nemoj o fejsu, izbrisao sam ga nakon navale pametnih kad je krenula pandemija :D bilo je previše ratova na fejsu da bi ga ostavio :D

    Uglavnom sve cu saznat sljedeci tjedan na licu mjesta, a mozda i mail posaljem
    Thx @Neki tip sa Zapada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.